Şimdi Ara

En Popüler Hangisi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Pir

Şuan TrGamer ve Mk'nın baya önüne geçti bence Bsc. Bu yüzdendirki TrGamer yeni bi yapılanma içinde...

BSC yi bilmem ama DH oyun bölümü (forum), mk yıda trgamer ıda çoktan geçti ama akşam saatlerinde forum müthiş yavaşlıyor. sayfalar geç geliyor. bununda düzeltilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 26 Aralık 2009; 18:59:09 >
  • forumun iyi yönlerini söylüyoruz ama birde kötü yönleri var bilmem sizde oluyormu ama tanıdıgım bir kaç dh müdavimi arkadaşda aynı sorunu
    yaşıyor forum bazen çok agır işliyor bazende hiç açılmıyor bir sorun varsa şayet bununlada ilgili bir çalışma yapılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Şuan TrGamer ve Mk'nın baya önüne geçti bence Bsc. Bu yüzdendirki TrGamer yeni bi yapılanma içinde...

BSC yi bilmem ama DH oyun bölümü (forum), mk yıda trgamer ıda çoktan geçti ama akşam saatlerinde forum müthiş yavaşlıyor. sayfalar geç geliyor. bununda düzeltilmesi lazım.

Burada oyun konusunda o kadar çok iyi arkadaş var ki, kaç tane TRgamer MK' yı cebinden çıkarır.
    Doğru söylüyorsun. Hatta buradan çok sağlam bir ekip dergi işine girse, TR' de yok satar.
    Bu arada Alexa'ydı sanırım. Bu site de BSC' nin hit sayısını ve diğer siteler arasındaki sıralamasını merak ettim. Çünkü bana kalırsa TRGamer' ın yanından geçemez.
    Sadece reklam ve şekille olacak iş değil bence... Yine de tebrik ediyorum gelişmelerinden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 26 Aralık 2009; 22:57:40 >

• bu renk boyle geldi boyle giderrr
  • Güzel bir uygulama yapılmış sürekli siteyi güncel tutmak geliştirmek zor ve güzel bir şey. BSC bu piyasada iddali olmak istiyorsa çok değişik projeler üretmeli.
  • Güzel uygulama, ismi zaten çok hoşuma gidiyor. Dergisi de çıkar inşallah
  • Ben forumun rengini böle siyah tabanda parlement mavisi işlemeli istiyorum...
  • Bu site baya popülerleşiyor...
  • Bsc'yi sevmiyorum.
  • Herşeyden önce ismi ofsayt
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

Herşeyden önce ismi ofsayt

Bence gayet güzel değişik ama anlamlı
  • BSC'yi bende seviyorum. Türk oyun sektörünün en ileri gelen sitelerinden biri olmayı başardı. Biraz daha kendini geliştirirse dünya çapında duyurabilir. Erken incelemeler ve özel içerikler gibi. Bu konuda firmalar ile anlaşmalar yapmalı. Trgamer yeni bir çalışma içerisinde. Merlinin rezil hüsran bir halde bana kalırsa. Reklamları ile abuk subuk 10-13 yaşındaki afedersiniz faşşag (sansürlendi:D) veletlerin reklamını yapacak kadar düştü. Ben beğenmiyorum. Psturkiye.com çok güzel bir site. Her ne kadar fazla bilinmesede çok iyiler. Neyse yeter bu kadar farkında olmadan bende reklam yapmışım.
  • Dragon Age: Origins oynayan varsa o oyunda ilk sıralara çıkartacak kadar ne özelliği var söyleyebilir mi? Resimlerine baktım ama hiç sarmadı, KO gibi canavar mı doğruyoruz oyun boyunca
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.