Şimdi Ara

EN İYİ XENON KİT MARKASI HANGİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
132.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: THESHUCK

quote:

Orjinalden alıntı: remusmark

monza kullandım belki japan değil ama piyasadaki sorunnsuz modellerden biridir.

şu an mtech ve kamosonic kullanıyorum.

mtech bence yeteri kadar iyi fazlası bütçene kalmış.

kamosonic var sislerde açıkcası monza daha iyi.

Hocam MONZA çin malımı? Birde MTEC'lerin şuanki fiyat aralıkları nasıldır?

kore diye satılıyor ama büyük olasılık çindir 2 yıl garanti ile satılıyor .ama alabilirsen mtec öneririm ben ocakta 350 ytl civarı aldım H7 leri.

h4 tip hariç mtec ler 350 civarı.

http://www.merttuning.com/index.php?p=show&pid=465&k_id=182&kn=Xenon+Far+Kitleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remusmark -- 28 Mayıs 2008; 8:26:18 >

• Forumda geçen sene kyorhan nickli arkadaş satıyordu. Ne marka satıyordu, hala satıyor mu bilmiyorum. Özel mesaj atıp sorabilirsiniz kendisine. En azından konu hakkında fikir sahibidir, yardımcı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 28 Mayıs 2008; 23:33:13 >
  • Ben ilk arabama MTec taktırmıştım yeşlimsi bir renk veriyordu..yeni modelleri öyleymiş..sonra değiştirdim hem sislere hemde farlara monza taktırdım..Monzanın rengi daha hoş duruyor bence..
  • bende cyclone var memnunum
  • Bende de Cylone ve Texon var.Memnunum.

Ancak gerçek bir MTEC bulursan gerçekten kaliteli olur.Başın yıllarca ağrımaz.
  • mtec tek geçerim
  • otomotıvasyon super ama servıs harıcınde tunınglerde satılmıyo servıstede cok para bı arastırın ıstersenız
  • Arkadaşım bende MTEC var şiddetle tavsiye ederim. Uzakdoğu malı ucuz xenon lar var ama sorun yaşamak istemiyorsan MTEC al.
  • bende koito var. halis mulis jepon malı
    toyota avensisten çıkma

ampülleri philips 4150K
  • [Deleted by Admins]
  • arkadaşlar bende aşağıdaki linkteki arabadan var. Bu araca xenon taktırmayı düşünüyorum ama hiçbir bilgim yok. Bu H4,H7 falan nedir hiç bilmiyorum. Acaba 100-150 arasına taktırabileceğim en kaliteli ürün nedir?

http://www.sahibinden.com/biniciye_mukemmel_arabaWQQaXQQ5376641WQQpXQQdisplayitem
  • palioda kullanan varmı 2000 2002 modellerınde
  • Mtec tartışmasız.
  • beyler şimdi yorumlar bende okudum çoğu kişi MTECH diyo ama ben xenon olarak MONZA düşünüyorum..ayrıca bi arkadaşta war acil cevap verirseniz bana çok yararınıza olur..araç caddy 8000 kelvinlik MONZA marka warmışş olnu alacam.görüşü nasıldır sorun çıkarırmı performansı güzelmi..
    kullananlardan yardım istiyorum.acill.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

beyler şimdi yorumlar bende okudum çoğu kişi MTECH diyo ama ben xenon olarak MONZA düşünüyorum..ayrıca bi arkadaşta war acil cevap verirseniz bana çok yararınıza olur..araç caddy 8000 kelvinlik MONZA marka warmışş olnu alacam.görüşü nasıldır sorun çıkarırmı performansı güzelmi..
    kullananlardan yardım istiyorum.acill.

arkadaşlar yokmu bi fikri olanlar yaw.
    monza 8000 kelvinlik alacğaım diyorum yani caddy'imin üzerindeki sarı ampüllerden dha kötü bi verim alırsam hiç bulaşmayım ama hiç bi fark olmaz aksine daha güzel olur derseniz daha iyi olur.
    bide benim için aydınlatması önemli..üzerindeki sarı halojenler gibi aydınlatırmı bu meret.

• @==>KAPADOKYALI<==

Muhakkak standart ampulüne göre bariz fark olacaktır ama farların merceksiz olduğu için çok olan ışık düzensiz dağılacak ve havayı dahi biraz ışık verecektir.Yine de önünü eskisinden iyi gösterir Monza'da olsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

@==>KAPADOKYALI<==

Muhakkak standart ampulüne göre bariz fark olacaktır ama farların merceksiz olduğu için çok olan ışık düzensiz dağılacak ve havayı dahi biraz ışık verecektir.Yine de önünü eskisinden iyi gösterir Monza'da olsa.

eskisini aratmasında abicim..babam sonra demesin bu kadar para verdin böylemi bişi taktırdın diye..
    eskisinden iyi olsun mercekli farı ileriki zamanlarda düşünüyorum.
  • benim bildigim en iyisinin mtec oldugu zaten fiyatıda digerlerinin 2 katı neredeyse
  • Arkadaşlar aracım RIO 2007 , şu adresteki xenon kit nasıldır sizce alayımmı ?

http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=OtoAksesuar&productid=DK5950003442(AutoXML)&

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatanQa -- 30 Temmuz 2008; 14:24:10 >
  • quote:

Ben ilk arabama MTec taktırmıştım yeşlimsi bir renk veriyordu..yeni modelleri öyleymiş..sonra değiştirdim hem sislere hemde farlara monza taktırdım..Monzanın rengi daha hoş duruyor bence..

Mtec alma düşüncem bir saniyede yok oldu. Kristal beyaz hevesi ile taktıracağım xenon far yeşilimsi bir renk verse aynı saniye içinde paramparça yaparım o kiti. o yüzden mtec'den vazgeçtim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.