Şimdi Ara

En kötü şoförler hangi ilde (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
2
Favori
18.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ANTALYA SERİK trafik burda ingiltere tarzi akar ve kendi kurallari vardir hali hazirda serikliler serikin konyadan buyuk olduguna inanir zaten daha fazla anlatmama gerek varmi konu kapansin

Ha bide antalyadaki burdur ve ispartalilar rezalettir

Ha bide antalyada park yeri olayi vardir merkezde caninin ustedigi yere koyar gidersin

Hali hazirda turkiyenin en iyi en saglam ve en cok sahin haci muratida antalyadadir aksamlari varyant dosemealti dokuma gibi yerlere gidin anlarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer_Elite -- 28 Mart 2013; 6:24:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir araştırma Rize demişti...

Ama uzun yolda 09 a dikkat edin...
  • benim sahsi fikrim

1- antalya
    2- adana
    3- izmir
  • heryerde
  • Ankara. Adamlar sağa dönmek için kırmızıda duran adamı taciz ediyorlar.
  • Siz hiç Balıkesire gelmediniz sanırım...
  • kesinlikle mersin'de. iki şeritli yol üç şerit olarak kullanılır. ayrıca kaldırımlar otopark yerine geçer. dangalak otobüs şoförleri ve beyinsiz minibüs şoförlerini de unutmamak lazım.
  • Ankara'da yaşıyorum. Sürücülerin büyük kısmı kural tanımıyor inanılmaz hataları ve agresif tavirları var. Bence Ankara'da araba kullanmak için onlardan biri gibi davranmak lazım yoksa çok ezilirsin (ilk zamanlar çok ezdiler) birde gerçekten ankara yolları rezalet yollar çukurdan kasisden geçilmiyor ıstanbula her gittiğimde daha rahat ediyorum.

Adana'da da uzun yıllar yaşadım bence adanalıların bir suçu yok dışardan göç bozmuş .

Not: kimse bahsetmemiş ama Samsun da da durum çok vahim.

• 10 yıl istanbul da araç kullandıktan sonra Ankaraya geldim.

ilk geldiğimde baya bi sövdüm.

şimdi yeri geldiğinde örnek olmak için elimden geleni yapıyorum , ama bazen öyle bir çokluk! içinde kalıyorum ki; bildiğin ankaarlı gibi kullanmak zorunda kalıyorum. artık alıştım...
  • Düzce kesin net
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

türkiyede yanlış bilinen bir şey var. trabzonun yerlisi laz değildir. lazlar rize ve artvindedir bu kentlerin hepsine giden anlar zaten farklarını. trabzonun alakası yok rize ve artvin insanıyla.

Bugüne kadar hep salladın da hiç bu kadar komik salladığını görmemiştim. İlahi Electro.

Gerçek lazlar Rize ve Artvinliler midir? Trabzonun yarısı LAZCA bilir ve konuşur, Rize ve Artvin halkının ise LAZCA ile alakası bile yoktur. Rize'nin belli kesimlerinde, Artvin'in ise sadece sahil şeridinde belli bir kısımda HEMŞİNCE konuşulur. Hele Artvin'in büyük kısmı Ahıska Türküdür ve AHISKA TÜRKÇESİ konuşurlar. Adamlar lazca tek bir kelime dahi bilmezler.

Bilip bilmeden sallama. Trabzonlular laz değilmiş de mış ta muş. Eğer Trabzonlular laz değilse ise, Edirneliler de Trakya'lı değil.

Doğrudur Trabzon'un Rize ve Artvin ile alakası yoktur, zira hep komik adamlar Trabzon'dan çıkar.

• Gaziantep diye düşünüyorum.
    Savaşa çıkıyor sanki trafiğe çıkan.Ben böyle agresiflik görmedim.
    İstanbulda falan düzen var abi.Gerçekten ürktim Gaziantepteyken ve sonrasında araç kullanmadım orada.
  • Konya ve Isparta olabilir.

• Ne zaman Şanlıurfa dan geçecek olsam Viranşehir in orada önüme bir toros çıkar sol şeridi kapatıp ağır ağır ilerler urfa nın torosları çok meşhurdur zaten Birde adana nın çevre yolunda taciz eden apaçiler çok oluyor.
  • Hayret kimse Erzurum dememiş.
    Erzurumda kaza yapmamak için peygamber sabrı olması lazım. Hele plakan 25 değilse vay haline. Trafikte hasbel kader problem yaşadın ve plakan 25 değilse ne kadar haklı olursan ol hatalısın. Uzatmaya kalkarsan dayağı yersin. Anlamazsın bir anda o kadar kişinin nasıl toplandığını. Minibüsleri ve halk otobüslerinden kesinlikle uzak durmalısın.
    Seyir halindesin yolda gidiyorsun önünde toplu taşıma aracı varsa eğer klasik araç takip mesafesinin 2 katı kadar mesafe bırakmalısın. Önündeki dana hars diye durabilir. Ölece kalırsın cevap vermeye kalksan dayağı yersin. Acı ama gerçek kesinlikle abartmıyorum.
    Erzurumda gurbette olan arkadaşlar anlayacaktır demek istediğimi.
  • Yozgat-kırıkkale-ankara hattı gece şahinci sarhoşlar,gündz uyanık otobüsçüler,mümkünse 3 şehre yasak gelsin

• Alanyanın şoförleri bana çok garip gelmişti.

Sinyal minyal yok.

İstediğin yerden dön istediğin yerde ters istikamette git gilan.

Epey garipsemiştim.

Bir de Suudi Arabistanda şoförler sanki deveden inip arabalara binmişler gibi.

Sıfır araba olmasına rağmen sağında solunda vuruk olmayan nadirdir.
  • sivas
  • Ankarada cok kotu araba suruyorlar saygi sifir.

• Şehir görünümlü Kasaba Rize tabiki.

Haberlere bile çıktı adam araba ile üst geçitten geçmeye çalıştı. Banka Atm sine silme park edenler, Ambulans yerine koyup polisle kavga edenler. Daha neler neler...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.