Şimdi Ara

En İyi Saç Şampuanı Hangisi?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
196.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En iyi Şampuan Dalin Belki diyeceksiniz cocukk şanpuanı ama bu şampuanda hiç bir kansolojen madde bulunmuyor dalin kullanın bence ;)
  • Konu hortlamiş.Millet muhabbete dalmis :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence en iyisi Lush Big Şampuan. İçinde gerçek deniz tuzu var. Muhteşem kokuyor, deniz gibi. Saçı inanılmaz hafifletiyor, parlatıyor ve yağlanmayı geciktiriyor. Bir nevi peeling özellikli arındırıcı bir şampuan. Fiyatı 59 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LR nin aloe vera lı kuru saç şampuanını kullanıyorum,saçı kuru olanlara şiddetle tavsiye ederim.
  • En iyi şampuan araması yaparken forumda buldum kendimi. Araştırmalarım sonucunda şu sitede 10 tane şampuanın dünyanın en güzel şampuanları (iddialı başlık) adı altında sıralandığını gördüm isteyenler bakıp fikir edinebilirler. Bana göre en iyisi head and shoulders :D tek geçerim.

http://www.kadindenince.com/dunyanin-en-iyi-on-sampuani/
  • Gliss kullanıyorum siyah olandan saçları güzel yapıyor ama kepek yaptı hafif önceden head and shoulders kullanıyordum kepek felan olmazdı.Önerebileceğiniz şampuan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

Bence en iyisi Lush Big Şampuan. İçinde gerçek deniz tuzu var. Muhteşem kokuyor, deniz gibi. Saçı inanılmaz hafifletiyor, parlatıyor ve yağlanmayı geciktiriyor. Bir nevi peeling özellikli arındırıcı bir şampuan. Fiyatı 59 TL.

Nasıl bişey tam olarak ya merak ettim şimdi :) nerde bulabiliriz bunu

• boRa. kullanıcısına yanıt
    o fiyatta bi şampuan kullanmadım hiç, ama şampuan önerisi isteme bence insanlardan. Ben de zamanında araştırırdım böyle en iyi şampuan hangisi diye.
    Sonra şunun farkına vardım ki birine iyi gelen şampuan ötekine iyi gelmeyebiliyor. Ucuz olan (10-15tl arası) markaların çoğunu denemiş biri olarak diyorum bunu.

Yani sana eniyi gelen şampuanı sen yine kendin deneyerek bulabilirsin.
  • Saçlarım seyrek ve ince telli aşırı yaglanıyor eczanede test yaptırdıgımda saç dibleri yaglanıyor ve kepekli demisti piyasadaki sampuanların cogunu kullandım düzgün sonuc yok öneri bekliyorum

• en son kullandığım prof saraçoğlunun lavanta şampuanı,nemli saçada saç bakım yağını sürüyorum,saçlarım bu arada kuru,şampuanın dökülmeyede iyi geldiği söyleniyor,içinde hiç bir katkı maddesi bulunmuyor.
  • En iyi şampuan her insana göre farklılık gösterir. Çünkü ben kepek problemi yaşarken başka biri yağlanma ile başı belada olabilir. Bu nedenle yağlanmayı önleyen şampuan kepek probleminde aynı etkiyi göstermez. Bu nedenle en iyi şampuanı seçerken öncelikle ihtiyacımız ne onu bilmek gerekir. Normal şartlarda temizleyici olmasına karşın içeriğine eklenen bazı maddeler ile kepek, egzama, yağlanma, biotin eksikliği ve hatta saç dökülmesi tedavisine ek olarak kullanılır.

http://www.sachastaliklari.com/en-iyi-sampuan-hangisidir/
  • Dove şampuanın içinde ne varsa kafamda sivilce yaptı. galiba en kötü şampuan bu marka.
  • en iyi şampuan denince deneyebileceğiniz şampuanları bu sitede okumuştum. Sizin de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

www.eniyisampuan.info
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.