Şimdi Ara

En kaliteli Ütü tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
15
Favori
184.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ürünü henüz alma fırsatım olmadı ne yazık ki. O yüzden bahsettiğiniz bir arızamıdır yoksa yüksek buhara ayarlayınca olağan birşeymidir bilemiyorum. Kullanıcıların olduğu konudaki kullanan kişilere ulaşıp 3-5sn'lik video atarsanız daha iyi olur.
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    Sordum soruşturdum İyon özelliği ile alakalıymış. Bir arıza değilmiş yani. İyonik buhar harici diğer kademelerde ses yapmıyor zaten ama sessiz çalışmasını sağlayamış olmaları enteresan.
  • bosh iyidir
  • Eşimin çeyizine aldığı (o zamanın en yüksek modeli imiş) Tefal ütü 5. yılında rahmetli oldu. forumdan yorumları okudum. Philips öneriliyor genelde. bu aralarda ütü alan ve tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfatih4234

Eşimin çeyizine aldığı (o zamanın en yüksek modeli imiş) Tefal ütü 5. yılında rahmetli oldu. forumdan yorumları okudum. Philips öneriliyor genelde. bu aralarda ütü alan ve tavsiyesi olan var mı?

tıpkısının aynısı durum bizim başımıza gelmişti hatta burada paylaşmıştım tefal 500 program 8 modeliydi bizimki, tam 5. yılı dolunca iflas etti...
    bir yakınıma philips gc-4870 azur aldık, memnun ötesi...burada en çok tavsiye edilen modeller arasında, ben de tavsiye ederim...

• Tefal a helal olsun 5. yıl sonunda çöpe giden ütü imal ediyorlar. Bu zamanı nasıl ayarlıyorlar enteresan zira az ütü yapan var çok ütü ama ütü her şartda maximum 5 yıl gidiyor.

Bizim adıgımız güya en iyi ütü tefal de aynı kaderi paylastı. 3-4 yılda bozuldu.
  • 13 yildir braunin ayni utusunu kullaniyorm. Daha ilk gunku gbi. Kazanli ici simfer oneriririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • philips Gc4919, GC4870, ve 4890 arasından hangisi tercih edilmelidir.
  • eğer buhar kazanlı diyorsanız Tefal GV-8975 tavsiye ederim, uzun arastırmalar sonrası aldık eşim çok çok memnun
  • Philips'in ütüleri gerçekten çok kaliteli ve bozulması durumunda ile parça bulma sorunu yaşanmıyor, tamiri de kolay. Tefalde bu biraz sıkıntılı. Yaklaşık 10 yıllık Philips ütümüz bozuldu.Yine Philips aldık azur serisinden. Fiyatları da çok uçuk değil tavsiye ederim düşünenlere.
  • bende ütü bakıyorum. kaliteli bir şey lazım. yaklaşık bir ay sonra düğün var inşallah. eşimde ütü konusunda yeni. kazanlı mı almalıyız, klasik ütü işimizi görür mü? çok yabancı olduğum bir konu.
  • scylla_40 S kullanıcısına yanıt
    philips azur gc-4870...
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    philips 'in GC49167/00 ın siparişini verdim bugün hocam ama siz akıllılardan uzak durun demişsiniz? Nedeni nedir acaba?
    iade edip diğer azurlara mı yönelsem ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajgeri06

philips 'in GC49167/00 ın siparişini verdim bugün hocam ama siz akıllılardan uzak durun demişsiniz? Nedeni nedir acaba?
    iade edip diğer azurlara mı yönelsem ne dersiniz?

Kesinlikle iptal etmenizi öneririm. Akıllı ütülerde Optitemp, yani sabit ısı özelliği var. Yani ütü hep 130 derecede kalıyor. Bu da ütüyü kırışıklıklarda yetersiz hale getiriyor. Ütü derin kırışıklıkları açamıyor.

Ayrıca bu düşük ısı yüzünden zaman zaman su kaçırma sorunu da oluyor.

Azur'da kesinlikle böyle sorunlar yok.

Benim önerim GC4845 veya GC4870 olur.

Ben anneme 2 yıl önce GC4845 aldım ve çok memnunuz.

Kendim de arkadaşımdan kalan Tefal'i kullandım. 4 senelik bir ütü. Aquaspeed serisi Ultragliss tabanlı, zamanının üst serilerinden. Bütün kıyafetlerimi mahvetti, parlama yaptı. Ütünün tabanı o kadar kötü ki, bir gömleğimde kumaş üzerinde kayacağına kumaşı topluyordu. En son illallah ettim ve sattım ütüyü. Yerine yine Hepsiburada kampanyasından 119 liraya Philips GC4845 Azur aldım. Oh be dedim tekrar. Tefal Philips'in yanına asla yaklaşamaz taban ve sağlamlık konusunda.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iade işlemini başlattım hayırlısı ile

O kadar çok modeli var ki phlips in insanın kafası karışıyor.
    Hocam peki son olarak; bu taban farkı önemli değil mi? mesela 4520/30 T-İonic Glide olması SteamGlide değil. akıllı ayarı da yok bu bir avantaj mıdır?
  • "Philips GC4520/30 Azur Performer" ile "Philips GC4860/26 Azur" arasında kaldım. Ne dersiniz?
    FİYAT : sırayla 210tl ve 190tl
  • ajgeri06 A kullanıcısına yanıt
    http://www.mybaykus.com/philips-gc4860-37-azur-2600-w-steamglide-tabanli-buharli-utu.html
    http://www.mybaykus.com/philips-gc-4412-azur-buharli-utu-tr.html
    Ürünlerini de öneririm
    Sorunsuz şikayet almadığımız ürünlerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ajgeri06 A kullanıcısına yanıt
    GC4520 daha iyi bir ütüdür.
    burada uygun fiyatlı olarak var. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michellefb -- 29 Eylül 2015; 14:14:19 >
  • Ütü tavsiyesi almak istiyorum bütçe max 300 tl. Birde bu n11 sitesi gibi sitelerden daha uygun sizce oralardan alınırmı?
  • 600₺ ye kadar ütü tavsiyesi istiyorum. Kazanlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.