Şimdi Ara

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
4
Favori
159.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an devam eden avira antivir premium kampanyası var mı?
    Mevcutsa eğer link verirseniz sevinirim.
  • http://www.antivir.com.tr/byte/

3 Aylık Avira Premium
  • mcafee 90 gunluk deneme surumunu kullanıyorum su anda. suresı bıttıkten sonra ne kullanıcam bılmıyorum. bu programdan cok memnun kaldım.
  • Products malware / spyware / ortalama 5üzerinden ?
    AntiVir (Avira) 99.8% 5 (ücretsiz en iyi antivirüs) free
    Avast! (Alwil) 99.3% 5 (ücretsiz 2. en iyi) free
    AVG + - (4) 95.8% 4 (ücretsiz 3. ) free
    Comodo(int.sec.Beta)Var(blnmyr)Var(bilnmyr) 3~4 arası free ama beta
    AVK 2009 (G Data)99.8% 99.8% 5+(paralı en iyi)
    Kaspersky 98.4% 98.3% 5 (paralı en iyilerden bir tanesi)
    AntiVir (Avira) 99.8% 99.0% 5(ücretli en iyilerden bir tanesi)Security suite version

Tabii burada ücretsizlerin spywareleri bulma oranı az,virüs bulma oranları yüksek
    ayrıca temizleme olayları farklı
    fiyatları farklı
    ücretli en kullanışlı program ~Avira Antivir olacaktır..Alman malı

------------------------------------------------------------------------------------
    15 Eylül 2007 Chip TEST

!!! En Kaliteli Ücretsiz Anti-Virus Yazılımları !!!

------------------------------------------------------------------------------------
  • Arkadaşlar Macfee'yi önerir misiniz, nasıl bir antivirüs programıdır?
  • 5 aydır nod kullanıyorum hiç kasmıyor bilgisayarım 5 aydır tertemiz ve sorun yaşamadım
  • antivir tek geçerim.avast kullaniyordum eskiden avast kendini koruyamiyor pc'yi korusun:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weezer

antivir tek geçerim.avast kullaniyordum eskiden avast kendini koruyamiyor pc'yi korusun:D

aynen bende avast kullanıyordum avira antivir'e geçtim çokta memnunum hiç bir sorun çıkarmıyor maaşallah, nazar değmesin.
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var kaspersky 7.0 kullanıyorum lisanslı kullanıcıyım . evdeki diger pc de bir antivirüs yüklü degil, bu pc den internete bir türlü girilmiyor sanırım virüslü nasıl eminsin derseniz kardeşim flash bellegi bankada denemiş ve alarm vermiş ... ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gardner -- 4 Kasım 2008; 23:11:04 >
  • @gauche
    Lütfen başlığı dikkatlice okuyunuz.Burası ücretsiz antivirüsler ile ilgili bölüm.Kaspersky ile ilgili 1-2 başlık mevcut oralarda sorunuz.
  • AVG Anti-Virus Free Edition programının 8.0.176 sürümü çıktı.

İyi Forumlar...

• AVG anti-virus'ün linki güncellenmiştir.

• Bilgilendirme için teşekkürler. Yeni attığım Format üzerine ilaç gibi geldi bu konun
  • Çok güzel bir konu hazırlamışsınız , elinize sağlık.
  • En iyisi NOD32.Artık bazı illegal sitelerin kullanıcı adı ve parolalarıda yayımlamasıyla NOD32'de ücretsiz olmaya hak kazandı.
  • Avg free 9 serisine yükseltildi, konuda da güncellenirse iyi olur :)
  • İyi olmasına iyi de AVG 9.0.700 sürümünü kullanıyorum.
    Kaspersky bilgisayarımı kasıyor sanırken, şimdi AVG ile kasmanın ne demek olduğunu gördüm.

İyi bir program olduğunu görüyorum ancak ya işlerini yaparken biraz fazla bellek kullanıyor, ya da bazı özelliklerini iyi düzenleyemediğim için bu böyle.

Sözgelimi yeni çıkan bir şey.

Görev yöneticisini açtığımda "System -81000K" diye bir satır peyda oldu. Süreklide bu değer ve üstünde seyrediyor.
    Bu uygulamada AVG farklı olarak ne çalıştırıyorda bu kadar bellek kullanımına neden oluyor bilmem.

Bunun üzerine bir de 14 tane, avg.. ismini içinde barındıran satır daha var. Buna da değinirseniz memnun olurum.

Her virüs programı güzeldir. Dilinden anlamak lazım :) Ben bununla anlaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviraven

İyi olmasına iyi de AVG 9.0.700 sürümünü kullanıyorum.
    Kaspersky bilgisayarımı kasıyor sanırken, şimdi AVG ile kasmanın ne demek olduğunu gördüm.

İyi bir program olduğunu görüyorum ancak ya işlerini yaparken biraz fazla bellek kullanıyor, ya da bazı özelliklerini iyi düzenleyemediğim için bu böyle.

Sözgelimi yeni çıkan bir şey.

Görev yöneticisini açtığımda "System -81000K" diye bir satır peyda oldu. Süreklide bu değer ve üstünde seyrediyor.
    Bu uygulamada AVG farklı olarak ne çalıştırıyorda bu kadar bellek kullanımına neden oluyor bilmem.

Bunun üzerine bir de 14 tane, avg.. ismini içinde barındıran satır daha var. Buna da değinirseniz memnun olurum.

Her virüs programı güzeldir. Dilinden anlamak lazım :) Ben bununla anlaşamadım.

Ücretsiz versiyonu mu kullanıyorsunuz yoksa paralı mı? Anti virüs mü internet security mi donanumınız nedir? Ben genelde ücretsiz versiyonun kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat yeni serisini ir notebook da internet security i kullandım ve sistemde biraz zorlanma hissettim fakat kaspersky den daha ağır olduğunu yada hafif olduğunu söylemek yanlış olur. Kaspersky nin yeni versiyonları iyi olsada eskilerin de sistem kullanımı çok daha fazlaydı.
  • Tam sürüm. İçinde 13 farklı güvenlik bileşeni var.
    Bunun tamamı işe yarıyorsa etkileyici ancak, dediğim gibi görev yöneticisindeki 81000 K lık işlem hacmi :) nereden geliyor.
    Tüm bileşenleri işe yarasa bile hep tam kapasite çalışmıyordur herhalde.
    Bu kadar bellek işgal etmesi bana mantıklı gelmedi.

Avg İnternet security-3Pack.
    Donanımım: Pentium4-3.2 ghz 1 Gb Ram

Kaspersky nin yine tam sürümünde arada zorlanma oluyordu ama bu bellek kullanımını sadece güncelleme yaparken veya tarama yaparken daha azını görüyordum.
    AVG li durumum ise; Sürekli "System 81000". Artıyor azalmıyor.

Görev yöneticisinden bir kaldırayım dedim. Ses falan gitti :) Demek ki kaldırmamak gerekiyor.

Parayla alınan programlarım var tabi ki. Ama günümüzde bir Alışveriş Merkezinde bile müşteriyi tanıyan satıcının yükleme için adres verdiğine birebir şahit olunca, ücretli ücretsiz ayrımı anlamsız kalıyor bence.
    Bizim yöneticiler ellerindeki herşeyi satacağına bilişim teknolojilerine yatırım yapsada milletçe kullanabileceğimiz sağlam ürünler çıksa ama hayal buda :) Baştakilerin derdi başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviraven -- 8 Kasım 2009; 5:06:23 >
  • Parayla alınandan kastım free versiyon mu yoksa diğer normalde parayla satılan versiyon muydu onu anlamaktı çünkü sizin de söylediğiniz gibi free versiyonla internet security arasında bir sürü bileşen farkı var. Size tavsiyem avg nin normal antivirüs ü birde dneyin aynı durum varsa da yapacak bir şey yok :) Fakat böyle bir sorunla neredeyse hiç karşılaşmadım açıkçası. Kaspersky den şikayet eden çok da avg nin sistemi zorladığını ilk defa duydum ve kurduğum bir çok farklı bilgisayarda görmedim de. Avg antivirüs ü deneyin bi daha, eğer aynı durum devam ediyorsa da başka programlar önerebilirim; sürekli kampanyaları olan avira yı özellikle önerebilirim ki kendim uzun süredir bu şekilde kullanıyorum. Sürekli 3 aylık kampanyaları mevcut, biri bitmeden öteki başlıyor, sorun da olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.