Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • antyspykit ve malwarecore diye iki ptogram indirdim ama bunlar ücretli ikiside zararlı dosya buluyor hele malwarecore korkutuyor beni Warning:279 malware found yazıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

en iyi antispyware programi ??

SUPERAntiSpyware
    http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE
  • @aguerroo
    Evet onu da indirip tarama yapın.

En iyi antispy programı ücretsiz olarak 3 alternatif var aslında

AVG(en çok bu kullanılır) A-Squared(ücretsizler arasında tercihimdir) ve Superantispyware(Bu da iyi sonuç veriyor)
    Ücretliler arasında da Webroot tercihim ki 1 yıllık lisansım var kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

SUPERAntiSpyware
    http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE

ucretsiz mi ?

edit: buldum ucretsiz

SUPERAntiSpyware Free 3.9.1008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 4 Şubat 2008; 18:06:08 >

• Ücretsiz Üstte saydım ya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

SUPERAntiSpyware

ucretsiz mi ?

Evet.. buna rağmen çok iyi iş görüyor..

• Webroot nasil ?
  • Ücretliler arasında işini en iyi yapanlardan biri.Aktif koruması da mevcut. IE ye entegre de oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Ücretliler arasında işini en iyi yapanlardan biri.Aktif koruması da mevcut. IE ye entegre de oluyor.

Cd-key falan yok mu
  • Yasak burda.1 yıllık kampanya linki vermiştim hala geçerlimi bilmiyorum
  • quote:

Yasak burda.1 yıllık kampanya linki vermiştim hala geçerlimi bilmiyorum

NOD32 3.0.621.0 kullaniyorum... sanirim bu nod antisypware isinide goruyo...
  • @SCREAM_BG
    3.0 sürümünün ben herhangibir iş gördüğünü düşünmüyorum.2.7 gayet güzeldi.Güzelim programı bu yeni sürümle batırdılar.Eskisi kadar başarılı değil.Spy işini görür ama Antispy lar kadar iş görmez hiçbir zaman.Bu her antivirüs için geçerli.
  • quote:

@SCREAM_BG
    3.0 sürümünün ben herhangibir iş gördüğünü düşünmüyorum.2.7 gayet güzeldi.Güzelim programı bu yeni sürümle batırdılar.Eskisi kadar başarılı değil.Spy işini görür ama Antispy lar kadar iş görmez hiçbir zaman.Bu her antivirüs için geçerli.

neden iyi degil ?

1.5 yildir Nod32 2.7 kullaniyordum

1 virus bile bulamadi

buda bulmuyor {3.0}

edit: PC'de virus yok herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 4 Şubat 2008; 18:41:38 >

• Orasını ben bilemem.Ama 2.7 nin verdiği sonuçlar ile 3.0 ın verdiği sonuçlar arasında dünya kadar fark var onu söyleyebilirim.Eskiden çok güzel olan bu yazılım şu anki versiyonu ile benim gözümden düşmüş durumda.Eski versiyonda full ayarlar ile crack ve warez sitelerinde uyarı verirken bunda tık yok.Sistem temiz diyor 3.0 ama 2.7 öyle demiyor.Diğer antivirüsler ile tarattığımızda pc nin içinde çok fazla zararlı çıkıyor.Nod32 den vazgeçemeyenlere ben kendi etrafımdakilere en azından 2.7 öneriyorum şimdilik.3.0 düzelene kadar da tanıdıklarıma kullandırtmamaya çalışıyorum.
    Tabi kullanım alışkanlığınıza göre değişir.3.0 da yeterlidir belki sizin için.O size bağlı
  • quote:

Orasını ben bilemem.Ama 2.7 nin verdiği sonuçlar ile 3.0 ın verdiği sonuçlar arasında dünya kadar fark var onu söyleyebilirim.Eskiden çok güzel olan bu yazılım şu anki versiyonu ile benim gözümden düşmüş durumda.Eski versiyonda full ayarlar ile crack ve warez sitelerinde uyarı verirken bunda tık yok.Sistem temiz diyor 3.0 ama 2.7 öyle demiyor.Diğer antivirüsler ile tarattığımızda pc nin içinde çok fazla zararlı çıkıyor.Nod32 den vazgeçemeyenlere ben kendi etrafımdakilere en azından 2.7 öneriyorum şimdilik.3.0 düzelene kadar da tanıdıklarıma kullandırtmamaya çalışıyorum.
    Tabi kullanım alışkanlığınıza göre değişir.3.0 da yeterlidir belki sizin için.O size bağlı

kanima girdin

hemen NOD32 2.7 yukluyorum

• Yönlendirme yapmıyorum.Ben amatör ve profesyonel bütün testleri gözden geçirdim kendim de baktım.Eski ile yeni arasında farklar gördüm.Başınıza birşey gelmiyorsa değiştirmenize gerek yok.Yönlendirme yapmadım olanı söyledim.Dediğim gibi;KULLANIM ALIŞKANLIKLARI na göre sizin durumunuz değişir.Yazılımı değiştirmeniz şart değil.Kendinizi bildiğiniz taktirde en kötü antivirüs ile de yola devam edersiniz.
  • Avast mi ? NOD32 mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 4 Şubat 2008; 19:05:47 >
  • Avast son zamanlarda yükselişte ama silme kabiliyeti çok düşük.Buluyor ama silemiyor.Nod32 derim o yüzden
  • Kasperskyla zone alarm bu iki programı yıllardan beri her yeni topladığım yada tamir ettiğim pcye kurarım hangisi yanımdaysa. Kendim kullanmıyorum emuleda yıllardır gece gündüz down yaptığım için vede hep legal sitelere girdiğim için sorun olmuyor. Şimdi bu konuyu görünce antivir'i denemek istedim şu an kurulu baya hafif bir program bana genel anlamda internet üzerinden koruma lazım yani antivirüs gibi pc dosyalarını taramada kaliteli olması gerekmez bu konuda antivir yeterlimidir yoksa aynı şekilde kasmayan bedava yazılım varmı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.