Şimdi Ara

En kaliteli Ütü tavsiyesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
15
Favori
184.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: ajgeri06

philips 'in GC49167/00 ın siparişini verdim bugün hocam ama siz akıllılardan uzak durun demişsiniz? Nedeni nedir acaba?
    iade edip diğer azurlara mı yönelsem ne dersiniz?

Kesinlikle iptal etmenizi öneririm. Akıllı ütülerde Optitemp, yani sabit ısı özelliği var. Yani ütü hep 130 derecede kalıyor. Bu da ütüyü kırışıklıklarda yetersiz hale getiriyor. Ütü derin kırışıklıkları açamıyor.

Ayrıca bu düşük ısı yüzünden zaman zaman su kaçırma sorunu da oluyor.

Azur'da kesinlikle böyle sorunlar yok.

Benim önerim GC4845 veya GC4870 olur.

Ben anneme 2 yıl önce GC4845 aldım ve çok memnunuz.

Kendim de arkadaşımdan kalan Tefal'i kullandım. 4 senelik bir ütü. Aquaspeed serisi Ultragliss tabanlı, zamanının üst serilerinden. Bütün kıyafetlerimi mahvetti, parlama yaptı. Ütünün tabanı o kadar kötü ki, bir gömleğimde kumaş üzerinde kayacağına kumaşı topluyordu. En son illallah ettim ve sattım ütüyü. Yerine yine Hepsiburada kampanyasından 119 liraya Philips GC4845 Azur aldım. Oh be dedim tekrar. Tefal Philips'in yanına asla yaklaşamaz taban ve sağlamlık konusunda.

üstad slm. daha önce senin tavsiyelerinle evime beyaz eşya almıştım şimdi yine tavsiyenle N11 den Philips GC4870/22 Azur 2600W Buharlı Ütü aldım
    yuvarlak ayar kısmında hafif bir oynama söz konusu iade/değişim talep etmeliyim yoksa bu hepsinde mevcut mudur?
    ya da kullanan arkadaşlar var ise bilgi paylaşabilir mi.

teşekkürler.

• dada21 kullanıcısına yanıt
    Utu deyince benim aklima ilk Tefal geliyor. Yillardir tefal kullaniyoruz, bizim aile gibi kirec konusunda hassas olanlar icin FV9745'i oneririm.
  • Philips Azur tavsiye ederim bende var memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Forumda bu başlıkta baya yorum birikmiş. ben 1 aydır TEFAL ULTIMATE KİREÇ AVCISI kullanıyorum. sürekli buhar çıkısı sayesinde ekstra bir şey yapmam gerekmiyor. Kireç önleme sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca ütü yapacağımı düşünüyorum.
  • ARÇELİK K-4618 ÜTÜ aldık, konusu burada ... https://forum.donanimhaber.com/m_120844282//tm.htm#120844282
  • philips gc4501/20 nasıl arkadaşlar. 150 tl ye alınır mı?

• arkadaşlar selam,ben de yeni tefal FV4922 modelinden aldım.şu ultragliss ve durulium teknoloji dediğinden.fakat üstündeki ısı ayarını max yapsam bile ütünün ısısı yetersiz kalıyor sanki.ayrıca tişörtümde de leke bıraktı.ütü 2400 watt,anti dip özelliği falan da var.neden böyle oldu anlamadım.bilgisi olan var mı? bu ısınmama olayı inanılmaz gerçekten,evde ultra eski bi ütü var aynı anda takıp denedim bi sanki o bile daha iyi ısınıp daha iyi basıyor gibi
  • Bir süredir tefalin bir ütüsünü kullanıyorum. Otomatik kapanma özelliği varmış kireç sorunu yaşanmıyor. Çabuk ısınıyor. Tavsiye ederim.http://www.hepsiburada.com/tefal-fv9745-ultimate-kirec-avcisi-2600w-durilium-autoclean-tabanli-otomatik-kapanma-ozellikli-buharli-utu-p-HBV000000LHKA
  • Philips'in 4870/22 nin üzerinde tavsiye edilecek yeni modeli varmı?

Bende 5 yıldır kullandığım 4870/22 var. Memnunum. Anneme almak istiyoruz. Aynısını almalımı yoksa daha verimli üst model varmı

• cevahirx C kullanıcısına yanıt
    son zamanlarda en çok övgüler duyduğum modeller tefal fv-9745 ve philips gc-4885 ...
  • Tşkr ederim

• 250-300 lira arasında, uzun yıllar kullanılacak, hiçbir şekilde iz yapmayan ütü tavsiyelerinizi bekliyorum

• http://www.teknosa.com/urunler/120170422/rowenta-dw9217-steamforce-buharli-utu

Arkadaşlar Rowenta'nın bu modelinden kullanan var mı ?

En kaliteli Ütü tavsiyesi
  • Philips PerfectCare Performer GC8712/20 ütü hakkında yorumlarınız nelerdir
  • benim de ütü için tavsiyeye ihtiyacım var arkadaşlar..Eşim için güzel bir ütü almak istiyorum
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    tefal fv-9745
    veya
    philips gc-4885 ...
  • PHILIPS GC4506 ile PHILIPS GC4501 arasındaki fark nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi? Anneme hediye almayı düşünüyorum ama pek anlamıyorum.
  • bence tefalin net. en son turbo FV5605 aldim cok memnunum.utuyu surekli acik unutan biriyim, bu urunun en sevdigim yani bir sure sonra kendi kapaniyor. buhar gucu cok guclu ve dayanikli. yillardir tefal kullanirim, bir oncekini de 3 yil kullandim hala calisiyor ama sirf utuyu acik unuttugum icin bu urunu aldim. tavsiye ederim.
  • Philips GC4412/32 ile GC4845/35 arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz. Kullanan varmı. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

http://www.teknosa.com/urunler/120170422/rowenta-dw9217-steamforce-buharli-utu

Arkadaşlar Rowenta'nın bu modelinden kullanan var mı ?

En kaliteli Ütü tavsiyesi

ben aldım,
    kesinlikle tavsiye ederim.

mükemmel buhar gücü var
    kırışıklıkları tek seferde şok buhar vermeden açabiliyor.
    su damlatmıyor.
    ve alman malı.

çok kaliteli, tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.