Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru 16 eylül:) sanırım hocayla ilgili fikri olan yok..
  • adını forumda ilk defa duydum :)
  • sevinmeli miyim, üzülmeli miyim bilemedim:)
  • @tarantula001985

kardeş çok geçmiş olsun buraya bir günde yüzlerce üye ve misafir giriyor ve aynı zamanda doktorlar ve klinik sahipleri tarafından da kontrol ediliyordur.O yüzden bunu bizlere ispatlaman gerekiyor aynı şey ensar düşmanı nıcklı arkadaş için de geçerlidir.belge fatura kredi kartı slibi vs öncesi sonrası resim video ne varsa gönderin bizlerde inanalım aynı zamanda şuan gideceğin yer estehair da yaptırcam demişin orda da aynı şeyler olacak o zman bu anlam çıkıyor bence tam teşekkllü bir hastaneye gidip bir check up yaptırsan mantıklı olur dıye düşünüyorum.

JİYAN21,polariserol resimlerinizi bekliyoruz arkadaşlar....
  • bugun itibariyle mikromotor turklere has kısa zamanda çok hasta aradan çıkarmak icin bulunan bir icattir lafımı geri alıyorum

daha dogrusu sadece turklere has lafımı geri alıyorum.kısa zamanda cok iş hallederken alınan greftleri bozabildiğini ve çıkma kalitesini düşürdüğü iddamın arkasındayım

bunu destekliyecek bu örneğe dileyenler bakabilir.

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=4627&WebID=1494

bu şahıs amerikadan biri ve önce meşhur alvi armani den fue ile ekim yaptırıyor.ve ekilen saçlar çıkmıyor.hepsi resimli ispatlı.ve adam bunu forumlarda söylediği için alvi armani isminin forumlarda geçmesine avukatları tarafından yasak getirtiyor.dünyanın en büyük saç ekim forumu amerikan hairloss forumda armani hakkinda yazmak yasak.sadece doktor kendisi basarılı ekimlerini yayınlıyor

neyse bu amerikali arkadas daha sonra avrupanın bir numaralı fue doktoru kabul edilen dr bisangaya gidiyor belçikaya ve çok başarılı fue operasyonları ile güzel saçlara kavuşuyor.tüm bu operasyonların resimleri bu sayfada mevcut.

forumlarda bu şahsın tüm yazdıklarını okudum.herkes sormus neden alvi armaninin ektigi saçlar cıkmadı diye.

alvi armani vücudun kabul etmedi saçları demiş başarısız olduktan sonra.fakat daha sonraki doktorun ektikleri gayet güzel çıkmış vücut gayet kabul etmis.
    bu arkadaşın alvi armanide nasıl olur da çıkmaz saçların da bisangada çıkar sorularına verdiği cevap şok edici

adam diyor ki armani günde 2500 greft ekiyor.ve sıkı durun MİKROMOTORLA.kullandığı alet çok hızlı çıkarıyor greftleri ve donor bolgede tahribat yapıyor yazmış.sanırım bu yöntem yuzunden olabilir cıkmaması cunku armaniden sonra ensemdeki izler cok kotuydu diyor.oysa dr bisanga gunde 1000 greft eken ve elle enseden greft cıkaran birisi ve ensemde armaniden sonraki gibi bi tahribat asla olmadı diyor.

diyebilirsiniz ki bize ne bunlardan sonucta bu doktorlara gitmicez ama bu ismi geçen doktorlar dünyanın en pahalı ve en ünlü saç ekim doktorları.
    en azından pek cok arkadasımız da benim gibi yeni ögrenmis olucak alvi armaninin mikromotorla fue yaptıgını ve başarısız sonucları da oldugunu

çok param olsa alvi armani de ekim yaptırırım diyordum artık asla diyorum.dr bisanga cok olumlu yorumlar alan ve şu an yabancı forumlarda en populer 2 fue doktorundan birisi.digeri de dr.umar.

dr bisanga brükselde ve ücreti ilk 1000 greft 5 euro sonrakiler 3 euro
    dr.umar los angelesta greft ücreti 7 dolar resimlerini sitesinde yayınlamasına izin verirsen 6.5 dolara düşüyor

türkiyedeki pislik ve tüccar zihniyetli doktor ve ekim merkezlerinden midem bulandığı için butce sorunu olmayan arkadaşlar varsa belki faydalı olmusumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 3 Eylül 2011; 15:34:19 >
  • merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden
    çok mesajlar gelince yayınlama gereği duydum

http://i52.tinypic.com/28rl7h3.jpg
    http://i56.tinypic.com/11bhvo4.jpg
    http://i56.tinypic.com/2mpls9v.jpg
    umarım allah herkesin gönlüne göre verir ve herkes istediği sıklıkta saçlara kavuşur
  • buranın türkiyenin en büyük saç ekim forumu olduğunu düşünüyorum milyonlarca üyesi olan bir forum ve burayı saç ektirmeyi düşünen binlerce insan takip ediyor hatta birçok saç ekim kliniği adına insanlar takip ediyor bu belli oluyor hlc klinik adına hiç kimse bu forumu takip etmiyor mu? hlc deyince ben büyük kurumsal bir firma diye düşündüm hep acaba yanıldım mı? burada birisi hlc de iki defa saç ektirdiğini ve saçlarının çıkmadığını iddia ediyor hlc klinikten aksi yönde bir açıklama gelmezse açıkçası ben bu arkadaşa inanacağım hlc de saç ektirmeyi düşünüyordum ama son bu olay sonrasında kafam çok karıştı eminimki benim gibi birçok kişinin kafası karışmıştır hlc klinikten bu olayla ilgili bir açıklama bekliyoruz dr özgür bey lütfen bi zahmet edip iki dakikasını ayırıp bir açıklama yazsın ki insanlar ikna olsunlar saçları çıkmadıysa çıkmadı desin en azından parasını iade etsin vatandaşın kimsenin hakkına girmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden

umarım allah herkesin gönlüne göre verir ve herkes istediği sıklıkta saçlara kavuşur

selam jiyan , su an itibari ile güzel duruyor umarim günler gectikce daha güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davulcum -- 3 Eylül 2011; 16:23:27 >
  • quote:

merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden

kardeş inşallah sonunda memnun kalırsın; ancak resimleri gölgede çekmişsin ve bu nedenle ekimin doğallığı, sıklığı ve kalitesi hakkında yorum yapmak mümkün değil. mümkünse saçların diplerini, üstten görüntüsünü ve taranmış halini gölge olmayan ve aydınlık bir alanda çekseydin keşke...
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

bugun itibariyle mikromotor turklere has kısa zamanda çok hasta aradan çıkarmak icin bulunan bir icattir lafımı geri alıyorum

daha dogrusu sadece turklere has lafımı geri alıyorum.kısa zamanda cok iş hallederken alınan greftleri bozabildiğini ve çıkma kalitesini düşürdüğü iddamın arkasındayım

bunu destekliyecek bu örneğe dileyenler bakabilir.

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=4627&WebID=1494

bu şahıs amerikadan biri ve önce meşhur alvi armani den fue ile ekim yaptırıyor.ve ekilen saçlar çıkmıyor.hepsi resimli ispatlı.ve adam bunu forumlarda söylediği için alvi armani isminin forumlarda geçmesine avukatları tarafından yasak getirtiyor.dünyanın en büyük saç ekim forumu amerikan hairloss forumda armani hakkinda yazmak yasak.sadece doktor kendisi basarılı ekimlerini yayınlıyor

neyse bu amerikali arkadas daha sonra avrupanın bir numaralı fue doktoru kabul edilen dr bisangaya gidiyor belçikaya ve çok başarılı fue operasyonları ile güzel saçlara kavuşuyor.tüm bu operasyonların resimleri bu sayfada mevcut.

forumlarda bu şahsın tüm yazdıklarını okudum.herkes sormus neden alvi armaninin ektigi saçlar cıkmadı diye.

alvi armani vücudun kabul etmedi saçları demiş başarısız olduktan sonra.fakat daha sonraki doktorun ektikleri gayet güzel çıkmış vücut gayet kabul etmis.
    bu arkadaşın alvi armanide nasıl olur da çıkmaz saçların da bisangada çıkar sorularına verdiği cevap şok edici

adam diyor ki armani günde 2500 greft ekiyor.ve sıkı durun MİKROMOTORLA.kullandığı alet çok hızlı çıkarıyor greftleri ve donor bolgede tahribat yapıyor yazmış.sanırım bu yöntem yuzunden olabilir cıkmaması cunku armaniden sonra ensemdeki izler cok kotuydu diyor.oysa dr bisanga gunde 1000 greft eken ve elle enseden greft cıkaran birisi ve ensemde armaniden sonraki gibi bi tahribat asla olmadı diyor.

diyebilirsiniz ki bize ne bunlardan sonucta bu doktorlara gitmicez ama bu ismi geçen doktorlar dünyanın en pahalı ve en ünlü saç ekim doktorları.
    en azından pek cok arkadasımız da benim gibi yeni ögrenmis olucak alvi armaninin mikromotorla fue yaptıgını ve başarısız sonucları da oldugunu

çok param olsa alvi armani de ekim yaptırırım diyordum artık asla diyorum.dr bisanga cok olumlu yorumlar alan ve şu an yabancı forumlarda en populer 2 fue doktorundan birisi.digeri de dr.umar.

dr bisanga brükselde ve ücreti ilk 1000 greft 5 euro sonrakiler 3 euro
    dr.umar los angelesta greft ücreti 7 dolar resimlerini sitesinde yayınlamasına izin verirsen 6.5 dolara düşüyor

türkiyedeki pislik ve tüccar zihniyetli doktor ve ekim merkezlerinden midem bulandığı için butce sorunu olmayan arkadaşlar varsa belki faydalı olmusumdur

ABD ' de alvi armani berbat, tr de zekeriya kul berbat, hakan doğanay berbat...
    yaşasın koray erdoğan, yaşasın muttalip keser; onlar bu kainatta bir numaralar. tamam mı rahatladın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

kardeş inşallah sonunda memnun kalırsın; ancak resimleri gölgede çekmişsin ve bu nedenle ekimin doğallığı, sıklığı ve kalitesi hakkında yorum yapmak mümkün değil. mümkünse saçların diplerini, üstten görüntüsünü ve taranmış halini gölge olmayan ve aydınlık bir alanda çekseydin keşke...

kardeş en aydınlık yer dışarıdır diye ben de balkonda nerdeyse güneşin altında çektim
  • zeydan24 turkiyedeki doktorların lafının gecmedigi yurtdısındaki doktorlarla ilgili yazı yazıyorum ona bile salça oluyosun.senin başka işin yok mu?

yazdıklarımı niye okuyosun ki? bu kişiyi blokla ve yazdıklarını gosterme diye bir buton var sağ üst kısımda.oraya bas ve rahatına bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 3 Eylül 2011; 16:56:48 >
  • arkadaşlar ben yaptıralı 4 sene oldu ve ekim sonrası resimler yok ama yuklediğim resimlere bakarsanız yeni halim yani eskiyle bir farkı yok.... kanıtlamak gibi bir mecburiyetim yok aslında ama isteyen hairline clinic özgür beye veya beyhan hanıma sorabilir ....

onur ismim ankarada yaşıyorum polatlıda

mail adresim onur_ex@hotmail.com msn adresimde aynı zamanda....

varsa bilgi almak isteyen eklesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

quote:

sevgili zeydan84,

kime çalışıyorsan açıkça söyle kardeşim, seni bu forumda yeni görüyorum.
    son bir kaç gündür insanlara b.k atıyorsun.
    efendi gibi yorum yapanlar da artık, acaba diyor!
    fotoğraf yükleyecek arkadaşlar da tereddüt ediyor.

ben 15 gün sonra yüklemeyi düşünüyordum fakat bazıları yüzünden belki yüklemeyebilirim.

ekim yaptıracak arkadaşları anlıyorum, fakat hiç ekim yaptırmayan da ahkam kesiyor, anlamadım ki arkadaş.

açıkçası yüklemiyecektim son 10 gündür forum öyle bir kirlendiki....
    baksana dışarda çektiğim fotoğrafı bile beğenmiyor beyefendi daha ne yapayım bilmiyorumki mercekmi tutayım anlamadım
    ben bu formda daha hiç kimseye hlc ye gidin saç ektirin diye bir şey demedim dememde
    çünkü herkes aklı başında insanlar sadece ve sadece kafasına birşey takılan ekimle ilgili cevaplarda bulunuyorum
    ve bugüne kadar hiç bir yeride kötülemedim kötülememde elimden geldiğince fotoğraf yayınlıyorum çünkü gidişat hakında hakkaten merak eden ve fotoğraf yayınlamamı istiyen çok insan var.
    ama böyle devam ederse tamamıyla elimi ayağımı çekeçeğim bana sadece özelden gelen mesajları cevaplıyacağım ve onlara fotoğraflarımı göndereceğim..
  • ya çıkmamış olabilir hlc nin ekimleri.allah deil ki bu sirket tovbe estagfrullah ya.100 ekimde 100 başarı diye bir istatistik olamaz ki.ben şahsım adına 30-35 tane çıkmış sacını gordum hlc nin italyan fransız forumları ve bu siteden 5 arkadasla birlikte.bu da bana yetiyo sahsen.

senin çıkmadıysa bi aksilik olmustur hlc den agzım yandı gittim baska yerde ektirdim mis gibi oldu bu da ispatı dersin sırma gibi saclarının çıkmış halini yollarsın herkes gorur ve kabul eder

biraz once greft başına 15 dolar alan alvi armanin nin ektiği ve çıkmayan saçları amerikali bi arkadaşın resimlerle gösterdiği linki verdim.bu o doktoru kotu yapmaz.ayni zamanda forumlarda alvi armaninin sanat eseri gibi ektigi saclar da var.isteyen istedigi doktora gider.

hlc de ekim yaptiran tum arkadasları bundan sonra bu forumda resimlerini paylasmamaya davet ediyorum.isteyene ozelden gonderirsiniz.

kendi saçları icin 3-4bin tl den fazlasını vermeye değer bulmayan ya da imkansızlıklar nedeniyle bulamayan ve bunun karsılıgında haset ve düşmanlık besleyen insanların ve bazı fabrikasyon sac ekim firmasi yetkililerinin forumu işgal etmesi sebebiyle lütfen artık jiyan_21,polariserol,tutkuen,janibol resimlerinizi paylaşmayın

hem daha iyi olur 100 metre uzaktan ben ekimim diye bağıran peruk gibi duran dik açılı ekimleri görür ibret alırız
  • Merhaba californiadream.
    Görüşlerini paylaşmanın bu forumda sağlıklı fikirlerin yer almaya devam etmesi açısından faydalı olduğunu düşüyorum.
    Son zamanlarda mikromotor ve menuel yöntemler ile ilgili ciddi bir fikir ayrılığı yaşanıyor.
    Bir önceki mesajında Dr. Armani ile ilgili mikromotor felaketinden bahsetmişsin.
    Ben konuya tarafsız yaklaşmak isterim. Eğer hala saç nakli yaptırmamış olsaydım, Dr. Armani bile mikromotor kurbanı olmuş diye düşünerek bu yöntemden uzak dururdum.
    Ancak mikromotor konusunda bu şekilde genelleme yapmak da zararlı olur. En azından kendi ekimime bakarak bunu diyebilirim.
    Benim ense bölgemde hiç iz yok. Dengesiz bir görüntü yok. Kısayken bile seyreklik belli olmuyor.
    Çıkartılıp öne ekilen greftler ise çıkmaya devam ediyor. 5. aydayım ve beni tatmin edecek yoğunluğun yaklaşık %60'ına kavuştum diyebilirim.
    Her ne kadar ekimin başarısı hakkında yorum yapmak erken olsa da gidişatta bir sorun yok gibi görünüyor.
  • @californiadream alvi armaninin bi tane kötü ekimi var diye, param çok olsada asla oraya gitmem diosun.. HLC nin kötü ekimi çıktığında adamlara Allah değilya tabi aralarda kötüler çıkar diyosun..HLC ye kimsenin bi düşmanlığı yok bunu anlayın ama gereksiz yere çok şişirdiniz ne doğru düzgün 1 yıllık fotosunu gördük nede bişey.. walla ben HLC nin gerçekten söylediniz gibi olduğnu bilsem başta kendim gidecm. ama böyle yapmanınz insanı tam tersi acaba mı diye düşündürüyo..
    bide o arkadaşa attığın özelden mesajıda açıkla lütfen. hlc nin avkatları dava açıcakmış yok ip numarası falan, sen bu bilgi doğruysa bu bilgiye nerden eriştin..

işin özü şu ki hep birlikte en iyi sonuçları veren yeri araştıralım ve bir netliğe kavuşturalm birbirimizi kırmadan.
  • @ Jiyan_21 : Saclarin cok harika gozukuyor gercekten. Umarim dahada guzel olur.

Diger arkadas resim cekme pozisyonunu begenmemis sanirim. Bi ara vaktin olunca tepedende cekersin olur biter.

Bende HLC de Sac ekimi yaptirdim 7 ve 8 Agustos tarihinde.

Resimlerimi yuklucem diyerek herkese soz vermistim fakat resim boyutu buyuk oldugundan yukluyemiyorum.

Donor alanimda nerdeyse agri kalmadi. Zaten cok bir agrida olmadi acikcasi. Herkesinki gibi normal bir seydi.

Saclarim suanda dokulme asamasinda ve tekrar yeniden cikicak umarim. Her yikamada artik 4-5 tel gelmeye basladi elime.

Bir kac arkadasima mailden resimleri yollamistim fakat sol sakagimi begenmediklerini soylemislerdi.

Bende bunu HLC ye mail yolu ile ilettim ve 4 gun sonra telefon acarak aradilar sagolsunlar.

Endise etmeyin biz burdayiz takip edicez diyerek haber verdiler.

Aslinda benim pek bir sikayetim yok ama bazi arkadaslar sol tarafimdaki girinti cikintiyi ve ön uclardaki ekimi begenmediler.

Belki Dr.Ali Osman ekimin hepsini yapti ondan kaynaklanabilir.

Diger arkadaslarinkinide Dr.Ali Osman ekmis fakat o sadece arkalari sanirim.

Ön taraflari Dr.Ozgur ve Dr.Gokhan ekmis bana soyledileri.

Forumda ve Almanyada benim ekimimi bekleyenler cok oldugunu biliyorum. Diger arkadaslarinida uzun zamandir beklediniz.

Cok acele etmeyin bence ve 4 ay daha sabir edin. Butun resimler tum samimiyet ile foruma eklensin ondan sonra tercihinizi yapin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

quote:

sevgili zeydan84,

kime çalışıyorsan açıkça söyle kardeşim, seni bu forumda yeni görüyorum.
    son bir kaç gündür insanlara b.k atıyorsun.
    efendi gibi yorum yapanlar da artık, acaba diyor!
    fotoğraf yükleyecek arkadaşlar da tereddüt ediyor.

ben 15 gün sonra yüklemeyi düşünüyordum fakat bazıları yüzünden belki yüklemeyebilirim.

ekim yaptıracak arkadaşları anlıyorum, fakat hiç ekim yaptırmayan da ahkam kesiyor, anlamadım ki arkadaş.

açıkçası yüklemiyecektim son 10 gündür forum öyle bir kirlendiki....
    baksana dışarda çektiğim fotoğrafı bile beğenmiyor beyefendi daha ne yapayım bilmiyorumki mercekmi tutayım anlamadım
    ben bu formda daha hiç kimseye hlc ye gidin saç ektirin diye bir şey demedim dememde
    çünkü herkes aklı başında insanlar sadece ve sadece kafasına birşey takılan ekimle ilgili cevaplarda bulunuyorum
    ve bugüne kadar hiç bir yeride kötülemedim kötülememde elimden geldiğince fotoğraf yayınlıyorum çünkü gidişat hakında hakkaten merak eden ve fotoğraf yayınlamamı istiyen çok insan var.
    ama böyle devam ederse tamamıyla elimi ayağımı çekeçeğim bana sadece özelden gelen mesajları cevaplıyacağım ve onlara fotoğraflarımı göndereceğim..

dostum sinirlenmene gerek yok. resim çekmişsin eyvallah ama doğal olup olmadığı, sık olup olmadığı konusunda kimse fikir yürütemez; çünkü baya gölgede çekilmiş dedim. bunda ne var anlamadım...
    şunu da iyi bilin: dikkat ederseniz hiçbir merkezin ekimine b.k atmış değilim. tam tersine b.k atan birkaç hlc sempatizanı var.
    ayrıca da normal yorumlara bile sinirleniyorsunuz. sizin derdiniz ne anlamadım
  • Orijinalden alıntı: californiadream

ya çıkmamış olabilir hlc nin ekimleri.allah deil ki bu sirket tovbe estagfrullah ya.100 ekimde 100 başarı diye bir istatistik olamaz ki.ben şahsım adına 30-35 tane çıkmış sacını gordum hlc nin italyan fransız forumları ve bu siteden 5 arkadasla birlikte.bu da bana yetiyo sahsen.

bir yandan bunları söyle, diğer yandan da alvi armaniye çamur at bir tane ekim yüzünden. alvinin yüzlerce muhteşem örneğini bir kötü örnek yüzünden çöpe at ama hlc yi göğe çıkart. SENİN NİYETİN BAŞKA DOSTUM. AYRICA EN KRAL PLASTİK CERRAH MİKROMOTOR KULLANIYOR DA SANA NE OLUYOR DA KULLANAN MERKEZLERE ÇAMUR ATIYORSUN. BRANŞIN NE SENİN?
    bu çifte standartlı yorumları yazmaya devam et sen. kimse seni kaale almasın sonra
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.