Teğmen
03 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tablet anneme alınacak. Yapacağı işlemler kitap okumak, video, film izlemek, internette gezinmek. Fiyat 300'e kadar. şarj konusu sıkıntı değil. internete bağlanması için vınn benzeri birşey takılacak (artık içine sim kart mı takılıyor napılıyor orasını bilmiyorum. teşekkürler şimdiden
Beyler sorum şu ubuntu da autocad , sap2000 , idecad , catia gibi programlar varmı ?
Arkadaşlar son 3 gündür telefon kendiliğinden başlıkta belirttiğim iki sorunu verip kapanıyor. Telefonu aylardır kullanıyorum şu zamana kadar hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım. Bu sorunları verip kendiliğinden yeniden başlatıyor ve sim kartı okumuyor yeniden başladığında ardından ben yeniden başlattığımda bazen düzeliyor bazen defalarca sim kartı takıp çıkarmama rağmen herhangi bir düzelme olmuyor ve bir zaman sonra tekrar yeniden başlattığımda sorun çözülüyor. Hala 4.2.2 kullanmaktayım 310 seri kodu aldığımdan beri aynı hatı kullanıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum [simage]
[/simage] [simage]
[/simage]
Son düzenleme hard reset atıldı. 4.4.2 yüklendi düzelme olmadı. aynı sorun devam ediyor.Micro sim alındı sorun ortadan kalktı
Arkadaşlar son 3 gündür telefon kendiliğinden başlıkta belirttiğim iki sorunu verip kapanıyor. Telefonu aylardır kullanıyorum şu zamana kadar hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım. Bu sorunları verip kendiliğinden yeniden başlatıyor ve sim kartı okumuyor yeniden başladığında ardından ben yeniden başlattığımda bazen düzeliyor bazen defalarca sim kartı takıp çıkarmama rağmen herhangi bir düzelme olmuyor ve bir zaman sonra tekrar yeniden başlattığımda sorun çözülüyor. Hala 4.2.2 kullanmaktayım 310 seri kodu aldığımdan beri aynı hatı kullanıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum [simage]
[/simage] [simage]
[/simage]
Bir kaç gün önce oyunu açmaya çalışırken hata verdi. Driveri güncelle dedi. Windows updateden elle güncelledim. lakin kurulum yapmadı. aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısına girdim oradan güncelledim. gene olmadı. Ne yapmalıyım. son çare servise mi göndereyim?
Sorum şu arkadaşlar güneş ışınlarının 8.44 dakika da ulaştığını biliyoruz. peki örneğin güneş tam şu an yok olsa gönderdiği son ışın bana sekiz dakika sonra gelicek. ama benim gözüm onun yok olduğunu hemen görebilecek mi ? yani olmayan bir güneşten gelen ışınları mı göreceğim. O son foton parçası bana gelirken arkasında büyük bir karanlık bırakacak ve ben orayı göremeyeceğim değilmi? yani insan gözünün görme hızı ışığın hızına mı eşit? peki ışık çarpığı yeri mi aydınlatır yoksa kaynakla çarptığı yer arasındaki her yeri mi ?
Reklamlarda tabletin üzerinde salata yapıyor yok çekiçle telefona vuruyor. Tamam reklamcılık sektörü biryere kadar. Bunlar gerçek mi ya ? Yani yumruk atsam kırılmayacak mı ? Emecek mi bütün enerjiyi bu teknoloji yoksa benim elim mi kırılacak etki tepki hesabı :D
Arkadaşlar bu sorun nereye kadar böyle devam edecek 8.1in kendi facebook uygulamasından şikayette bulundum direkt sitesinden şikayette bulundum ve benim gibi binlerce insan vardır eminim. sizin bildiğiniz bir çözüm yolu var mı yada yapılacak bir şey yok mu ?
Arkadaşlar 10 yaşında kardeşim var ona tablet almayı düşünüyorum(gereksiz olduğunun farkındayım) Ama tabi hevesini aldıktan sonra bana kalabilir :D Yapacağı maximum şeyler ; oyun oynar müzik dinler fotoğraf video falan çeker bulursa internet. ama hani bunlarda Temple Run, belki araba yarışı falan. Kameranın çok kaliteli olmasına gerek yok. Fiyat aralığı max 500. nedir tavsiyeler
Arkadaşlar Üniversite öğrencisiyim 1500 kenarda var kredi çekmeyi düşünmüştüm tabi ki hiç bir banka vermedi gelirimi belgeleyemediğim için z1(sevgilime) ve g2(kendime) almak istiyorum 2200+1800=4000 distribütör satişları ama hani bu pasajlarda falan telefoncular oluyor ya adamlar z1 i 1800 e g2 yi 1600 e falan satıyorlar distribütör garantili diyorlar nasıl oluyor bu? yamuk çıkar mı ? 1500'ün var 3400 lük telefonu nasıl alacaksın diyen arkadaşlara pasajlardaki adamlar nakite taksit de yapıyorlar(kredi kartı kullanmıyorum.)
Hakkında
Forum İmzası:
Delinse yer; çökse gök; yansa, kül olsa dört yan
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan, tipiden, kasırgadan yılmıyan;
Ölümle eğlenen tunç yürekli Türkleriz!...

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 485
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 6.671 (Bu ay: 164)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.