Şimdi Ara

En kaliteli otogaz servisi candan mühendislik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clio marka aracımdaki atikerle ilgili sorunları çeşitli platformlarda paylaşmama rağmen bi çözüm bulamadım.hatta atikermüşteri hizmetlerini aramama rağmen sonuç alamadım.
    Candan mühendisliğin "servisimize buyrun gelin" çağrısı üzerine ümraniyedeki merkez servislerine aracımla gittim. Aracımdaki atikerle ilgili montaj hatalarını bana gösterdiler ve buna bağlı olarak benim sorunlarımın markadan değil montajdan kaynaklandığını izah ettiler.
    Sonuç itibari ile aracımdaki hataları düzelttiler ve şu anda aracımdaki sistemden inanılmaz memnun olarak aracımı kullanmaktayım.
    Yaşadığım bu sevinci ve yaşadıklarımı herkesle paylaşmak istedim. Gerçektende otogazda markadan daha önemli olan şey servis işçiliği ve kalitesi.
    Buradan candan mühendislik otogaz montaj servisine ve çalışnlarına teşekkür ediyorum ve herkesede tavsiye ediyorum.

• memnuniyetinizi belirttiğniz için teşekkür ederim,kazançlı sürüşler dilerim
    www.candanotogaz.com
    quote:

Orijinalden alıntı: yldzyalcin

Clio marka aracımdaki atikerle ilgili sorunları çeşitli platformlarda paylaşmama rağmen bi çözüm bulamadım.hatta atikermüşteri hizmetlerini aramama rağmen sonuç alamadım.
    Candan mühendisliğin "servisimize buyrun gelin" çağrısı üzerine ümraniyedeki merkez servislerine aracımla gittim. Aracımdaki atikerle ilgili montaj hatalarını bana gösterdiler ve buna bağlı olarak benim sorunlarımın markadan değil montajdan kaynaklandığını izah ettiler.
    Sonuç itibari ile aracımdaki hataları düzelttiler ve şu anda aracımdaki sistemden inanılmaz memnun olarak aracımı kullanmaktayım.
    Yaşadığım bu sevinci ve yaşadıklarımı herkesle paylaşmak istedim. Gerçektende otogazda markadan daha önemli olan şey servis işçiliği ve kalitesi.
    Buradan candan mühendislik otogaz montaj servisine ve çalışnlarına teşekkür ediyorum ve herkesede tavsiye ediyorum.

• GERÇEK KALİTE; CANDAN MÜHENDİSLİK

Nette gezinirken tesadüf olarak form sayfasında Candan Mühendisliğin sayfasını buldum ve bende bir anımı anlatmak istedim: şöyle ki;
    almış olduğum BMW aracıma LPG montajı yaptırmak istedim ve araştırmalarımın sonucu arkadaşlar ve yakınlarım tarafından mutlaka CANDAN MÜHENDİSLİK firmasına gitmem gerektiğini, yetkililerin titizlik, güven, kalite, sağlam iş konusunda uzman kadrosu ile temiz çalıştıkların öğrendim ve aracıma Candan Mühendislik vasıtası ile LPG kiti taktırdım, şimdi aradan 4 sene geçti.... aracımda en ufak bir tıklama yok, problem yok, zarar yok etrafımda bazı kişilerin araçlarına lpg kiti taktırdıktan sonra şikayet ettiklerini duyunca artık onlara” kardeş, sen işini ehil olmayan firmalara yaptırmışsın, eğer lpg kiti taktıracaksan candan mühendislikte taktıracaksın yoksa daha çoook şikayet edersin, LPG’ni Candan da taktırmadıysan şikayet etmen normaldır” diyorum.... gerçekten de öyle... artık Candan Mühendisliğe On bin km’de bir aracımı göstermeye gidiyorum, ben unutsam onlar zaten beni SMS ile hatırlatıyor unutmuyorlar, ben çayımı yudumlarken aracımı kontrolden geçirip anahtarımı elime veriyorlar. Şimdi diyeceğim söz şu ki, iyiki dostlarım bana CANDAN MÜHENDİSLİK firmasını tavsiye etmişler, tavsiye etmişler ki onlarda bu firmadan zaten çok memnun kalmışlar... öyleyse aracına lpg taktırıp şikayetçi olmak isteyen varsa CANDAN MÜHENDİSLİK firmasına hiç uğramasın... nede olsa etrafta çook işini bilmez kendini LPG'ci zanneden bir sürü firma var, onlara uğrasın...

halil akdere- ümraniye
    0532 412 00 97

• halil bey teşekkür ederiz , aracında bi sorun olmasada çay kahve içmeye bekleriz , kolay gelsin..
    quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

GERÇEK KALİTE; CANDAN MÜHENDİSLİK

Nette gezinirken tesadüf olarak form sayfasında Candan Mühendisliğin sayfasını buldum ve bende bir anımı anlatmak istedim: şöyle ki;
    almış olduğum BMW aracıma LPG montajı yaptırmak istedim ve araştırmalarımın sonucu arkadaşlar ve yakınlarım tarafından mutlaka CANDAN MÜHENDİSLİK firmasına gitmem gerektiğini, yetkililerin titizlik, güven, kalite, sağlam iş konusunda uzman kadrosu ile temiz çalıştıkların öğrendim ve aracıma Candan Mühendislik vasıtası ile LPG kiti taktırdım, şimdi aradan 4 sene geçti.... aracımda en ufak bir tıklama yok, problem yok, zarar yok etrafımda bazı kişilerin araçlarına lpg kiti taktırdıktan sonra şikayet ettiklerini duyunca artık onlara” kardeş, sen işini ehil olmayan firmalara yaptırmışsın, eğer lpg kiti taktıracaksan candan mühendislikte taktıracaksın yoksa daha çoook şikayet edersin, LPG’ni Candan da taktırmadıysan şikayet etmen normaldır” diyorum.... gerçekten de öyle... artık Candan Mühendisliğe On bin km’de bir aracımı göstermeye gidiyorum, ben unutsam onlar zaten beni SMS ile hatırlatıyor unutmuyorlar, ben çayımı yudumlarken aracımı kontrolden geçirip anahtarımı elime veriyorlar. Şimdi diyeceğim söz şu ki, iyiki dostlarım bana CANDAN MÜHENDİSLİK firmasını tavsiye etmişler, tavsiye etmişler ki onlarda bu firmadan zaten çok memnun kalmışlar... öyleyse aracına lpg taktırıp şikayetçi olmak isteyen varsa CANDAN MÜHENDİSLİK firmasına hiç uğramasın... nede olsa etrafta çook işini bilmez kendini LPG'ci zanneden bir sürü firma var, onlara uğrasın...

halil akdere- ümraniye
    0532 412 00 97

• Bakalım bende candan mühendislik'e taktırmayı düşünüyorum hayırlısı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazybody34 -- 30 Eylül 2013; 14:49:48 >
  • Candan mühendisliğin sefaköy şubesi de var diye duydum acaba gerçekten ümraniye deki merkeze bağlımıdır yoksa bir birleriyle alakası olmayan baklavacılar gibi akraba firması falan mıdır merkezle koordineli çalışıyorlarsa sefaköye yakınım hiç boşuna karşıya geçmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyomania

Candan mühendisliğin sefaköy şubesi de var diye duydum acaba gerçekten ümraniye deki merkeze bağlımıdır yoksa bir birleriyle alakası olmayan baklavacılar gibi akraba firması falan mıdır merkezle koordineli çalışıyorlarsa sefaköye yakınım hiç boşuna karşıya geçmiyim.

Sefaköy şubemiz kapanmıştır bilginize...
  • Candan mühendisliğe tekrar tekrat teşekkür ederim sebebi şu ;
    Yaklaşık bir yıl önce aldığım Honda CRV aracıma istanbuldaki bir bayiiden Lovato marka lpg taktırdım fakat yakıt istediğim seviyeye bir türlü düşmedi ve kalkışlarda sorun vardı. defalarca taktırdığım servise gittim ama sonuç değişmedi.Bu sorunumu kim çözer diye forumlarda araştırdım ve Candan mühendislik ümraniye servisine aracımla gittim.Son derece ilgili ve güleryüzlü bir hizmet anlayışları var -çay ve yemek ısrarlarıda cabası.. ( ki ben montajı üç kuruş ucuz diye başka bir serviste yaptırdım) Aracımda ki sorun enjektör hortumu çok uzun ve meme çapı uygun değil dediler ve düzeltmeleri yaptılar..hasılı sorunum çözüldü ve artık lpg ile ilğili tüm konularda buraya gidiyorum, işinin ehli bir servis olduguna bende şahit oldum.. teşekkürler candan mühendislik
  • candan lpg
     En kaliteli otogaz servisi candan mühendislik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirplaya -- 9 Aralık 2014; 16:35:41 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirplaya -- 9 Aralık 2014; 16:30:50 >
  • Benim ilk aracım olan jeep imede burada montaj yaptırdım gerçekten iyi servis..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirplaya -- 9 Aralık 2014; 16:30:20 >
  • Merhaba;
    Ben de tavsiye ile bugun arabamı CANDAN Mühendislik-Ümraniye oto sanayi 'ye goturdum.
    2007 - Audi A3 1.6 Attraction Otomatik aracım var. Bir depo 200 TL'ye doluyor ve ancak 320 km yol yapıyordum benzinle.Kontagı calıstırmamla benzin ibresi oynamaya baslıyor...
    Atiker Gold takılacak.Kullananlar cok memnun.
    Okudugum kadarıyla işçiliği de iyimiş.Gayette güzel ilgilendiler ve hemen yapıp aksam teslim edecekler.Umuyorum hersey arzu ettigim gibi gider, hem performansı düşmez arabamın hem de yakıt tasarrufu ederim.
    1000 km'de kontrole gidecegim.
    10.000 KM 'de de bakımları olacak.
    Gelişmeleri paylaşacağım sizlerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinalyuss

Merhaba;
    Ben de tavsiye ile bugun arabamı CANDAN Mühendislik-Ümraniye oto sanayi 'ye goturdum.
    2007 - Audi A3 1.6 Attraction Otomatik aracım var. Bir depo 200 TL'ye doluyor ve ancak 320 km yol yapıyordum benzinle.Kontagı calıstırmamla benzin ibresi oynamaya baslıyor...
    Atiker Gold takılacak.Kullananlar cok memnun.
    Okudugum kadarıyla işçiliği de iyimiş.Gayette güzel ilgilendiler ve hemen yapıp aksam teslim edecekler.Umuyorum hersey arzu ettigim gibi gider, hem performansı düşmez arabamın hem de yakıt tasarrufu ederim.
    1000 km'de kontrole gidecegim.
    10.000 KM 'de de bakımları olacak.
    Gelişmeleri paylaşacağım sizlerle.

Hocam son gelişmeler neler?montajı yaptırdınız mı?

• @candan mühendislik

öncelikle merhabalar , sizde seat ibizalarımıza gaz taktırmıştık o sıra muayneye 2 yıl kadar süre vardı , sizde geç işlense de cüzzi bir cezası var demiştiniz ve bizde cezaya razı olup işletmedik , ama gel gelelim muayne zamanı geldi çattı :)

şimdi bize ve buradaki arkadaşlara bilgi amaçlı yardımcı olursanız seviniriz , ilk olarak sanıyorum eksoz pulunu alıp sızdırmazlık raporunu alacağız sonrasında madde32 den ceza falan kesilecek ama tam sıralamayı bilmediğimizden dolayı size sorma gereği duyduk

bize bu konuda sırası ile yapılacakların listesini kısaca yazarmısınız , şimdiden teşekkürler ve hayırlı işler
  • candan mühendislik C kullanıcısına yanıt
    @candan mühendislik

öncelikle merhabalar , sizde seat ibizalarımıza gaz taktırmıştık o sıra muayneye 2 yıl kadar süre vardı , sizde geç işlense de cüzzi bir cezası var demiştiniz ve bizde cezaya razı olup işletmedik , ama gel gelelim muayne zamanı geldi çattı :)

şimdi bize ve buradaki arkadaşlara bilgi amaçlı yardımcı olursanız seviniriz , ilk olarak sanıyorum eksoz pulunu alıp sızdırmazlık raporunu alacağız sonrasında madde32 den ceza falan kesilecek ama tam sıralamayı bilmediğimizden dolayı size sorma gereği duyduk

bize bu konuda sırası ile yapılacakların listesini kısaca yazarmısınız , şimdiden teşekkürler ve hayırlı işler.
  • Bir sorum olacak. Cevaba göre size gelerek aracıma lpg sistemi montajı yaptirmayi düşünüyorum.

Aracım 2005 model peugeot 307 xr otomatik vites. Bayaa sağlam yakit sarfiyati var bana göre. Çok yüksek fiyat olmayacak şekilde aracıma en uygun marka ve model hangisi olacaktir?

En kısa zamanda yaptirmayi düşünüyorum çünkü bu ay içinde muayene randevum bulunmakta.

Şimdiden teşekkürler..

• @candan mühendislik accent blue marka aracım var ve tank dolu olmasına rağmen dolum ışıkları tek diş yanıp sönüyor ve performans olarak bir düşüklük var bunun için ne yapmalıyım ? marka BRC simit tank takılı
  • mrtyldz_53 kullanıcısına yanıt
    0216 630 30 00 'ı ara. Yardımcı olurlar kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.