Şimdi Ara

atiker fast sistem pc programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
38.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar atiker kablo var bende... ama fastın programı olmadığı için ayar yapamıyorum... kendi aracımda multifast var programı da var... zamanında indirmiştim atikerin sitesinden... ama şimdi bir arkadaşıma ayar yapacağım ama artık atiker sitesinden indirilmiyor programlar kaldırılmış... arkadaşım ki fast sistem olduğu için benim programda çalışmaz diye düşünüyorum... atiker fast programını nereden bulabilirim?

• benim elimde
    Atiker multifast system 2.18 (05.01.2010) ve New Atiker multifast system strategy 3.00 (14.01.2010) adlı programlar var... bu da daha değişiği sanırım... ama bana fast için program lazım... bu program fast için mi multifast için mi?
  • Arkadaşım zipi açarsanız fasta ait iki adet yazılım mevcut.İstediğinizi kullanabilirsiniz.

http://www.speedyshare.com/files/22771665/Yeni_Klas_r.rar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Arkadaşım zipi açarsanız fasta ait iki adet yazılım mevcut.İstediğinizi kullanabilirsiniz.

http://www.speedyshare.com/files/22771665/Yeni_Klas_r.rar

çok teşekkür ederim... tam aradığımı buldum ve ayarları yaptım sağolun...
  • Güle güle kullanın
  • kardeş link ölü benimde ihtiyacım var aracım atiker lpg var kendim ayarlamak istiyorum mümkünmü
  • + Benim de ihtiyacım var..Ayar rezalet..Kendim ayarlamak istiyorum..Usta bilg. başında tam 30 saniye durdu..Bu kadar kolaysa ben de ayarlarım sanırım..
  • Olmazmı üstadım,Otomatik olduktan sonra 30 sn.

quote:

Orijinalden alıntı: x15

+ Benim de ihtiyacım var..Ayar rezalet..Kendim ayarlamak istiyorum..Usta bilg. başında tam 30 saniye durdu..Bu kadar kolaysa ben de ayarlarım sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkema

kardeş link ölü benimde ihtiyacım var aracım atiker lpg var kendim ayarlamak istiyorum mümkünmü

buyur burdan indirin.
    http://www.floryaotogaz.com/download.html
  • Elinize sağlık..Bir mübarek vatandaşta şu yazılımın ayarlarını bir anlatsa da kendimiz yapmaya çalışsak..Nette herşey var ama bir tek bu lpg yazılımlarının ayarının nasıl yapıldığı yok...
  • Bu iş Yazmakla olmaz, video çekip burada yayınlamak lazım ama onada vakit bulmak lazım , müsait olduğum bir gün bir çalışma yapıp buraya eklerim.
    ama Acele eden varsada telefonla benden öğrenebilir.02125809272 metinusta
  • Benim acelem yok Metin bey olur da zaman ayırırsanız videonuzu bekliyoruz..
  • Sevgili Metin bey;
    Bu öneriniz birçok arkadaşımız için referans olacaktır,iyi çalışmalar dilerim.
  • arkadaşlar bende de atiker multifast kit var. linkleri yeniler misiniz? Programlar bana da lazım.
  • Multifast'in hangi versiyonu? new olan mı?
  • hayır new olan değil. Atiker multifast system olanı.
  • Teşekkür ederim. Programı buldum.
  • arkadaşlar aracımda atiker fast var 5.5.0 yazılım yükleyip aracıma bağladığımda güncel yazılım var onu yükleyin diyor. atiker fast sistem için elinde yeni yazılım olan var mı?
  • arkadaşlar aracımda atiker fast var 5.5.0 yazılım yükleyip aracıma bağladığımda güncel yazılım var onu yükleyin diyor. atiker fast sistem için elinde yeni yazılım olan var mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.