Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
159.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVG Anti-Virus Free Edition 7.5.441a944 sürümü çıktı.

• hem türkçe hemde kasmayan güncelleme sorunu olmayan en iyisi hangisidir acaba?
  • öncelikle emeğine sağlık

ama önceden AVG kullndığım için biliyorum bazı virüsleri bulamıyor
  • antivir registrye kendini kazımış bi adawerei silemedi kaspersky yardı resmen adawarei
    fakay kaspersky de bilgisayarı yawaşlatarak nostanji yaşattırıyor
    yine de bedava deyince antivir derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

hem türkçe hemde kasmayan güncelleme sorunu olmayan en iyisi hangisidir acaba?

uP
  • pardon ücretsiz diyormuş okumadım..
    bence avg free edition yoksa en iyi program nod32 dir zaten 2006 nin en iyisi secildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZATHARA -- 11 Şubat 2007; 11:47:48 >
  • Ben avast 4.7 kullanıyorum güncelleme desen süper günde 5 6 kere güncelleme yapıyor
  • Cok Tesekkür ederim
  • avast 4.7 pro çok güzel bence script bloker özelliğiyle herhangi bi siteye girer girmez virüsü algılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 30 Nisan 2007; 10:40:29 >
  • 2 yıldır awast cıydım.. az önce nod32 ye geçmek zorunda kaldım.. iyikide geçmişim.. Awast ın beceremediğini becerdi.. solucan molucan bırakmadı.. Awast beni uyutuyormuş ne zamandır.. Nod32 diyorum, şimdilik başkada bişi demiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: military55

2 yıldır awast cıydım.. az önce nod32 ye geçmek zorunda kaldım.. iyikide geçmişim.. Awast ın beceremediğini becerdi.. solucan molucan bırakmadı.. Awast beni uyutuyormuş ne zamandır.. Nod32 diyorum, şimdilik başkada bişi demiyorum..

Doğru yolu bulmuşsun !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: military55

2 yıldır awast cıydım.. az önce nod32 ye geçmek zorunda kaldım.. iyikide geçmişim.. Awast ın beceremediğini becerdi.. solucan molucan bırakmadı.. Awast beni uyutuyormuş ne zamandır.. Nod32 diyorum, şimdilik başkada bişi demiyorum..

yanına da yardımcı prog olarak ad-aware at,virüs derdin olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KruGmaN -- 17 Mayıs 2007; 16:50:08 >
  • Hepsinin bir arada olması güzel olmuş. Teşekkürler. Yalnız bu şekilde hangisini seçmeliyim, bilemiyorum. Tanıtımlarına bakınca hepsi birbirinden güzel. Kota durumundan dolayı hepsini teker teker deneme şansım da yok. Uğraşacak vakti olan ve bu tür programları bilen bir arkadaş tablo şeklinde ya da anlaşılabilir bir şekilde bu programların özelliklerini karşılaştırabilirse çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfsenel -- 17 Mayıs 2007; 18:00:56 >
  • Valla antivir clasic basic 7 ultra var bence o iyi...
    ( Microsoft testiten geçmiş )

Not: NOD32 nın ve avastın yakalayamadığı virüs çoktu.38tane virüs oturtmuştular...
    (Nod32 ve avast hiç bir şeyden anlamıyorlar...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAZ_MTK -- 17 Mayıs 2007; 18:34:55 >
  • Antivir + SpyBot + Ad-Aware
  • ClamWin Free Anti-Virus 0.90.2.1 sürümü çıktı.

• teşekkürler
  • harikasın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tensi

Antivir + SpyBot + Ad-Aware

Antivir trojan ve spy işine bakmıyor. Bilginize...

• ellerine sağlık kardeş süpersin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.