Şimdi Ara

EN İYİ XENON KİT MARKASI HANGİSİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
132.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: arsenik123

quote:

Ben ilk arabama MTec taktırmıştım yeşlimsi bir renk veriyordu..yeni modelleri öyleymiş..sonra değiştirdim hem sislere hemde farlara monza taktırdım..Monzanın rengi daha hoş duruyor bence..

Mtec alma düşüncem bir saniyede yok oldu. Kristal beyaz hevesi ile taktıracağım xenon far yeşilimsi bir renk verse aynı saniye içinde paramparça yaparım o kiti. o yüzden mtec'den vazgeçtim.

Arkadaşımda MTEC DS1 var bembeyaz,bi daha düşünün derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

Arkadaşlar aracım RIO 2007 , şu adresteki xenon kit nasıldır sizce alayımmı ?

http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=OtoAksesuar&productid=DK5950003442(AutoXML)&

arkadaşlar kullanan kullanmayan yorum yokmu bi kit ile ilgili ?

• bendeki 03 civice 4200 yada 4300 celvin mtech takılabilirmi?
  • Arkadaşlar bu konuda bilgim yok maalesef beni bilgilendiriseniz sevinirim. (Cümle süper oldu)
    Şimdi angel eye ve xenon aynı şeyler midir, değise farkları nelerdir?
    xenon far dediğimizde normal farlardan farkı sadece beyaz lambalar mıdır?
    birde 4300,6000,8000 K olarak yazdığımız değerler kelvin'midir. (zira çok yüksek sıcaklıklar nasıl oluyorda lamba patlamıyor.)
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bosch philips mtec hella bunlar başlı başına markalar ama piyasalarda çakmaları var dikkat etmek gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

bendeki 03 civice 4200 yada 4300 celvin mtech takılabilirmi?

Hocam ya angel far al ya da bi-xenon yap.Standart halojen fara xenon yapma derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 14 Ağustos 2008; 16:41:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bosch philips mtec hella bunlar başlı başına markalar ama piyasalarda çakmaları var dikkat etmek gerek

hocam mtec de çakmanın iyi markası
    piyasanın en iyi xenon kit üreticileri dediklerine ilave osram da olabilir. ama osram sanırım sadece ampül yapıyor.
    mtec ise çakma xenon un en iyi markalarından biri cyclone ile birlikte
  • 6 aydır monza kullanıyorum cok memnunum.Mtec 1 numarası ama fıyatıda farklı
  • bende 407'ye taktırmayı düşünüyorum

daha önce 407'ye taktıran oldu mu? otomatik açılmasında fln bi sorun çıkarttı mı?
  • ben yaklaşık 1.5 yıldır cyclone 6000k kullanıyorum.hiç bir sorun çıkarmadı ve oldukça memnun kaldım.
  • peki 150 ytlik xenonlarla 450 ytllik xenonlar arasında fark var mı ?
    aydınlatma farkı olarak soruyorum ; 150 ytlikler bozulursa bozulsun 2 yıl garantisi oluyor
  • ben kamasonic taktırdım 2 sene garantisi var bozulursa bozulsun garanti kapsamında değiştirirler nasıl olsa güzel aydınlatıyor ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: CouragePapillon

peki 150 ytlik xenonlarla 450 ytllik xenonlar arasında fark var mı ?
    aydınlatma farkı olarak soruyorum ; 150 ytlikler bozulursa bozulsun 2 yıl garantisi oluyor

soldaki 4150 ya da 4300 lük D2S (gerçek xenondur-markası philips,osram vs.)
    sağdaki ise 6000 lik H7 (çakma xenondur-çakma xenonlarda en iyi marka mtec,cyclone vs..)

EN İYİ XENON KİT MARKASI HANGİSİ

• abi ben bu konuda size 125-135-150 ytl lik xenon kitler almanızı öneririm alacağınız ışık kalitesi ve yoğunlu seçmiş olduğunuz ampül değerine bağlıdır örneğin bir 8000-10000-12000k lık xenon kit ile önünüzü göremessiniz bunun yerine farınızı kapatın geceleri daha iyi en azanından ampülü yanmıyor desinler 4300-4350 en fazla 6000 k lık xenon kitleri tercih ederseniz hiç bir sorununuz kalmaz ve mtceh gibi markalarada o kadar para vermekten kurtulursunuz
  • ya arkadaşlar ben bişe sorcam ama xenon ile ilgili deil...ben passata beyaz ampul taktırmak istiorum phılıps diamond vision nasıldır yani nasıl bakıosunuz?
  • passata veya herhangi bir arabaya renkli ampül takarsan kaliteli bile olsa yağmurlu sisli karlı hava şartlarında önünü hiç göremessin sis farın varsa sorun olmayabilir ama yinede görmekte zorlanırsın en güzeli xenon kit alıp takmak ampüle 50-100 ytl vereceğine 125 ytl ye xenon kit taktır 2yılda garantili olur her türlü hava şartlarında önünü mükemmel görürsün ayrıca göz sağlığını düşünüyorsan renkli ampül takma gözünü 1 ayda 1adım geri götürür
  • quote:

Orjinalden alıntı: @metin@

passata veya herhangi bir arabaya renkli ampül takarsan kaliteli bile olsa yağmurlu sisli karlı hava şartlarında önünü hiç göremessin sis farın varsa sorun olmayabilir ama yinede görmekte zorlanırsın en güzeli xenon kit alıp takmak ampüle 50-100 ytl vereceğine 125 ytl ye xenon kit taktır 2yılda garantili olur her türlü hava şartlarında önünü mükemmel görürsün ayrıca göz sağlığını düşünüyorsan renkli ampül takma gözünü 1 ayda 1adım geri götürür

teşekkürler...ama nedense passata xenon kit taktırmak istemiorum onun yerine ampul düşünüodum phılıps kullanan tanıdıklarım war güzel diolar ama kötü havalarda iyi deil diolar sizinde dediğiniz gibi...böle bi kafam karıştı şimdi diycem boşwerr bana bunlar yeter...

• arkadaşlar üç ayrı aracım var transporter fiat siena lada niva ve üçündede x enon kit denedim ve gördümki en iyi sonuç sienadan aldım çünki uzunlar ve kısalar ayrı ampullerden uzunlar normal halojen kısalar ise xzenon ama diğer araçlarım tam bir hüsran oldu
    önümü göremez sellektöör yapamaz hale geldim...
    bilgilerinize ....
    artı bişe daha var renkli değilde diğer yüksek wattlı ampüller çok güzel beyaz olmıycak beyazda yağmur yağdımı önnünüzü göremez hale geliyorsunuz
  • piyasada cok satılan monza marka xenonlar mevcut herkes tavsıye edıyor arkadaslar bırde sıze danısayım dedım monza xenon alıpda sorun yasayan arkadas varmı ? aydınlatması nasıl acaba ? arıza ısıgı yakıyormu ? sızce tercıg edılecek xenonmudur?

sımdıden cevap verdıgınız ıcın tesekkurler kazasız belasız surusler dılerım ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat067

arkadaşlar üç ayrı aracım var transporter fiat siena lada niva ve üçündede x enon kit denedim ve gördümki en iyi sonuç sienadan aldım çünki uzunlar ve kısalar ayrı ampullerden uzunlar normal halojen kısalar ise xzenon ama diğer araçlarım tam bir hüsran oldu
    önümü göremez sellektöör yapamaz hale geldim...
    bilgilerinize ....
    artı bişe daha var renkli değilde diğer yüksek wattlı ampüller çok güzel beyaz olmıycak beyazda yağmur yağdımı önnünüzü göremez hale geliyorsunuz

transporter 4'mü yoksa T5'mi sormak istedim..
    ayrıca T5 ise xenon gayet başarılı T5'lerde.

@@kerem-723

kardeşi monza xenon'lar kimisi iyi değil diyo kimiside güzel ben memnunum diyo.
    maddi açıdan müsaitsen 50 YTL fazla ver MTECH olsun..((50YTL mecaz anlamda söylenmiştir 5 krş fazla ver gibicesinden))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.