Şimdi Ara

EN İYİ XENON KİT MARKASI HANGİSİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
115
Cevap
0
Favori
131.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

quote:

Orjinalden alıntı: murat067

arkadaşlar üç ayrı aracım var transporter fiat siena lada niva ve üçündede x enon kit denedim ve gördümki en iyi sonuç sienadan aldım çünki uzunlar ve kısalar ayrı ampullerden uzunlar normal halojen kısalar ise xzenon ama diğer araçlarım tam bir hüsran oldu
    önümü göremez sellektöör yapamaz hale geldim...
    bilgilerinize ....
    artı bişe daha var renkli değilde diğer yüksek wattlı ampüller çok güzel beyaz olmıycak beyazda yağmur yağdımı önnünüzü göremez hale geliyorsunuz

transporter 4'mü yoksa T5'mi sormak istedim..
    ayrıca T5 ise xenon gayet başarılı T5'lerde.

@@kerem-723

kardeşi monza xenon'lar kimisi iyi değil diyo kimiside güzel ben memnunum diyo.
    maddi açıdan müsaitsen 50 YTL fazla ver MTECH olsun..((50YTL mecaz anlamda söylenmiştir 5 krş fazla ver gibicesinden))

t 5 trans porter sıfır başarı elde ettik söktüm 100what lıklardan taktım xzenondan kat kat iyi oldu..

• quote:

Orjinalden alıntı: murat067
    t 5 trans porter sıfır başarı elde ettik söktüm 100what lıklardan taktım xzenondan kat kat iyi oldu..

transporter T5 ve xenon far'dan sıfır başarı elde etmen ilginç gerçekten.
    ben şu anda memlekette değilim ama memlekette xenon'lu T5'ler war gözüme çarpan gayet güzel aydınlatması ve görüntüsü war.
    ayrıca hemen hemen bizim caddy'lerle aynı.bizim araçlar xenon'u gerçekten hakediyo.
  • Epey bir araştırmadan sonra, 307 ye Mtec 6000K taktım, aydınlatması mükemmel, bir ara resim koyarım, montaj dahil 300 ytl ye patladı, ama Mtec verilen parayı bence hak ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

xenon'da şu anda satılan markaların içinde sanırım en iyi marka MTEC.
    bundan sonra ise TEXON,CYCLONE geliyor.

bir de diğerleri var..

hayır en iyi marka philips, hella, bosch

mtec japon markasıdır japon malı değildir
  • bende Kia Rio aracıma almayı düşünüyorum. bugün sorduğum yerlerde 300 dediler (H4 için) dandik markalar için. MTEC ne kadardır şuan piyasada?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocKMyC

bende Kia Rio aracıma almayı düşünüyorum. bugün sorduğum yerlerde 300 dediler (H4 için) dandik markalar için. MTEC ne kadardır şuan piyasada?

autodizayn diye bi yer war bizim burda araç tuning işleri ile uğraşıyolar MTECH 6000K 280 YTL montaj dahil mi bilmiyorum ama değildir.300 YTL patlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

xenon'da şu anda satılan markaların içinde sanırım en iyi marka MTEC.
    bundan sonra ise TEXON,CYCLONE geliyor.

bir de diğerleri var..

hayır en iyi marka philips, hella, bosch

mtec japon markasıdır japon malı değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 21 Ekim 2008; 12:14:41 >
  • Mtec xenon ların piyasada sahteleride bulunmakta. ve aynı fiyata satılmakta.

bilgi amaçlı alırken dikkat ediniz.

Not: Mtec eylül 2007 den sonra yeni model S-Type Ballast çıkarmıştır. aşşağıda resimleri mevcuttur. sahte ve gerçek Mtec.

Orjinal Mtec

EN İYİ XENON KİT MARKASI HANGİSİ

Sahte Mtec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 21 Ekim 2008; 12:33:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

Mtec xenon ların piyasada sahteleride bulunmakta. ve aynı fiyata satılmakta.

Not: Mtec eylül 2007 den sonra yeni model S-Type Ballast çıkarmıştır. aşşağıda resimleri mevcuttur. sahte ve gerçek Mtec.

Peki bu MTEC de, D2S, D2C ve D2R nin arasındaki fark ney ? En son hangisi çıktı ? Araca göre ise hangisi hangi araca takılacak nereden biliyoruz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenekekutu

quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

Mtec xenon ların piyasada sahteleride bulunmakta. ve aynı fiyata satılmakta.

Peki bu MTEC de, D2S, D2C ve D2R nin arasındaki fark ney ? En son hangisi çıktı ? Araca göre ise hangisi hangi araca takılacak nereden biliyoruz ?

D1 ve D2 serisi, Mercedes, BWM vs araçlar için arıza lambası yakmayan özel kitlerdir,

örnek vermek gerekirse H7 kullanan araçlarda D2 serisi xenonlar uyumlu değildir.

peugeot 307 aracımda S-Type H7 mtec xenon takılı.

• o zaman Opel modellerine de S Type takılıyor.
  • verile MTECH farkları için teşekküre ederim.
    bende kararsız kaldım okulun yarıyıl tatiline elimde 250 ila 300 YTL arasında bi miktar para olacak acaba aracıma MTECH 6000 kelvin xenonmu taksam.
    yoksa şöyle bi anfi ve woofer'dan oluşan ses sistemi mi koysam diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar mrb bende 98 tipo var uzun kısa xenon almayı düşünüyorum, hepsiburada elif tuning vs.gibi net sitelerinde envaye çeşit xenon var. ben netten alışveriş yapıpta dili yananlardan biriyim,, açıkçası biçok ürüne itimat edemiyorum.. eğer kullanıpta memnun olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var 200lirayı geçmeyecek bişey almayı düşünüyorum.. nasıl bir ürünü tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız sevinirim. uzunda ve kısada iyi randıman alabileceğim iyi bi model varmı saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: jagler_78

arkadaşlar mrb bende 98 tipo var uzun kısa xenon almayı düşünüyorum, hepsiburada elif tuning vs.gibi net sitelerinde envaye çeşit xenon var. ben netten alışveriş yapıpta dili yananlardan biriyim,, açıkçası biçok ürüne itimat edemiyorum.. eğer kullanıpta memnun olan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var 200lirayı geçmeyecek bişey almayı düşünüyorum.. nasıl bir ürünü tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız sevinirim. uzunda ve kısada iyi randıman alabileceğim iyi bi model varmı saygılar

hem uzun hemde kısa farlara xenon biraz pahalıya patlıyo sanrım.
    çünkü daha dün baktım ben "CYCLONE 720 YTL" & "MTECH 640 YTL" idi sanırım..hem uzun hem kısalara.ama gerek yok uzunlara bence çünkü bide araç tipo yanlış anlama küçümsemiyorm arkadaşım kesinlikle öyle bişi söz konusu olamaz..farlarının camı yeni nesil araçlar gibi değil camda desen war ve bu yüzden xenon ne kadar performans verir bilemiyorum.

• Arkadaşlar yeni çıkan millenium serisi dijital CYCLONE XENON'lar ile ilgili bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz?

http://www.hepsiburada.com/cyclone-h7-6000k-millenium-dijital-xenon-aydinlatma-kiti-012190/productDetails.aspx?categoryid=271585&productid=otm012190
  • Arkadaşlar Xenon işi Ayrı bir furya . Kimi İthalatçılar bir hevesle gittiler Uzak Doğu ülkelerine gidip dandik xenonları Getirdiler Satarız %300 paralar getiririz diye ama işte bu işin bir garanti süreci war garantiden geri gelenler yüzünden hepsi piyasadan kaltı . Takıorsun 2 gün sonra göz kırpmaya başlıyor yok balastı bozulur ampülü patlar.. Bence Bir satıcı olarakta En kaliteli sonradan takma Xenon markası MTEC dir .Garantisi sağlam olduğu gibi kendiside sağlamdır ondan sonra Monza gelir onunla aynı gurupta olan birde sunpark wardır bu ürünlerde sorunsuz güzel gözteren kaliteli ürünlerdir wede fiyatları yarı oranda daha ucuzdur.
    Birde xenonların montajından sonra ortaya çıkan sıkıntılar wardır mesela PEJO 407 araçta sonradan takma xenonlar silecek motorunu istemsiz dewreye sokup sabah silecek motorunun yandığını, Akünüzün bittiğini görebilirsiniz.. Kimi yeni nesil araçlardada bmw grubu mercedes grubu gibi modellerinde taktıktan sonra arıza ışığıda yakabiliyor buda aracımızı garanti kapsamından çıkarabilir dikkat etmek lazım . Aracımız yen, wede elektronik olarak karışık türde bir araçsa kesinlikle Mtec..

Ama orta seğment bir araba ise Sunpart wede Monza tercih edilebilir.
    SAYGILARIMLA

• 407 ye xenon kit takamazsınız. araca ağır hasarlar verir. motor beynine kadar zarar verebilirsiniz. buna mtec de dahil. kit den geri dönen elektrik aracın elektronik aksamına zarar veriyor. istanbulda olan arkadaşlar için yardımcı olabilirim bu konuda. zaten başka yardımcı olabilecek birisi de çıkmadı bu araba için fiyat 1000 tl yi buluyor ve 6 gün aracın kalması gerekiyor ayrıca. yeni 407 alacak arkadaşlar kesinlikle xenon kit opsiyonunu almalılar.

bir ay üstünde çalıştığım bir devre sonucu olay çözüldü ve ilk xenon kit li ve bi-xenon mercekli 407 çıktı

• MTEC kullanıyorum, şu ana dek bir sorun yaşamadım

ama eğer gerçek kalite arıyorsanız Bosch veya Philips bu sektörün en önemli firmaları, birçok lüks arabaya fabrikasyon olarak monte edilen bu markaların kitleridir. Ama fiyatı tuzlu olur...

fiyat/performans olarak kesinlikle Mtec
  • 2005 model jeep cherokee aracım var[grand cherokee değil] bu araca uygun bi xenon taktırmak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.