Şimdi Ara

En Iyi Surus Keyfi Yasatan Araclar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ben en çok bugatti veyron ile sürüş zevki alıyorum yol tutuşu ve hızı mükemmel

veyron mu o yol tutuşu berbat virajı dönemeyen hantal araç değil miydi?

bu arada ben en çok premium clio'yu sürmekten keyif aldım. ayrıca nissan gt-r gücü hissettiğim tek araç oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 5 Mart 2011; 17:56:49 >
  • tarihi yarış araçları hoşuma gidiyor özellikle chapparal 2d
  • ferrari italia'da gerçekten keyifliymiş. Az önce denedim.
  • ben de caterham seven'i tavsiye ederim. sanki yola oturup öyle kullanıyosunuz. araç 300 kusur kg. ferrari scuderiayı kullanması çok zevkli.
  • Ferrari,BMW gibi araçları yarış yaparak (hafta sonu yarışları gibi.) ve chip kazanarak mı alıyorsunuz?

Açıkcası ben su ana kadar 2.el Hyundia'den baska araç kullanmadım :) (Bu arada oyuna yeni başladım sayılır.)
  • nfs mostwanted da golf'ü tek geçerim,nfs ndergrounda 1 de suzuki miata canavar gibidir
  • Hediye gelen premium C63AMG gerçekten 10 numara bir araç.Sesi,sürüşü,iç mekan şahane.Gerçek hayatta da hayranıyım zaten o aracın
  • o değil de bir dew gerçek hayatta hangi arabaları kullandınız merak ediyom
  • Kesinlikle Ferrari 458 Italia diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

o değil de bir dew gerçek hayatta hangi arabaları kullandınız merak ediyom

bende almaya tarafından sınırlı sayıda üretilmiş, sadece belirli isimlere satışı yapılan ünlü alman devi, yolların haşarı çocuğu, motor gücünün en üst düzeye taşındığı,
    80 bg lik , 1200 cc lik 2010 model opel corsa var.
    şimdi bunun üzerine yok bugatti iyi dönmüyo, sls ağır kalıyo, zonda çok kayıyo diyemem. bütün araçları seviyorum oyunda hepsinin ayrı havası var.
    fiat 500 lerle yokuş çıkmaya çalışmak ( arkadan destekli tabi) bile güzel oluyor. zaten bu oyunlar da olmasa ne bu arabaları göreceğimiz nede süreceğimiz var.
    ben antepteyim bizim burda bi tane eski model lambor. var o da 34 plaka, bazen geçiyo baka kalıyoz falan. yine ist.dakiler şanslı üst düzey arabaları gözle görebiliyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

quote:

bende almaya tarafından sınırlı sayıda üretilmiş, sadece belirli isimlere satışı yapılan ünlü alman devi, yolların haşarı çocuğu, motor gücünün en üst düzeye taşındığı,
    80 bg lik , 1200 cc lik 2010 model opel corsa var.
    şimdi bunun üzerine yok bugatti iyi dönmüyo, sls ağır kalıyo, zonda çok kayıyo diyemem. bütün araçları seviyorum oyunda hepsinin ayrı havası var.
    fiat 500 lerle yokuş çıkmaya çalışmak ( arkadan destekli tabi) bile güzel oluyor. zaten bu oyunlar da olmasa ne bu arabaları göreceğimiz nede süreceğimiz var.
    ben antepteyim bizim burda bi tane eski model lambor. var o da 34 plaka, bazen geçiyo baka kalıyoz falan. yine ist.dakiler şanslı üst düzey arabaları gözle görebiliyolar.

• quote:

Bende gerçekte 2000 model megane coupe var.GT'de ikince elde görür görmez atladım tabi üstüne Aracı seçerken motorunçalışma sesi hemen hemen aynı.Yol tepkileri de hemen hemen aynı gerçektekiyle.Adamlar hakkını vermiş yani oyunun ama tabi gerçek gerçekçiliğe daha çok yol var.

• redbull x1 460km/h gördüm 20 saniyede
  • TVR Tamora, Lotus Evora, 05 GTR, Megane RS ve İtalia kullanırken en çok keyif aldığım araçlar. Spor sert lastikle ring turları atarken beni benden alıyorlar. En nefret ettiğim araç da Veyron viraj kabiliyeti çok kötü ruhsuz bir drag arabasından başka hiçbir şey değil benim gözümde.
  • Opel Astra Touring Car en çok keyif aldığım araç

Gerçek hayatta astra g kullanıyorum. Bu araçda astra g nin modifiye yapılmış hali

GT5 2. elde görür görmez aldım. Aynı arabayla gerçek hayatta yapamadıklarımı GT5 de yapıyorum. Tabi GT5 deki sürüş alışkanlıklarım zamanla gerçek hayattaki sürüşümede yansıyor.
  • ahmettombak, kelimesi kelimesine katılıyorum. hatta gt 5 te patinaj, fren yardımı gibi oyunu "kütükleştiren" şeylerin olmaması gerekiyordu bana kalırsa. lastik konusunda da çok haklısın. bir çok zamana karşı yarışta silik lastik kullanımı yasak mesela. ben de oyunu bahsettiğin şekilde tam keyif alarak oynuyorum.

sürmeyi sevdiğim araç: subaru impreza 22b sti (stock halindeki şanzıman çok başarılı). liste uzun ama şimdilik bu kadar :)
  • Gercek hayatta bir sorun cikmazsa Mitsubishi Lancer Evo VIII veya 996 kasa Porsche 911 Carrera kullanacagim. Banka kredi islerini halletmeye calisiyorum. Rusya`da ozel tuketim vb sacma sapan vergiler olmadigi icin Turkiye`de Ford Focus alacaginiz paraya bir Evo alabiliyorsunuz.
  • Çok fazla araba kullanmadım. Bir kaç farklı marka..
    Şu an kullandığım 2007 model Mitsubishi lancer müthiş diyebilirim. Arabayı saatlerce kullanıyorum bazen. İnanın arabadan kaynaklanan bir yorgunluk hiç olmuyor..
  • her pisstte formula gran turismo
  • Ferrari 599 çok zevkliydi. 458 italia denemedim henüz.

Ferrari bu oyunda zaten ayrı bi dünya.

Ayrıca çoğu kişi katılmaz belki ama Top Gear özel etkinliğindeki Lotus'u sürmek apayrı bir keyif. Sürüşü en zor olan araç oyunda bu sanırım. En ufak harekette kafayı yiyor araba ama bu arabayı kontrol etmenin inceliklerini öğrenip adam etmekten aldığınız haz bambaşka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 19 Mart 2011; 23:25:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.