Şimdi Ara

En iyi TOTAL WAR oyunu sizce hangisiydi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
12.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski konu ama şunu söylemek istiyorum hepsini oynamadan konuşmak yanlış olur.

Ben viking, shogun, emprire falan oynamadım, geriye kalan hepsini oynadım. En beğendiğim Rome Total War oldu.
  • Her yönüyle three kingdoms

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    En beğendiğin bencede en iyisidir(Rome) , bende hepsini az çok oynamışımdır.
  • Kesinlikle Empire. En çok zaman harcadığım Total War oyunu. Ondan sonra Rome ve Medieval II gelir.
  • Beyler konuyu açtığım sene nerdeydiniz :D

• Med 2 - Rome 1

• Rome 2nin yeri ayrı

• Tüm Total War oyunlarını seviyorum ama favorim Warhammer serisi. Nedeni de ırk ve ünite çeşitliliği, tekrar oynanabilirliği ve tamamen savaş odaklı olması.
  • Medieval2 zamanına göre çok keyifli ama öğrenince oyun çok kolaylaşıyor.
    Rome2 bence yine zamanına göre kaliteli geldi. Shogun2 ninde grafikler, canlı hissettirmesi ve uzak doğuyu güzel yansıtması başarılıydı.
    Empire ve napolyondan girdiğim gibi çıktım o ne arayüzü beğendim ne oynayışı.
    Warhammer serisine bulaşmadım ama kaliteli bir oyun topluluğu sırtlıyor.
    3K ise devrim niteliğinde oldu uzun süre sonra sağlam geldi tabi bazı gerilemeler de mevcut. Bu oyun geliştiriciler eski oyunlardaki özellikleri nasıl yenileyip öne aktaramıyor anlamıyorum.
    Bence oynadıklarımsan yine en iyisi rome2 dir. Çeşitliliği, dönemi, havası iyi. Sonra shogun2 gelir. Ama dönemine göre sıralarsam medieval2 baş tacıdır. Bazı oyunlar vardır pc toplatır adama, sağlam bir 3 gelsin direk yeni pc topluyorum bu oyunu 4K ultra dibine kadar sıyırıp oynamak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Empire üzerine tanımam.Shogun'ı sevmedim.Arkadaş savaşın ortasında ok mu biter ya ? Oyun ya bu oyun !

Empire'ı elden geçseler, devletler ile olan muhabbeti geliştirseler, kalelerin tamirini yapabilsek, kaleleri çeşitlendirseler mükemmel olur.Ayrıca haritayı büyütüp tüm dünyayı da (özellikle uzak doğu) getirebilirler

• Total War three kingdoms

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Linç yiyeceğim ama...

Medieval total war (1)  

İlk göz ağrım olduğundan mıdır gençlik ateşi mi nedir, sürekli canım çeker. Mtw 2'ye o kadar ısınamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Empire üzerine tanımam.Shogun'ı sevmedim.Arkadaş savaşın ortasında ok mu biter ya ? Oyun ya bu oyun !

Empire'ı elden geçseler, devletler ile olan muhabbeti geliştirseler, kalelerin tamirini yapabilsek, kaleleri çeşitlendirseler mükemmel olur.Ayrıca haritayı büyütüp tüm dünyayı da (özellikle uzak doğu) getirebilirler

Medieval-empire arasında kaldım,Empire hakkı yenen bir oyun oldu bence.Deniz savaşları inanılmazdı,komple olarak en iyisi olabilir.Meta ortalamalarına bakınca daha net görünüyor.

• MTW 2

• Medieval 2: Total War ve Rome: Total war, gerisi hava cıva.

• Shogun 1( İlk göz ağrım olduğu için.)
    M2tw
    Attila.

• MTW2 oynayasım geldi bak şimdi inidirip   RTW'de efsanedir

• En iyisi Empire ve Rome2 sebebi de atmosferi daha iyi yansıtmaları. Dönemine göre Medieval2. 3K da çok güzel. Ama ben CA dan daha kaliteli oyun beklemiyorum tam soyguncu kafasındalar ne zamandır. Git gide daha da öyle oluyorlar. 3k 2 ne demek ya. Warhammer da sömürdüğü yetmediği gibi.

• İstatikler de gösteriyor ki warhammer 2

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.