Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bk1975

zeydan 84 arkadasım merhaba...

siz dr.alp e mı ektıreceksınız ? yada saç ektırdınız mı ? geçmişte ektirdiysenız bilgileri bizimle paylaşır mısınız ?

saygılar

bulent

ilk mesajımda yazmıştım: 7 yıl evvel ektim futla adını bile hatırlamadığım bir yerde. tabi o zamanlar saç ekiminde sıklık ve doğallık şimdiki kadar yoktu. çim adam ile doğallığın arasında bişey oldu :)
    7 yıla yakındır araştırıyorum, ektirenlere bakıyorum vs...
    şu ana kadar her doktor ve klinik hakkında iyi şeyler de duydum kötü şeyler de... ama en az kötü şey duyduğum ve en çok iyi örnek gördüğüm doktor alp aslan oldu. ekimi 1 ay içerisinde yaptırıcam işlerim yüzünden nasipse.
    dr kul ve alp aslan arasında kararsız kaldım açıkçası. ama kul un bazı saç ektiren kişilerin donör bölgelerini biraz fazla boşalttığını falan da duydum ve bazı resimleri gördüm(ama ekim şekli çok doğalmış). o nedenle birinci sırada alp bey var gibi...
  • umarım gonluce olur bu ekım kardes...allah utandırmasın....kardes o zaman hazır yapmısken fut izinede ektırsen donor alan sağlam ıse, hiç degılse orasıda kapanır..herhalde oraya az bısey gıder.hatta sakal bıle olur oraya hıc aklından geçtı mı bu ? tabı ben kafanı karıstırmayayım :)
  • MSJ BULUNSUN
  • quote:

umarım gonluce olur bu ekım kardes...allah utandırmasın....kardes o zaman hazır yapmısken fut izinede ektırsen donor alan sağlam ıse, hiç degılse orasıda kapanır..herhalde oraya az bısey gıder.hatta sakal bıle olur oraya hıc aklından geçtı mı bu ? tabı ben kafanı karıstırmayayım :)

:D valla bendeki boş alan çok. en az iki seansa ve 6000 grefte ihtiyacım var. sadece ense değil yanlardan da greft alınmasını isticem doktordan. Allahtan donör alan sağlam. arkadaki izi kapatmak ise çooook sonraki mesele bence :) zaten ekim başarılı olursa saçları uzun tutarım. o nedenle arka taraf sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

zeydan 84 arkadasım merhaba...

siz dr.alp e mı ektıreceksınız ? yada saç ektırdınız mı ? geçmişte ektirdiysenız bilgileri bizimle paylaşır mısınız ?

saygılar

bulent

ilk mesajımda yazmıştım: 7 yıl evvel ektim futla adını bile hatırlamadığım bir yerde. tabi o zamanlar saç ekiminde sıklık ve doğallık şimdiki kadar yoktu. çim adam ile doğallığın arasında bişey oldu :)
    7 yıla yakındır araştırıyorum, ektirenlere bakıyorum vs...
    şu ana kadar her doktor ve klinik hakkında iyi şeyler de duydum kötü şeyler de... ama en az kötü şey duyduğum ve en çok iyi örnek gördüğüm doktor alp aslan oldu. ekimi 1 ay içerisinde yaptırıcam işlerim yüzünden nasipse.
    dr kul ve alp aslan arasında kararsız kaldım açıkçası. ama kul un bazı saç ektiren kişilerin donör bölgelerini biraz fazla boşalttığını falan da duydum ve bazı resimleri gördüm(ama ekim şekli çok doğalmış). o nedenle birinci sırada alp bey var gibi...

bende dr kul dan randevu almıştım ama tarçın nicklı arkadası gorunce gıtmedım valla.ensesının sağ tarafı cok saç alınmış gibi duruyordu.tarçına dedik doktora bir sor ne bu falan dıye dr kulun cevabı da bazı kişilerde trawmaya bağlı olarak şok dökülme olabılır demiş donorden.3 ay içinde toparlar demiş.belkı de adam aşırı fazla alım yaptı söyleyemıyor bunu hatta size bana gönderdiği ıkı maılı payllaşayım.

dr kula sordum arkaşdaşlar cevabı okuyun ve lütfen yorumlarınızı esırgemeyın çunku bu olay doktor seçmem de etkılı olcak diğer arkadaşlara da yardımcı olucaktır:

ulaş kardeşim, mikromotor, makro motor veya el ile alım, 2000 greftin üzerinde greft alımlarında arka tarafada çok ciddi travma meydana gelir, erken dönemde hem alınan saçlar hem de bunların etrafında oluşan travmaya bağlı şok dökülme altını çiziyorum donor bölgeyi syrek gösterebilir. ancak iyileşme tamamalanır ve saçlar uzayınca bu durum kamufle olur. kamufle olur diyorum çünkü 3000 greft ve ğüzeri alımlar da mantıki olarak matematiksel olarak bir kayıp zaten oluşur. biz bütün estetik ameliyatlarda kişiye bir şey katarken bir şey de götürürüz önemli olan bu götürdüğümüz şeyin kazandırdığımız şeye göre çok küçük ve tolere edilebilir olmasıdır. ben (malesef) açıklığı fazla olan ama oldukça doğal netice talep eden hastalar için çalışıyorum(sıklıkla). dolayısıyla donor sahada erken dönemde onları rahjatsız eden bir durum olsa da 1 yıl sonra yaptığım kontrollerde nedense en ufak bir şikayet duymuyorum. bunun iki nedeni var: hem donor saha tam iyileşmiş ve saçlar uzamış oluyor hem de ekim yaptığım bölgede elde ettiğim büyük başarı hasta tarafından yüksek düzeyde kabul görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

bende dr kul dan randevu almıştım ama tarçın nicklı arkadası gorunce gıtmedım valla.ensesının sağ tarafı cok saç alınmış gibi duruyordu.tarçına dedik doktora bir sor ne bu falan dıye dr kulun cevabı da bazı kişilerde trawmaya bağlı olarak şok dökülme olabılır demiş donorden.3 ay içinde toparlar demiş.belkı de adam aşırı fazla alım yaptı söyleyemıyor bunu hatta size bana gönderdiği ıkı maılı payllaşayım.

dr kula sordum arkaşdaşlar cevabı okuyun ve lütfen yorumlarınızı esırgemeyın çunku bu olay doktor seçmem de etkılı olcak diğer arkadaşlara da yardımcı olucaktır:

ulaş kardeşim, mikromotor, makro motor veya el ile alım, 2000 greftin üzerinde greft alımlarında arka tarafada çok ciddi travma meydana gelir, erken dönemde hem alınan saçlar hem de bunların etrafında oluşan travmaya bağlı şok dökülme altını çiziyorum donor bölgeyi syrek gösterebilir. ancak iyileşme tamamalanır ve saçlar uzayınca bu durum kamufle olur. kamufle olur diyorum çünkü 3000 greft ve ğüzeri alımlar da mantıki olarak matematiksel olarak bir kayıp zaten oluşur. biz bütün estetik ameliyatlarda kişiye bir şey katarken bir şey de götürürüz önemli olan bu götürdüğümüz şeyin kazandırdığımız şeye göre çok küçük ve tolere edilebilir olmasıdır. ben (malesef) açıklığı fazla olan ama oldukça doğal netice talep eden hastalar için çalışıyorum(sıklıkla). dolayısıyla donor sahada erken dönemde onları rahjatsız eden bir durum olsa da 1 yıl sonra yaptığım kontrollerde nedense en ufak bir şikayet duymuyorum. bunun iki nedeni var: hem donor saha tam iyileşmiş ve saçlar uzamış oluyor hem de ekim yaptığım bölgede elde ettiğim büyük başarı hasta tarafından yüksek düzeyde kabul görüyor.

sevgili coolsusuzdeniz,
    1- zekeriya kul un 1 yılı geçmiş saç ekimi öncesi-sonrası resimlerine hiç rastladın mı?
    2- ayrıca ekimi çoklu seanslara bölmesine rağmen açıklığı fazla olan kişilere de ektiğini yazıyor, yanlış mı anladım yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

sevgili coolsusuzdeniz,
    1- zekeriya kul un 1 yılı geçmiş saç ekimi öncesi-sonrası resimlerine hiç rastladın mı?
    2- ayrıca ekimi çoklu seanslara bölmesine rağmen açıklığı fazla olan kişilere de ektiğini yazıyor, yanlış mı anladım yoksa ?

SELAM kulun ben 4 5 aylık ekımlerıne rastladım cemo34 vardı onunkı çok guseldı sanırım 3845 greft ekmıstı ona
    ewet açıklıgı fazla olanlara da ekım yapıyor mıcromotorla ıstersen elle de yapıyor
    ektiği saçlar çok doğal ondan yana sorun yok ama donor alan ıle ılgılı acıklaması benı tedırgın ettı burda resım paylaşan arkadaşlardan kıyas yaparsak aşırı seyreltlmış nadır gordum belkı de fazla aldı kardess ama soyleyemedı ben fazla alım yaptım demezde bana yazdıgı cevap ta da kamufle olur demıs saçmalamıs kesınlıkle duzenlı alım olursa donorden kamufleye gerek yok zaten anlamadım gıttı ben bu olayları randevu da almıstım ben kendım öğretmenım yaz tatılınde yaptırmak istemıstımwww.sacimtedavisi.com da bır arkadasa ekmıs onugorunce tırstım donoru harcamıs ya ozellıkle sağ tarafı asırı seyreltmıs arkadasın 2 ay olcak 2 3 gun ıcınde resım yayınlayacak doğrusu merak edıyorum sonucunu
  • gecen sene kasım ayında istanbul esenlerdeki ENSAR hastanesine saç ekimi yaptırdım,bunlar kadar şerefsiz ve adi adam görmedim,oraya gittiğimde DR. Hamdi BEY DENEN bir adi adam,senin saç ektirmene gerek yok falan dedi,çünkü saçlarım var, sadece seyrek,ona rağmen bu adiler, beni saç ekimine aldılar,4000-5000greft saç kapasitem olmasına ragmen 2000 greft çıktı diyerek saç ektiler, ha birde saçları doktor falan ekmiyor, oradaki hastabakıcılar ve hemşireler ekiyor,saç ektikeri yerde çok pis ve tenha bir yer.ve ekim yaptıralı 9 ay oldu, sonuç hüsran, saçlarım hala seyrek, 2000 greft ektik dediler ama,toplasan 300 greft saç çıkmadı, şerefsizler, 2000 tl mi yanayım, çektiğim acıyamı,3 ay sıfır numara gezmememi, arkadaşlara rezil olmamamı,? İSTANBUL ESENLER ''ENSAR'' HASTANESİ VE HAMDİ BEY, HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ, ALDIĞINIZ PARA SİZE HARAM OLSUN, ÇOLUĞUZDAN ÇOCUĞUZDAN ÇIKSIN, birde utanmadan bismillah çekerek saç ekimine başlıyorlar, adiler.beni kazıkladınızda kar mı ettiniz, aç kurtlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar dusmani

gecen sene kasım ayında istanbul esenlerdeki ENSAR hastanesine saç ekimi yaptırdım,bunlar kadar şerefsiz ve adi adam görmedim,oraya gittiğimde DR. Hamdi BEY DENEN bir adi adam,senin saç ektirmene gerek yok falan dedi,çünkü saçlarım var, sadece seyrek,ona rağmen bu adiler, beni saç ekimine aldılar,4000-5000greft saç kapasitem olmasına ragmen 2000 greft çıktı diyerek saç ektiler, ha birde saçları doktor falan ekmiyor, oradaki hastabakıcılar ve hemşireler ekiyor,saç ektikeri yerde çok pis ve tenha bir yer.ve ekim yaptıralı 9 ay oldu, sonuç hüsran, saçlarım hala seyrek, 2000 greft ektik dediler ama,toplasan 300 greft saç çıkmadı, şerefsizler, 2000 tl mi yanayım, çektiğim acıyamı,3 ay sıfır numara gezmememi, arkadaşlara rezil olmamamı,? İSTANBUL ESENLER ''ENSAR'' HASTANESİ VE HAMDİ BEY, HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ, ALDIĞINIZ PARA SİZE HARAM OLSUN, ÇOLUĞUZDAN ÇOCUĞUZDAN ÇIKSIN, birde utanmadan bismillah çekerek saç ekimine başlıyorlar, adiler.beni kazıkladınızda kar mı ettiniz, aç kurtlar.

merhaba oncelıkle geçmiş olsun...kardes artık olan olmus,,,keske olmasaydı..bence bundan sonra hakkını hukuk çerçevesınde ara...kredi kartı slibi yada fatura var mı elınde yada verdıklerı baska bır kagıt en azından recete vs vs..bunlarla..avukat tutamam dersen..tuketici mahkemesine basvur ve bu mahkemeler her turlu harçdan muaf yanı herhangı bır ucret odemezsın...googldan arastırısın guzel bır dılekçe yazarsın sonrada bu dılekçeye elındekı belgelerı eklersın varsa sahıtın onları eklersın..fotografları eklersın oncesı sonrası....

bırde arkadasım bılıyorsun burası forum...herkeze açık bır ortam.... bu yazdıkların çok uzucu ama bır kaç fotgraf eklesen daha ıyı olur cunku hem bu uzucu olayı belgelersın hemde bu hastane sana dava açabılır bu yukarda yazdıklarına bakarak ama fotograf eklersen once boyleydım sonrakı halım de boyle dıye o zaman herkez sana hak verır....aksı halde bırı çıkar baskasına elınde kanıt olmadan ıftıra çamur atar.

tekrar geçmıs olsun

saygılar

bulent
  • quote:

gecen sene kasım ayında istanbul esenlerdeki ENSAR hastanesine saç ekimi yaptırdım,bunlar kadar şerefsiz ve adi adam görmedim,oraya gittiğimde DR. Hamdi BEY DENEN bir adi adam,senin saç ektirmene gerek yok falan dedi,çünkü saçlarım var, sadece seyrek,ona rağmen bu adiler, beni saç ekimine aldılar,4000-5000greft saç kapasitem olmasına ragmen 2000 greft çıktı diyerek saç ektiler, ha birde saçları doktor falan ekmiyor, oradaki hastabakıcılar ve hemşireler ekiyor,saç ektikeri yerde çok pis ve tenha bir yer.ve ekim yaptıralı 9 ay oldu, sonuç hüsran, saçlarım hala seyrek, 2000 greft ektik dediler ama,toplasan 300 greft saç çıkmadı, şerefsizler, 2000 tl mi yanayım, çektiğim acıyamı,3 ay sıfır numara gezmememi, arkadaşlara rezil olmamamı,? İSTANBUL ESENLER ''ENSAR'' HASTANESİ VE HAMDİ BEY, HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ, ALDIĞINIZ PARA SİZE HARAM OLSUN, ÇOLUĞUZDAN ÇOCUĞUZDAN ÇIKSIN, birde utanmadan bismillah çekerek saç ekimine başlıyorlar, adiler.beni kazıkladınızda kar mı ettiniz, aç kurtlar.

arkadaşım, şu ana kadar ensar hakkında bu kadar sert bir eleştiri duymamıştım..
    sanalda bu kadar hakaret edenlere pek güven olmaz, kim olduğun meçhul çünkü...
    söylediklerini ispat et:

1- saç ekiminden önce ve şu anki resimlerini yayınla
    2- saç ekiminden hemen önce ve sonra çekilen kafa resimlerini yayınla. ayrıca şu ana kadar 2500 greftin altında ektiklerini hiç duymamıştım ensarda. greftlerin kaplardaki resimlerini de yayınla.

sen gerçekten mağdur da olabilirsin, yalancı da... gerçekçi olduğunu ispatla, senin arkanda duralım biz de...
  • Bakın arkadaslar fabrikasyon yerlerin foyaları birer birer ortaya çıkıyor. Bunlar dıyelım kı çok guzel ekıyor ama kardesım ınsana saygıları yok kı bunların..bakın arkadas ne yazmıs asgıda depoya benzer bır yerde ekım yaptılar dıye....benım 1 sayfa oncekı yazıma bakın bende oraya gıttım saç muayenesı olmaya..ınanın kapıdan gırınce sasırdım kaldım..resmen apartmanı hastane yapmıslar...moy unkı nasıl olmusda guzel olmus hala aklım almıyor...yalnıs anlamayın arkadaslar bu tur yerlerden guzel ekım çıkmaz demek ıstemıyorum ama ben her ıkı forumuda bastan sona okudum.moy un ki guzel otesı bırsey o yuzden sasırıyorum guzel olsa sarırmayacagım...

o yuzden aman ıyı dusunun derım ve ensar dusmanı arkadas keske rumuzu boyle almasaydın ama kızgınlıgını anlayabılıyorum. bence bu durumdakı arkadasları bu durumlarını forumlarda dıle getırmenın yanı sıra hem dava açsınlar hemde saglık il mud sıkayet dılekcesı yazsınlar.

saç ekımı ıle ılgılı ben saglık ıl mud den bılgı edınme kanunu ıle bilg istedım saç ekımını kımler yapabılır dıye : Gelen cevapta doktor kontrolunde vs dıye bırsey yazmıyordu ...aynen " bu konuya ilgili hekimler yapabilir" diyor kanun

yani plastik cerrah olması da onemli degıl hekım olsun yeter.cunku hemsıre dokuyu bılmez motoru ne kadar derıne ındırecen devır hızı vs " ensar dusmanı " rumuzlu arkadas bunları mahkemeye vermeye karar verırsen ve ekımın hemsıre ve saglık memuru tarafından yapıldıgına sahıt varsa vay bunları halıne......

hoscakalın
    bulent
  • quote:

hocam merabalar. bende ensarda yaptırmayı düşünüyorum hatta ameliyat tarihim bile belirlendi. neler oldu biraz detaylı anlatırmısın ona göre hareket edelim...
  • TEKRAR EDİYORUM: BU ARKADAŞ SÖYLEDİKLERİNİ İSPATLAMALI.......
  • kardes siz ciddimisiniz, delimiyim ben tutupta burada olmamış bir şeyin yaygarasını yapacağım, gidin ve görün orada saç ekimi yapılan yeri, ve kimlerin saç ekimi yaptığını, sadece yan taraflarım açıktı benim, şimdi yine açık,seyrek geçenlerde başka doktorlara gittim, kimse inanmadı 2000 greft ekildiğine, ve herkes en fazla 200-300 greftin çıktığını söyledi, taa 9 ay önceki saçımın fotoğrafını buraya nasıl koyabilirim,çekmedimki,bu forumdan moy diye birinin gazına gelerek ensara gittim, gitmez olaydım,ve keşke çok araştırma yapsaydım, şimdi tekrar ektireceğim,ama o kadar güvensizimki nereye ektireceğim bilmiyorum,ders oldu bana, sonraki fotoğrafı koysam,bir şey ifade etmez önceki olmadığı için.
  • Birde fatura bile almadım, fotograf falanda vermediler,o acıyla aklımamı geldi,
  • quote:

kardes siz ciddimisiniz, delimiyim ben tutupta burada olmamış bir şeyin yaygarasını yapacağım, gidin ve görün orada saç ekimi yapılan yeri, ve kimlerin saç ekimi yaptığını, sadece yan taraflarım açıktı benim, şimdi yine açık,seyrek geçenlerde başka doktorlara gittim, kimse inanmadı 2000 greft ekildiğine, ve herkes en fazla 200-300 greftin çıktığını söyledi, taa 9 ay önceki saçımın fotoğrafını buraya nasıl koyabilirim,çekmedimki,bu forumdan moy diye birinin gazına gelerek ensara gittim, gitmez olaydım,ve keşke çok araştırma yapsaydım, şimdi tekrar ektireceğim,ama o kadar güvensizimki nereye ektireceğim bilmiyorum,ders oldu bana, sonraki fotoğrafı koysam,bir şey ifade etmez önceki olmadığı için.

dostum iyi güzel yazıyosunda burda belki ensara ektirmek istiyen bir çok insan var sendeki durum nasıl bilemem resimlerini görmek gerekiyo zaten bütün doktorlar söyler beklentin yüksek olmasın var olan saçlarınmı zarar gördü yoksa ekilenler tutmadımı?? yada şuanki resimlerini eklesen nerelere ekim yaptığını açıklık getirsen iyi olur sağlıcakla...
  • quote:

Birde fatura bile almadım, fotograf falanda vermediler,o acıyla aklımamı geldi,

BOŞ KONUŞUYORSUN DOSTUM. ORTADA NE RESİM VAR NE DE BAŞKA DELİL... SANA İNANMAMIZ İÇİN HİÇBİR NEDEN YOK
  • quote:

kardes siz ciddimisiniz, delimiyim ben tutupta burada olmamış bir şeyin yaygarasını yapacağım, gidin ve görün orada saç ekimi yapılan yeri, ve kimlerin saç ekimi yaptığını, sadece yan taraflarım açıktı benim, şimdi yine açık,seyrek geçenlerde başka doktorlara gittim, kimse inanmadı 2000 greft ekildiğine, ve herkes en fazla 200-300 greftin çıktığını söyledi, taa 9 ay önceki saçımın fotoğrafını buraya nasıl koyabilirim,çekmedimki,bu forumdan moy diye birinin gazına gelerek ensara gittim, gitmez olaydım,ve keşke çok araştırma yapsaydım, şimdi tekrar ektireceğim,ama o kadar güvensizimki nereye ektireceğim bilmiyorum,ders oldu bana, sonraki fotoğrafı koysam,bir şey ifade etmez önceki olmadığı için.

Ayrıca yazdıkların hiç te inandırıcı değil. ismin de çok manipülatif... bence ortalığı daha fazla karıştırıp insanların saç ekimine karşı olan inançlarını daha fazla kırma. YA DELİL GETİR, YA DA YAVAŞ YAVAŞ ÇEKİL BURDAN; İNSANLARA DA ŞEREFSİZ FALAN DEYİP SAÇMALAMA...
  • quote:

Birde fatura bile almadım, fotograf falanda vermediler,o acıyla aklımamı geldi,

birader bir arkadasına rica etseydin de bir cep telefonuyla sen çekseydın onlar tabıkı fotograf vermezler..ayrıca madem moy a kandında yaptırdın bu forumda o kadar kısı moy da dahıl ekım oncesı ve ekım sonrası fotograflarını ekledı...senın aklına hıç mı gelmedı ya bende ekımden sonra bır kaç kare çektıreyım fotograf makınasıda sart degıl cep telefonu ıle

fotograf yuklemeden elınde kanıt olmadan burdakı arkdasların anca kafasını karıstırısın ?

ekım sonrası ilaç alman ıcın recete bıle mı vermedıler hıc degılse o receteyı bır ınternet kafeden tarat da buraya koy o zaman orda ektırdıgıne ınanalım.

aksı halde kımse ınanmaz..zaten yakın zamanda "sirenia" nickli uye de ektırecekmıs,,, o zaman ondan dınlerız ensar hast ekım asamalarını tabı kendısı bızımle paylasırsa

...
  • quote:

Doktor hem gerek yok deyip reddecek, hem de seni saç ekimine alacaklar.
    Bu kısmı anlamadım. Doktor gerek görmediği bi işlemi neden yapsın.
    Paragözlük yapmasına da gerek yok, çünkü saç ekimde yeterince ünü var Ensar'ın.
    İnsanlar 1 ay sonrasına randevu alabiliyordu bir ara. Hasta sıkıntısı da yok.
    Konuyu biraz açmalısın.
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.