Şimdi Ara

Komik Şampiyon Tanıtımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstediğiniz üzere kısa, öz ve komikli bir video yaptım umarım hoşunuza gider.

• Çok istemiştik teşekkürler
  • Beyin kıvrımlarım düzleşti kardeş tşk
  • süper video hocam gülmekten yerlere yattım
  • yaw olm bi yapıcı eleştiri yapın
  • bu çok komikti, diğeri bu kadar komik olmaz umarım.
  • çok komik ulan hahaha. çıldırıyorum
  • Yapıcı eleştiri yapayım diye geldim de bu ne hocam yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapıcı eleştiri yapmak için geldim, şunu bırakıp gidiyorum.

Komik Şampiyon Tanıtımı
  • İzlemedim. İzleyeyim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. dakikaya kadar katlanabildim. Eğer buna gülen varsa alıntılasın bloklayayım
  • 2. ŞAKACI ŞAKO VAKASI BUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • O kadar güldüm ki soldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Komik Şampiyon Tanıtımı
  • * Tamam daha vurmayın da adam öldü galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Tamam daha vurmayın da adam öldü galiba

"senin yaptığın gider benim hoşuma gider" şaka bir yana her türlü eleştiriye açığım, daha yaptığım ilk montaj videosu olduğu için eksikliklerimi görüp bir daha ki sefere daha izlenebilir bir içerik sağlamaya çalışacağım. zaten internet trollerini ciddiye almak gibi bir yanlış yapmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugati Oyun YouTube

quote:

"senin yaptığın gider benim hoşuma gider" şaka bir yana her türlü eleştiriye açığım, daha yaptığım ilk montaj videosu olduğu için eksikliklerimi görüp bir daha ki sefere daha izlenebilir bir içerik sağlamaya çalışacağım. zaten internet trollerini ciddiye almak gibi bir yanlış yapmam.

* Sesin kuru kuruya dinlemek için pek uygun değil. Bazı ses modifiye programlarıyla sesini modifiye etsen daha iyi olur.

* Sen konuşurken kısık ama konuşmadığın anlardaki boşluklarda yükselerek o boşlukları dolduran bir müzik fena olmaz kanımca.

* Bir şampiyonu baz alarak esprili bir eleştirel yaklaşım sergileme fikrinde bir sıkıntı yok lakin " aptal şampiyon, aptal şampiyonu vb." çocuksu yaklaşımlardan ziyade daha yaratıcı ve nüktedan önermeler getirmen gerekir ki ilgi çekici olsun.

* Mevcut haliyle "Komik şampiyon tanıtımı videosu"ndan ziyade "Garen'e ezilmiş bir oyucunun ağlama videosu" na benziyor.

• Çok iyi ya eline sağlık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lugati Oyun YouTube

quote:

* Sesin kuru kuruya dinlemek için pek uygun değil. Bazı ses modifiye programlarıyla sesini modifiye etsen daha iyi olur.

* Sen konuşurken kısık ama konuşmadığın anlardaki boşluklarda yükselerek o boşlukları dolduran bir müzik fena olmaz kanımca.

* Bir şampiyonu baz alarak esprili bir eleştirel yaklaşım sergileme fikrinde bir sıkıntı yok lakin " aptal şampiyon, aptal şampiyonu vb." çocuksu yaklaşımlardan ziyade daha yaratıcı ve nüktedan önermeler getirmen gerekir ki ilgi çekici olsun.

* Mevcut haliyle "Komik şampiyon tanıtımı videosu"ndan ziyade "Garen'e ezilmiş bir oyucunun ağlama videosu" na benziyor.

1. o video için ses kaydı yaparken üşüttüm ve boğazım ağrıdı, o sesi çıkarmak için bile zorlandım, normal zamanda sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat benzer bir ses olursa dediğini yapmaya çalışacağım.
    2. müzik kısmında haklısın o olmazsa olmaz, o detayı kaçırmam kötü oldu.
    3. garen yetenek atışı ya da orb walk ihtiyacı olmayan harbiden beyinsiz bir şampiyon. yani ne yetenek tutturmanıza ihtiyaç var ne de düz vuruş + yürüme yaparak hasarını artırmaya ihtiyaç var. ayrıca uzun zamandır hiç bir garene ezilmedim ve ezileceğimi de düşünmüyorum. zaten golddan çıkınca garen oynayan da kalmıyor.

eleştirin ve ayırdığın zaman için çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.