Şimdi Ara

En kötü şoförler hangi ilde (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
2
Favori
18.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AC@DC

quote:

Orijinalden alıntı: tunerrus

Onu bunu bilmem de İstanbula gelip tek başına trafiği yeniden düzenlemeye çalışan izmir plakalı arabalara hasta oluyorum. Yolda 120km/s hız sınırı var sol şerit gün içinde trafik yoksa 120-140 arası akıyor ki akmak zorunda yoksa tıkanacak. Adam geçmiş sola 80 le gidiyor arkasından selektör yapana elini kolunu kaldırıp laf ediyor.
    E be kardeşim

ÇEKİL!

Bende şeehirler arası yollarda 34lerden uzak duruyom kırmızıda durmazlar sürat allah ne verdiyse sanki istanbul içinde kullanıyorlar alışmışlar acele etmeye düz yoldada 180le gidiyorlar.

Kırmızı ışık konusunda pek hemfikir değiliz. Uzun yıllardır eds cezalarını yiye yiye bütün istanbul ışıklarda durur hale geldi. Taksi ve minibüsler hariç. Onun haricinde de 34 plakalı araçlardan uzak duruyorsanız herhangi bir problem yok demektir.

• istanbul
  • Isparta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 53 plaka gördüğünüzde uzaklaşın o kadar diyorum...
  • Şahin ve BMW kullanan apaçilerden dolayı (sözüm meclisten dışarı) güzel Ankara mın adı çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Kuraltanımazlık,her tarafı dolduran egsozları façalı gürültüden memleketin anasını belleyen motosikletler,faça şahinler,Kötü şöför,hele ki ehliyeti torpilli cikletten çıkmış bayan şoför görmek isteyenleri Antakya merkeze beklerim.
    Zaten bir kere trafiğe çıkın illallah edersiniz.

antakyada yayalar da öküz. en son bi tanesinin sırtına aynayla çarptık kasti olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 28 Mart 2013; 1:20:15 >
  • Türkiye'nin bir çok yerinde kısa süre de olsa bulunmuş biri olarak, siz o Ankara'nın, İzmir'in, trafiğini, yollarını, insanlarını öpüp başınıza koyun.

Adana'ya gelin de görün derim.

1- Yol yok (yeni araba alın, 6 ayda darma dağın olur)

2- ŞERİT YOK. Şerit olmadığı için şerit değiştirme gibi bir mevhum yok. Herkes tarlada gider gibi gidiyor.

3- Medeni insan sayısı 100 lerle ifade ediliyor.

4- Ben hayatımda bu kadar korna çalınan başka bir yer görmedim.

Üstelik her an kavga gürültü.

Ha bir de 31 ve 33 plaka çok görüyorum buralarda son yıllarda, eğer yabancılar diye böyle sürüyorlarsa bilemem ama onlar da içler acısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

ankara trafiğinden adam çıkmaz alayı aynen şu şekil:

maymundan 5 dakika önce doğmuş bu herif. BMW lere bak aman allahım

• quote:

Orijinalden alıntı: alpakcayoglu

Adanada yasiyorum ve Adana diyorum.Insanlar her an patlamaya hazir bomba gibi.Minibusculer genelde otobusculerle yarisiyorlar.Otobusculerde halk otobusculeriyle yarisiyorlar.Zaten halk otobuslerinin cogunu kadin kullaniyor.Bir yerden sonra lanet olsun diyorsunuz.Her camdan bir el cikip el kol hareketi yapabilir.Adanali dostlarim bilir Eski Adana tarafina gitmek olum zaten.Yola atlayan yayalar falan.Igrenc bir trafik var.

Katılıyorum hocam, eski adana tarafına ne zaman girsem ya otobüsçü yada minibüsçülerle gerginlik yaşıyorum. ( yanlış anlaşılmasın onlar bana yol vermediği için yeri geldiğinde bende onlara yol vermiyorum imalı bir şekilde bakışıp yola devam ediyoruz ) o yüzden artık çözüm olarak merkezde işim olunca arabayı evde bırakıp minibüs yada metro ile ulaşımı sağlıyorum kafam rahat oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferisbb

TRABZON diyorrrr

Trabzon şerbettir şerbet. öteki illerin yanında gayet iyi. minibüsçüler heryerde aynı zaten. vatandaş gayet iyi kullanıyor genele bakarsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

türkiyenin en büyük çingene çadırı adana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Antalya ya geldiğinizde anlarsınız

biri antalyamı dedi kesinlikle lambalar süresi çok uzun muhtemelen ondan dolayısıyla oluyor
    ayrıca acayip apaçi kılıklı araçlar sokak aralarında drift yapiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

bu ne demek şimdi?
  • quote:

quote:

Lanet olsun, aynen.
  • quote:

quote:

Gerçi sizin ora da farkı değil. Lazların tepesi atıp kulakları bir kızardı mı felek gelse anlatamazsın :)
  • quote:

Türkiye'nin bir çok yerinde kısa süre de olsa bulunmuş biri olarak, siz o Ankara'nın, İzmir'in, trafiğini, yollarını, insanlarını öpüp başınıza koyun.

2- ŞERİT YOK. Şerit olmadığı için şerit değiştirme gibi bir mevhum yok. Herkes tarlada gider gibi gidiyor.

Ha bir de 31 ve 33 plaka çok görüyorum buralarda son yıllarda, eğer yabancılar diye böyle sürüyorlarsa bilemem ama onlar da içler acısı...

hepsinin doğruluk payı vardır ancak 3. maddenize dikkat ederseniz sevinirim. 1.500.000 luk şehirde medeni insan sayısı 100 ler le ifade edilirmiş, tövbe tövbe...

• quote:

quote:

quote:

Gerçi sizin ora da farkı değil. Lazların tepesi atıp kulakları bir kızardı mı felek gelse anlatamazsın :)

türkiyede yanlış bilinen bir şey var. trabzonun yerlisi laz değildir. lazlar rize ve artvindedir bu kentlerin hepsine giden anlar zaten farklarını. trabzonun alakası yok rize ve artvin insanıyla.

• Hangi sehrin soğuğu daha pis?
    Universitede Hangi bölüm en zor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Türkiye'nin bir çok yerinde kısa süre de olsa bulunmuş biri olarak, siz o Ankara'nın, İzmir'in, trafiğini, yollarını, insanlarını öpüp başınıza koyun.

hepsinin doğruluk payı vardır ancak 3. maddenize dikkat ederseniz sevinirim. 1.500.000 luk şehirde medeni insan sayısı 100 ler le ifade edilirmiş, tövbe tövbe...

İnanın çok dikkat ederek yazdım olan bu. Ha yüz demeyelim 1000 diyelim sizi mi kıralım

• quote:

quote:

quote:

quote:

türkiyede yanlış bilinen bir şey var. trabzonun yerlisi laz değildir. lazlar rize ve artvindedir bu kentlerin hepsine giden anlar zaten farklarını. trabzonun alakası yok rize ve artvin insanıyla.

Doğrudur lakin fazla sayıda var. Artık yerleşik olduğu için dedim. Ben de Samsun'lu olduğumdan az çok biliyorum :) Yakınız yani

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.