Şimdi Ara

En İyi Saç Şampuanı Hangisi?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
196.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en iyi sac sampuani kisinin sac yapisina gore degisir....herkesin saci ayni kalitede degil haliyle...
  • Kérastase
  • DALİN

ciddiyim.

L'oreal ya da Schwarzkopf Gliss bunlar da olabilir.
  • kuaför mi önerdi bunu? ben asla kuaför önerisiyle şampuan almam.

eskiden panten kullanırdım hep kepek olurdu. clear a geçtim kalmadı.

üstünden bayaa zaman geçti kuaför saçında kepek var dedi. ne kullanıyosun dedi, clear dedim.

panten kullan kepek kalmaz dedi tamam ok kanka dedim.

ama şunu da farkettim o an panten deseydim o da bana başka bişey önercekti

• dfn garlı tavsiye ederim, eczanelerde bulabilirsin
  • ben Hacı Şakir İle Rejoıce Saç Kremini Kullanıyorum ..Tesadufen alındı 2side ama işe yaradı...tavsiye ederim
  •  En İyi Saç Şampuanı Hangisi??

hocam şuan piyasadi en iyisi bu fiyatı 60 lira bunun daha üst modelleride var ama trde satılmıyor
    http://www.pazarland.com/?urun-detay_6848_Loreal_Professionnel_Serie_Expert_Density_Advanced_Sampuan_500ml.html

ben çok memnunum saçı besliyor 1 ayda 2 kat dolgunlaştırdı güçlendirdi .

• aktarlarda satılan bitkisel saç bakım kremleri ile birlikte bitkisel şampuan toplamları 25 lirayı geçmez. Taş çatlasa 25 liradır.
  • Pantene. En azından bir kere dene... Saçına uyan özellikte olmasına dikkat et.
    Clear Men, Dove, Elidor ve Head&Shoulders'ı nedense hiç sevmedim... Zaten kutuları da dolu bir şekilde duruyor evde
  • Bioxcin tamamen aldatmacadır
  • Henna Plus iyidir ama bulunması çok zor
  • Saçım dökülüyor ne önerirsiniz? headnshoulders saç dökülmesine karşı kullandım memnun kalmadım. bioxcin fln olmasın ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca34

Saçım dökülüyor ne önerirsiniz? headnshoulders saç dökülmesine karşı kullandım memnun kalmadım. bioxcin fln olmasın ama.

Markette saç dökülmesi adı altında satılan tüm şampuanlar yalan sadece kandırmaya yönelik ayrıca sadece şampuan değil serumları ve kremleri kısaca sizi kendilerine bağlıyorlar.Bence dökülmenin sebebini doktora giderek bulun daha sonra düşünülür çaresi.
  • Seba Med al fazlasıyla güzel
  • bu konuyu görünce şampuanları araştırdım içinde DİMETHİCONE ya da DİMETHİCONOL olan ürünler tavsiye edilmiyor.

Schwarzkopf gliss kullanıyorum dökülmeyi baya durdurdu ve içinde DİMETHİCONE yok. Dove ve loreal e baktım onlarda var.

Amwayın satanique şampanınıda tavsiye ederim pahalı ama değer
  • Shwarzkopf'un yaratıcılarından olan Syoss serisi gerçekten kanıtlanmış bir numara şampuandır. Dimethiconol(Silikon) içermeyen nadir şampuanlardan birisidir. Silikonlu şampuanlarla yıkamışsınızdır muhtemelen önceden saçlarınızı. Bu saçınızda silikon tabakası oluşturur. Saçınızı karbonatla yıkayın bütün kırıklarınız dökülecektir. Bu silikon tabakasını saçınızdan atar. Çok sürmeyin karbonatı yoksa saçlarınız tomak tomak dökülebilir. Karbonatdan sonra baya saçınız dökülecek ama endişelenmeyin onlar silikonun yapıştığı kırıklar. Silikon saçtan kalktıktan sonra Syoss kullanmaya başlayın. İpeksi ve yumuşacık saçlar garanti...
  • head & shoulders
  • Ben Adidas kullaniyorum ama en iyisi degil sanirim
  • fiyto sarımsak özlü şampuan

not : satış temsilcisi değilim
  • le şampuan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.