P

Yüzbaşı
25 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Boşanma davası var ve bu karşı tarafın isteğiyle boşanmayla sonuçlandı ve karşı tarafa akıl noksanlığından Vasi olarak geliri iyi kardeşi tayin edildişimdi ki problem ise şu karşı taraf çocuklar için alt soy üst soyu bahane edip dava açarak vasiliğr muhtaç olanın kardeşlerinden para talep ediyor.ayrıca yasal hak olmasına rağmen çocukları göstermiyor 1 senedir...

Sizce nafaka talebi mahkeme tarafından kabul edilirmi?
Beyler 4s aldım sıfır gibi sizce iOS 8 e yükselteyimmi?6 var telefonda ? Varnı yardımcı olabilecek ?
Evet arkadaşlar harbiden takoZ gibi 6 bile olağandışı büyük geliyorken henüz almamış olanlara tavsiyem 6 ALIN plus Fırıncı küreği gibi
Merhaba arkadaşlar,gezme-tozma amaçlı arazi&asfalt da konforlu km de 0,50 krş a kadar lpg&dizel farketmez 25-35 arası jeep markası tavsiyesi verecek olan varmı? Grand Cherokee 4,7 lpg li düşünüyorum ama ortalama gelirli bir evim var beni zorlarmı acaba ? +evin devamlı kullanılan tek aracı olacak hanımla beraber otomatik&düz farketmez.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Trend 2005 yeni aldımda arkadaşlar araçta akl otogaz var 1.6 c-max ler ş.içi ş.dışı tahmini ne yakar? Ve keonik problemleri nelerdir acaba?
Otomobil ya da ticari de olabilir minübüs olmasın az yaksın sağlam olsun parçası ucuz olsun fikirlerinizi bekliyorum.20-25 arası
Arkadaşlar hayırlı akşamlar,imam hatip mezunuyum 99 dan beri de ösym ile alakalı bir sınava girmedim 15.yıl onuruna sınava başvuru yaptım gireyim bilgimi vs ölçeyim gerekirse sınavsız geçişle 2 senelik ilahiyat okuyayım diyorum.
Prosedür tamamen teknolojiye döndüğü için az önce cep telefonuna gelen mesaj yüzünden sabah sınavımın olduğundan haberdar oldum.
Yazıcıdan çıkarttığım kağıtda da din kültürü soruları cevaplanacak yazıyor.diğer soruları cevaplıyorumuyuz? Yoksa hepsine cevap vermemizmi gerekiyor sınavsız geçiş için 2 seneliğe özellikle ?
Eskiden dolu olan köylerde sadece dedemiz ninemiz için gider olduk.baba-dede toprakları öksüz-yetim kaldı...
Eminim konuya bakanların %90 ı köylerindeki dedelerinin mezarını arazisini bile bilmeyecek hale getirildi.ne yapmak lazım? Hiç düşündünüzmü bunu? Köksüz kalırsak bitmezmiyiz? Üzülüyorum gerçekten...
Arkadaşlar 2-3 diş çektiği zamanlardanmı kaynaklı aveadanmı kaynaklı bilemiyorum bazen telefon arayanlar için kapsşı bazen de meşgule düşürüyor otomatik olarak neden olabilir? Fikri olan varmı acaba?
Evet beyler cumartesi sivas-istanbul arası yola çıkıyorum araç 4x4 ve kış lastiklerini yeni aldım salı günüde geri dönmem gerekiyor.
Türkiyeye ise cumartesi gününden itibaren yoğun kar yağışı ve tipili bir hafta geliyor.
Önerileriniz nelerdir?
Nelere dikkat edelim?
Arabada kızım ve annem babam var
Çok heyecan verici seyahatide saat saat yazmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı:)
Not:33yaşında şen şakrak çocuklar gibi oldum:) adffsdaS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 588
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.014
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 48.709 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 436 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.