Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

Orijinalden alıntı: brky23

arkadslar bayabi arastırdım enaz olumsuz yorum alan hakan doganay kendısı ıle konustum bana güzel seyler söyledı ikna edıcı bana yaptığım ekımı beyenmezsen paramı gerı ıade edeceğını söyledı simdilik orayı dusunuyorum ... bu adam hakkında bılgısı olan ekım yaptıran arkadslar bana ulasırlarsa sevinirim ...1 ay sonra ekım yaptırmayı dusunuyorum insallah dogru dusunuyorumdur bana bu adam hakkında olumlu yada olumsuz seylerı paylasırsanız sevınırım ...

teknik detaylara girmeden, şikayet aldığını duymadığım, fiyat-ekim kalitesi ve diğer koşullar olarak şu ekim merkezlerinden birinde yaptırmayı öneririm:

dr alp aslan
    dr zekeriya kul
    ensar hastanesi
    hakan doğanay

bence en fazla odaklanılması gerekenler bunlardır...

bence bu 4 merkezden sadece hakan doğanay ve dr zekeriya kul derim. hatta tek bir yer soruyorsanız dördünden, kesinlikle
    hakan doğanay.

yine de siz bilirsiniz.

polarıserol tek seçenekte hakan doğanay demişin hakan doğanay ekımlerını burda cok gorduk ve bırcol arkadas begnmedı ama zekerıya kul ekımı hıc goremedık bu forumda sen 3 yıllık araştırmada donemınde kul ekımı gordunmu başka sıtede cemo34 vardı 9 aylık sonucu cok guseldı sıteye bı daha gırmez oldu adama toppık kullandıgını ıddaa ettıler sınırlendı sanırım

ben bu söylenilener arasında dr zekeriya kul dıyorum .

yalnız zekeriya hocaya yaptırcaksanız kesınlıkle tek seansta 2500 3000 greftten fazla aldırmayın derım
  • tskler arkadslar hepinize buyuk ıhtımal oraya gıdıcem bırde arkadslar bn mezotarpi yaptırdım 3 ay bıttı sayılır saç dokulmesı duruyor ama ınanın saç falan cıkarmıo oda bellı bı sure kısaca mezotarapi cok yararlı bırsey değil bnm size tavsıyem mezotarapi falan yaptırmayın paranıza yazık bn pişman oldum keske o kadar para vermeseydım dırek saç ektırseydım daha ıyı olurdu
  • bir resim bin söze bedel;););)

neolmus bu forum ya, herkes birbirini issiriyor,

klavyesi olan yaziyor :)

sac ektirmeyenler daha cok biliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12leyli-12 -- 2 Eylül 2011; 4:46:33 >
  • Kardeşim son 1-2 gündür amma kafa ütülediniz.Tamam hlc den son bır kaç aydır fazla bahsedılıyor bu yalnıs..... oysa ordan daha 3-4 arkadas ekim yaptırdı ve henuz 6 ay veya 1 yılını dolduran yok.Bırakın bence bu 3-4 kişi 6.ayda koysunlar resimlerini yorumu biz yapalım....yaptıgı işler konusssun hlc nın....

ayrıca

ben saç ekimi yaptırmadım ama bır çok gorusmeye gıttım yada mail gonderdım.

burda son sayfalarda alp aslan hayranları turedı, oysa web sayfasında onlıne gorusme talebı formunu doldurdugunuzda adam hemen balıklama cep telefonunuzu kendısı arıyor, yani böyle bir açgözlü doktor ve baska yerleri kötülüyor telefonda

bu adam hakkında bır çok olumsuzluk duydum işte bir tanesi şikayet var com sayfasından

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/754577/g/ISTANBUL+SAveCcedil;+EKIM+VE+ESTETIK+MERKEZI+Hizmetinden+Memnun+Kalmadim!

bu linkten okuyun lutfen

yani karısına ekım yaptıran adama ekım yaptırılmaz bence o yuzden bu adamla gorusmeye hıc gıtmedim.
    ilk görüşmemi zekeriya kul ıle oldu.

3000-3500 greft 3 gunde yaparım micromotor ıle alıp ekerım ekımın tum asamalarını kendım yaparım dedı ayrıca hastane ortamında sema hastanesınde yaparım dedı.saçların ince telli çok fazla beklentin olmasın dedi 1 greft =1 euro

tam ona ektırmeye karar vermısken saçım tedavısı.com da tarçin rumuzlu birinin ekımden bır ay sonrakı donor alanını gordum vazgeçtım. adamın donor alanı ısırılmıs bırakılmıs elma gıbı duruyordu

istiyen bu siteye girip bakanılır

bıde z.kul bana gore fazla greft alıyor yanı o sıtede gordugum tarcın ısımlı kısıye beana gore bu greft çok ıdı

ıkıncı gorusmem
    okmeydanı memorıal hast. ust katlardan bırını kıralamıs olan estehair de yaptım.sizi once saç ekım koordinatoru karsılıyor oldukça fazla oncesı sonrası fotograf gosterıyor tabı bunlar seçmece....

sonra iran kökenli bir plastik cerrah gelip saç çizginizi çizip greft sayınızı belirliyor 3000-3500 grekır dedı bana bıyatta 3000-3500 tl cıvarı..ha burda saç dıplerınıze kamera ıle bakılıyor ekrandan sıze gosterıyorlar zayıf saçları koklerı vs gorebılıyorsunuz
    bu sayıyı tek seasta yaparız dedıklerı ıcın burayı eledım hatta dr a ekımın hangı asamasında sız bulunacaksınız dedım:

sadece saç çızgısını çızerım ve delıklerı açarım dedı gerısıne karısmam dedı. 9-10 saat hepsını nasıl yapayım dedı...bende tartısmaya gırmemek ıcın eyvallah deyıp çıktım.
    ekım mıcromotorla

ucuncu gorusmem dora hastanesı dr fatih dağdelen :

soguk bir gorsme seklınde geçti adam obcesı sonrası fotograf bıle gostermek ıstemıyor.5 dk da bıttı. 3000-3500 ekerız dedı tek seans olacak dedı. fıyat :2600 euro hemsıre ekımı

sonrasında hayran oldugum bır ekım vardı moy adlı kullanıcının ekımı bu yuzden ensar hastanesıne gıttım.kapıdan gırer gırmez pısman oldum sankı ana çocuk saglıgı merkezıne geldıgımı sandım nasıl hastane oyle bır apartmanı hastaneye çevırmısler gıbı...dr. hastanenın aynı zamanda bashekımı gorusme 5 dk surdu tek seansta ne çıkarsa allah ne verdıye alırız dedı dr hamdı bey ... yanı 3000-3500 alırız dedı 2500 tl ıstedı ..muayene vs yok elıyle kafamı ınceledı 5-10 sanıye hemen 3000-3500 greft dedı....oncesı sonrası foto yok..ekımı hemsıreler yapıyor..vala moy unkı bence tesaduf ben tesadufler ıcın kendımı rıske atamam deyıp orayıda eledım.

4. olarak aysegul hanımla gorusecektım ama kendılerı hemsıre oldukları ıcın vazgeçtım.aslında kendılerıne kızmıyorum cunku ıyı yapmıslar madem plastık cerrahlar ısın zahmetlı ve ınce el emegı goz nuru olan kısmını hemsırelere yaptırıyor o zaman hemsırelerde plastık cerrahların yanında ayrılıp boyle kendılerı merkez kurup kendılerı yapar tabı...kadıncaaz 6-10 saat sabıt kalıp işlemleri yapacak paraları cerrah cukka yapacak bence bu kafadakı plastık cerrahlara ıyı yapmıslar ayrılmakla...

bilime olan inancım yüzünden ensar hastanesı ve aysegul hanım onlarca sırma saç ekım yapsada bu ıkısını kesınlıkle defterden sıldım.

son olarak hlc ye gıttım ıst dan kalkıp usenmedım gıttım.

dr.özgür ekimde oldugundan dr gokhan bey on muayenemı yaptı

gorusme 30 dk surdu saç cızgısını çızdı sorularıma cevap verdı.sonrasında ucretlendırme ozge hn ıle yapılıyor. 2400 gref cıvarı ıhtıyacım oldugu belırtıldı.

1 greft :2 euro

3 seansta ekılecek

koklerın alımını dr ozgur bey yapıyor ekımlerı dıger 3 doktorumuz dedı

dusunmek uzere ordan ayrıldım

...

ha bıde hakan doganay a telefon açıp mail ile fotograf gonderım. 3000 greft 2 gunde ekerız dedı 1 greft : 1 euro
    mıcromotorla alıp kalemle ekıyor ama cm2 ye 120-140 sovlarını gorunce mantıklı gelmedı bana cunku kel alandakı kılcal damar yapısıda azdır.o yuzden bu 120-140 koku az olan kılcal damarlar naısıl besleyecek bana mantıklı gelmedı o yuzden bence cm 2 ya max 50-60 ekılmelı tabı donor alan saglamsa
    ..
    son olarak bırde leventte estetistanbul dr.hamid aydın a gıttım. gorusme 30 dk surdu 1500-2000 greft dedı : 2000 gref ıcın 4900 tl ıstedı ekım atasehırdekı hastanelerınde yapılıyor ama hemsıre ekımı ve mıkromotor
    aslında hemsıre ekımı olmasa burayı tercıh edebılırdım.ve tek seferde ekıyorlar...

..

sonuç olarak birde ankarada m.keser e gidecegım sonrada kararımı verecegım.buraya mail atmıstım 1500-2000 greft arası ıhtıyacım oldugu yazıyordu bırde yuz yuze gorusecegım

..ha bu arada burada hlc yı ovduklerı soylenerek saldırıya ugrayan ıkı arkadasın reklam yaptıgını sanmıyorum, bu ıkı arkadas bu sıtenın mudavımı olmuslar ve yazma geregı duyuyorlar saç ekımınde dogru olan gerçekten de mantıklı dusununce

manuel alım degılmı
    dr ların yapması degıl mı
    1 sesansta 800-1000 ıle 3000-3500 aynı hasarımı bırakır bıraz mantıgınızı kullanın
    dr lar tv ye çıkıp bu bır operasyon kesınlıkle bunu plastık cerrahlar yapmalı dıye otuyorlar ama kendılerı basta bu kurala uymuyor o yuzden ekımı yapan dr olmalı ve neden 800-1000 greften fazla ekılmemelı : bır ınsan sabhtan aksama kadar 3000-3500 ekerse konsantrasyonu bozulur o yuzden 3 e 4 e bolunmelı kendınız test edın...

ben burda kımseyı savunmuyorum bu ıkı arkadasıda tanımam bılmem ama mantıklı dusunuce saç ekımındekı kurallar bunlar ha dıger yerlere de ekım yaptırabılırsınız ama komplikasyonlara karsı da hazırlıklı olun. hlc yada keser de komp . olmayacak mı tabı olur ama ben mantıgıma gore ya keserde ya hlc de ekım yaptıracagım su ana kadar gıttıgım yerler arasında.3. olarakda hakan doganay olabılır.

bunlar benım goruslerım baskaların goruslerınıde saygım var

saygı ve sevgılerımle

bulent

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bk1975

Kardeşim son 1-2 gündür amma kafa ütülediniz.Tamam hlc den son bır kaç aydır fazla bahsedılıyor bu yalnıs..... oysa ordan daha 3-4 arkadas ekim yaptırdı ve henuz 6 ay veya 1 yılını dolduran yok.Bırakın bence bu 3-4 kişi 6.ayda koysunlar resimlerini yorumu biz yapalım....yaptıgı işler konusssun hlc nın....

ayrıca

burda son sayfalarda alp aslan hayranları turedı, oysa web sayfasında onlıne gorusme talebı formunu doldurdugunuzda adam hemen balıklama cep telefonunuzu kendısı arıyor, yani böyle bir açgözlü doktor ve baska yerleri kötülüyor telefonda

bu adam hakkında bır çok olumsuzluk duydum işte bir tanesi şikayet var com sayfasından

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/754577/g/ISTANBUL+SAveCcedil;+EKIM+VE+ESTETIK+MERKEZI+Hizmetinden+Memnun+Kalmadim!

bu linkten okuyun lutfen

yani karısına ekım yaptıran adama ekım yaptırılmaz bence o yuzden bu adamla gorusmeye hıc gıtmedim.

3000-3500 greft 3 gunde yaparım micromotor ıle alıp ekerım ekımın tum asamalarını kendım yaparım dedı ayrıca hastane ortamında sema hastanesınde yaparım dedı.saçların ince telli çok fazla beklentin olmasın dedi 1 greft =1 euro

tam ona ektırmeye karar vermısken saçım tedavısı.com da tarçin rumuzlu birinin ekımden bır ay sonrakı donor alanını gordum vazgeçtım. adamın donor alanı ısırılmıs bırakılmıs elma gıbı duruyordu

bıde z.kul bana gore fazla greft alıyor yanı o sıtede gordugum tarcın ısımlı kısıye beana gore bu greft çok ıdı

ıkıncı gorusmem
    okmeydanı memorıal hast. ust katlardan bırını kıralamıs olan estehair de yaptım.sizi once saç ekım koordinatoru karsılıyor oldukça fazla oncesı sonrası fotograf gosterıyor tabı bunlar seçmece....

sonra iran kökenli bir plastik cerrah gelip saç çizginizi çizip greft sayınızı belirliyor 3000-3500 grekır dedı bana bıyatta 3000-3500 tl cıvarı..ha burda saç dıplerınıze kamera ıle bakılıyor ekrandan sıze gosterıyorlar zayıf saçları koklerı vs gorebılıyorsunuz
    bu sayıyı tek seasta yaparız dedıklerı ıcın burayı eledım hatta dr a ekımın hangı asamasında sız bulunacaksınız dedım:

sadece saç çızgısını çızerım ve delıklerı açarım dedı gerısıne karısmam dedı. 9-10 saat hepsını nasıl yapayım dedı...bende tartısmaya gırmemek ıcın eyvallah deyıp çıktım.
    ekım mıcromotorla

soguk bir gorsme seklınde geçti adam obcesı sonrası fotograf bıle gostermek ıstemıyor.5 dk da bıttı. 3000-3500 ekerız dedı tek seans olacak dedı. fıyat :2600 euro hemsıre ekımı

sonrasında hayran oldugum bır ekım vardı moy adlı kullanıcının ekımı bu yuzden ensar hastanesıne gıttım.kapıdan gırer gırmez pısman oldum sankı ana çocuk saglıgı merkezıne geldıgımı sandım nasıl hastane oyle bır apartmanı hastaneye çevırmısler gıbı...dr. hastanenın aynı zamanda bashekımı gorusme 5 dk surdu tek seansta ne çıkarsa allah ne verdıye alırız dedı dr hamdı bey ... yanı 3000-3500 alırız dedı 2500 tl ıstedı ..muayene vs yok elıyle kafamı ınceledı 5-10 sanıye hemen 3000-3500 greft dedı....oncesı sonrası foto yok..ekımı hemsıreler yapıyor..vala moy unkı bence tesaduf ben tesadufler ıcın kendımı rıske atamam deyıp orayıda eledım.

4. olarak aysegul hanımla gorusecektım ama kendılerı hemsıre oldukları ıcın vazgeçtım.aslında kendılerıne kızmıyorum cunku ıyı yapmıslar madem plastık cerrahlar ısın zahmetlı ve ınce el emegı goz nuru olan kısmını hemsırelere yaptırıyor o zaman hemsırelerde plastık cerrahların yanında ayrılıp boyle kendılerı merkez kurup kendılerı yapar tabı...kadıncaaz 6-10 saat sabıt kalıp işlemleri yapacak paraları cerrah cukka yapacak bence bu kafadakı plastık cerrahlara ıyı yapmıslar ayrılmakla...

bilime olan inancım yüzünden ensar hastanesı ve aysegul hanım onlarca sırma saç ekım yapsada bu ıkısını kesınlıkle defterden sıldım.

gorusme 30 dk surdu saç cızgısını çızdı sorularıma cevap verdı.sonrasında ucretlendırme ozge hn ıle yapılıyor. 2400 gref cıvarı ıhtıyacım oldugu belırtıldı.

3 seansta ekılecek

...

ha bıde hakan doganay a telefon açıp mail ile fotograf gonderım. 3000 greft 2 gunde ekerız dedı 1 greft : 1 euro
    mıcromotorla alıp kalemle ekıyor ama cm2 ye 120-140 sovlarını gorunce mantıklı gelmedı bana cunku kel alandakı kılcal damar yapısıda azdır.o yuzden bu 120-140 koku az olan kılcal damarlar naısıl besleyecek bana mantıklı gelmedı o yuzden bence cm 2 ya max 50-60 ekılmelı tabı donor alan saglamsa
    ..
    son olarak bırde leventte estetistanbul dr.hamid aydın a gıttım. gorusme 30 dk surdu 1500-2000 greft dedı : 2000 gref ıcın 4900 tl ıstedı ekım atasehırdekı hastanelerınde yapılıyor ama hemsıre ekımı ve mıkromotor
    aslında hemsıre ekımı olmasa burayı tercıh edebılırdım.ve tek seferde ekıyorlar...

..

sonuç olarak birde ankarada m.keser e gidecegım sonrada kararımı verecegım.buraya mail atmıstım 1500-2000 greft arası ıhtıyacım oldugu yazıyordu bırde yuz yuze gorusecegım

..ha bu arada burada hlc yı ovduklerı soylenerek saldırıya ugrayan ıkı arkadasın reklam yaptıgını sanmıyorum, bu ıkı arkadas bu sıtenın mudavımı olmuslar ve yazma geregı duyuyorlar saç ekımınde dogru olan gerçekten de mantıklı dusununce

manuel alım degılmı
    1 sesansta 800-1000 ıle 3000-3500 aynı hasarımı bırakır bıraz mantıgınızı kullanın
    dr lar tv ye çıkıp bu bır operasyon kesınlıkle bunu plastık cerrahlar yapmalı dıye otuyorlar ama kendılerı basta bu kurala uymuyor o yuzden ekımı yapan dr olmalı ve neden 800-1000 greften fazla ekılmemelı : bır ınsan sabhtan aksama kadar 3000-3500 ekerse konsantrasyonu bozulur o yuzden 3 e 4 e bolunmelı kendınız test edın...

ben burda kımseyı savunmuyorum bu ıkı arkadasıda tanımam bılmem ama mantıklı dusunuce saç ekımındekı kurallar bunlar ha dıger yerlere de ekım yaptırabılırsınız ama komplikasyonlara karsı da hazırlıklı olun. hlc yada keser de komp . olmayacak mı tabı olur ama ben mantıgıma gore ya keserde ya hlc de ekım yaptıracagım su ana kadar gıttıgım yerler arasında.3. olarakda hakan doganay olabılır.

saygı ve sevgılerımle

bulent

arakadaşım, ona bakarsan hemen yukarıda resimli kötü bir hlc vakası var. merkezler yıllardır yüzlerce kişiye saç ekiyor. sence bu yüzlerce kişinin tamamında süper sonuçlar mı veriyor? hiçbir merkez, 100 hastanın tamamında da kusursuz sonuca ulaşamaz. ben, internetten ya da reelden şikayet yemeyen doktor duymadım. kimisi çok yoğun, kimisi de daha az şikayete maruz kalıyor.
    ayrıca verdiğin linkteki şikayeti de okudum. adamın şikayetinin ne olduğu net değil, benim kafam karıştı. taahhütler yenine getirilmedi, diyor. ne tür taahhüt aldı? sırma gibi saçın olacak mı dendi? belli değil... ekilen saçların hiçbiri mi çıkmadı, ya da ne kadarı çıktı? belli değil... ya da ekilen saçlar çıktı da donör alan mı tamamen boşaldı? o da belli değil... adamın şikayet konusu tam bir muallak yani...
    son olarak, kimse benim babamın oğlu değil. hangi klinik olursa olsun, yanlış yapan ve buna devam eden hak ettiğini bulmalı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Yorum # 10909 drsamiloglu
    http://www.sacekimiforum.com

ARKADAŞLAR YUKARIDA YAZDIĞIM SİTEDE BİR DOKTOR ÇOK GÜSEL YORUM YAZMIŞ AYNEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPIYORUM.

Herkese iyi bayramlar,

Foruma ilk defa giriyorum. Bir hastamın bahsetmiş olması dolayısıyla bakma ihtiyacı duydum.Eskiye dönük fazla okuma şansım olmadı, şuan zamanımda yok..

Çok ilginç bir forum. Eğlenceli de,

Ben bir doktorum ve İstanbul da saç ekimi yapıyorum.

Maalesef bura da bir çok yanlış bilgi paylaşılıyor, dolayısıyla insanlar yanıltılıyor. Burada ki herkes çok duyarlı olmak zorunda. Çünkü sadece bu tür siteler aracılığıyla tercih yapan insanlar var. Lütfen bu insanların yerine kendimizi koyarak yazalım

Benim forum sitelerinden faydalanmak isteyen arkadaşlara ancak tek önerim olabilir. Lütfen ama lütfen bu işi doktorlara yaptırın, bunun ne kadar önemli olduğunu ancak başınıza kötü bir şey geldiğinde anlayabilirsiniz.
    Ayrıca ekim yaptırdığınız doktorun, Dünya Saç Cerrahisi” ve ”Avrupa Saç Cerrahisi” üyeliklerinden her hangi birine üyeliği varmıymış sorgulayın.

Bende bu belgeler şuan yok ama almak için harıl harıl çalışıyorum. Bu adamlar bizde ki gibi önüne gelene belge, yetki vermiyorlar emin olun. Bu belgeleri alabilmek için çok iyi olmanız gerekiyor, size bu derneğin üyesi olan enaz 2 doktorun referans olması gerekiyor ayrıca yaptığınız saç ekim dosyalarınız kurula giriyor v.s. ama bazen bu bile yetmiyor. Kendileri de ayrıca araştırma yapıyorlar.

Ben şuan bütün bu belgelere sahip olan, dünyanın her yerinde saç ekimi yapma ve eğitim verme yetkilerine sahib bir doktorun yanında çalışyorum. Dünyanın bir çok yerinden Plastik Cerrahlar gelip burada ”saç ekimi” eğitimi ve sertifikası alıyorlar. İsim vermeğe gerek yok reklam olmasın. Söyleyeceğim o ki bu iş çocuk oyuncağı değil.

Herkese tekrar iyi bayramlar diliyorum.

ÇOK GUSEL YORUM YAPMIŞ ACABA BİLGİSİ OLAN VARMI BU BELGELER HAKKINDA ?

o belgelere sahip tek doktor, bildiğim kadarıyla transmed deki malike külahçı. yanlış biliyorsam düzeltin.
    eğer yorumu yapan doktor haklıysa, transmed dışındaki hiçbir klinikte ekim yapılamaz

Medi magazine göre bu diplomaya sahip tek kişi Dr. Ekrem Civaş ve bu forumda şimdiye kadar ismi bile geçmedi. Demek ki adam forumlarda reklam yaptırmaya ihtiyaç duymuyor uluslar arası diplomalara sahip olmasına rağmen.

Haberi aynen aktarıyorum::
    Şu anda dünyada Amerikan Board diploması alan 150 hekim arasına giren Dermatoloji Uzmanı Dr. Ekrem Civaş, hem dünyada hem de Türkiye'de bu diplomayı alan ilk Türk hekim oldu.

Civaş, Uluslararası Cerrahi Birliği Toplantısı'nda bu konuya yeterlilik ve standart getirilmesinin kararlaştırıldığını belirterek, 1995 yılında Amerikan Dermatolojik Akademisi, Amerikan Plastik Cerrahi Akademisi, Uluslararası Saç Cerrahi Birliği ve Amerikan Cosmatic Cerrahi Akademisi tarafından kurulan ''American Board of Hair Restoration Surgey'in (ABHRS)'' kurularak sertifikasyon programına başladığını anlattı.

Saç Cerrahisi Yeterlilik diplomasının ilk olarak 1996 yılında verildiğini bildiren Civaş, ''Sınavlar yılda bir kere düzenlenip, adaylarını sadece saç cerrahisi alanında psikometrik ve istatistiksel olarak geçerli bir sınava tabi tutarak bu alanda yeterliliklerini belirler. Sınav, saç cerrahisinin tüm alanlarına hakim, güvenli ve estetik birikime sahip doktorları ayırt etmek amacını güder'' diye konuştu.

-''BAŞVURU İÇİN HEKİM 500 SAÇ CERRAHİSİ UYGULAMASI YAPMIŞ OLMALI''-

Civaş, her hekimin de başvuruda bulunamadığını, başvuru için belli koşullar olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

''Hekimin başvuru gününe kadar toplamda 500 vakaya saç cerrahisi yapmış olması gerekiyor. Bu 500 vakanın da kayıt altına alınmış olması, hastanın yaşından saç sıklığına, saç tipinden saçın dökülme nedenine kadar hastanın tüm bilgilerinin de kayıtlı olması isteniyor. Uygulamanın, gelişen komplikasyonların da ayrıntılı olarak belirtilmesi gerekiyor.
    Bunun dışında 10 ayrı vakanın da uygulama öncesi ve sonrası fotoğraflarının olması gerekiyor.
    Öte yandan bu diplomayı alan iki hekimin de referans mektubu isteniyor.
    Acil müdahale ile ilgili hekimin sertifikasının olması gerekiyor.
    Uluslararası Cerrahi Birliği'nin en az iki kongresine katılmış olmak şartı da aranıyor. Bu şartların tamamlanmasından sonra başvuruda bulunuluyor ve komisyon tarafından hekimin başvurusunun kabul edilip edilmediği kararlaştırılıyor.
    Başvurunun kabulünden sonra 200 sorudan oluşan yazılı ve uygulamalı sözlü sınav yapılıyor. Sözlü de bir sözde bir uygulama üzerinde hekimin başarısı incelenerek puan veriliyor.
    Sınavdan yeterlilik alan uzmanların 4 yıl ara ile resertifikasyon sınavına tabi tutulması gerekiyor.''

-''BENİM DEĞİL, TÜRKİYE'NİN BAŞARISIDIR''-

Sınavın oldukça kapsamlı olduğunu ve alınan saç cerrahisi diploması ile hekimin alanda uluslararası yeterlilik unvanı kazandığını dile getiren Civaş, ''Bu Türk hekimlerinin, dünya standartlarında olduğunun bir göstergesidir. Benim değil, Türkiye'nin başarısıdır'' dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buran26 -- 2 Eylül 2011; 11:58:53 >
  • o adam da şaibeli artık.. saç ekim piyasası çok berbat gerçekten.
    http://www.sacekimiforum.com/sac-ekimi/?cid=95735
    bu da şikayet linki. tabi ne derece doğru bilinmez ama şüphe uyandırıyor tabi ki. sonuçta pek tanımadığımız bir doktor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalkan12 -- 2 Eylül 2011; 14:09:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bk1975

Kardeşim son 1-2 gündür amma kafa ütülediniz.Tamam hlc den son bır kaç aydır fazla bahsedılıyor bu yalnıs..... oysa ordan daha 3-4 arkadas ekim yaptırdı ve henuz 6 ay veya 1 yılını dolduran yok.Bırakın bence bu 3-4 kişi 6.ayda koysunlar resimlerini yorumu biz yapalım....yaptıgı işler konusssun hlc nın....

ayrıca

bu adam hakkında bır çok olumsuzluk duydum işte bir tanesi şikayet var com sayfasındanb

bu linkten okuyun lutfen

ıkıncı gorusmem

ekım mıcromotorla

3 seansta ekılecek

...

..

..

manuel alım degılmı

saygı ve sevgılerımle

bulent

arakadaşım, ona bakarsan hemen yukarıda resimli kötü bir hlc vakası var. merkezler yıllardır yüzlerce kişiye saç ekiyor. sence bu yüzlerce kişinin tamamında süper sonuçlar mı veriyor? hiçbir merkez, 100 hastanın tamamında da kusursuz sonuca ulaşamaz. ben, internetten ya da reelden şikayet yemeyen doktor duymadım. kimisi çok yoğun, kimisi de daha az şikayete maruz kalıyor.
    ayrıca verdiğin linkteki şikayeti de okudum. adamın şikayetinin ne olduğu net değil, benim kafam karıştı. taahhütler yenine getirilmedi, diyor. ne tür taahhüt aldı? sırma gibi saçın olacak mı dendi? belli değil... ekilen saçların hiçbiri mi çıkmadı, ya da ne kadarı çıktı? belli değil... ya da ekilen saçlar çıktı da donör alan mı tamamen boşaldı? o da belli değil... adamın şikayet konusu tam bir muallak yani...
    son olarak, kimse benim babamın oğlu değil. hangi klinik olursa olsun, yanlış yapan ve buna devam eden hak ettiğini bulmalı.

bülent kardeş en güsel olanı yapmışın gidip yerinde görmek.Bakıldığında da farklı farklı greftler söylenmiş bir grup 3000-3500 demiş bir grup da 2000-2500 peki bu farklılık neyden kaynaklanıyor aynı açıklık aynı saç.
    o saçimtedavisindeki tarçını bende gördüm dr kul yapmış 3300 greft ekmiş micromotorla ama ense şuan kötü duruyor dedımkı kardeş doktora sor bu nedır ne degıldır falan doktor şok dökülme meydana geldi 3 ay sonra demiş toplarlar demiş böle birşey varmı arkadaşlar??? o arkadaşı bu foruma davet edicem ya da izin alcam kendısınden resımler için ?
  • quote:

o adam da şaibeli artık.. saç ekim piyasası çok berbat gerçekten.
    bu da şikayet linki. tabi ne derece doğru bilinmez ama şüphe uyandırıyor tabi ki. sonuçta pek tanımadığımız bir doktor

Kime güveneceğiz ben de anlamadım. Alp Aslanın bir hastasını (4 ay olmuş ektireli) gördüm. Bayağı iyiydi ama onla ilgili şikayetlerde yayınlandı forumda. Ben de alp aslanı düşünüyordum. Şikayetten sonra vazgeçtim
  • Değerli forum üyeleri...

Bu foruma girip bazı üye arkadaşlarımızın mesajlarını okuyan insanlar gerçekten saç ekiminden vazgeçecek...

Hatta vazgeçmekle kalmayıp böyle bir şeyi aklının ucundan geçirdiği için kendine beddua edecek...

Kendisinden ve milletinden nefret edecek, çünkü o dünyanın en sahtekar,en dolandırıcı ve en güvenilmez insanlarıyla nufüslanmış ülkesinde yaşıyor...

Ve Bu kadar kötü ve berbat insanlarla dolu bir sektörün hala nasıl her yıl yeni 10 binleri kandırarak kendisine çektiğini düşünecek ve halkının zekasından süphe duyacak...

Kötü muamele edilmiş ve iyi sonuçlanmamış bir tedavinin kurbanının, en aşağı potansiyel 100 lerce insana referans olacağını

ve onları vazgeçireceğini bile bile, hala kalitesiz ekim yapmakta direnen aptal doktorlara sahip olduğumuzu düşünecekler....

İnternet ortamlarında dönecek söylenti ve dedikodulara zaten hiç girmiyorum ki onlar 100 binlere ulaşır...

Nasıl çürük ve berbat sistemli,denetimsiz bir ülkeye sahip olduğumuzu düşünecekler...

Bu işten ekmek yiyen onbinlerce insanın aklından süphe edecek, çünkü bu sahtekar onbinler ! nasıl olurda bu kadar istikrarsız,her an foyalarının meydana çıkma ihtimali olan bu işi yaparak,sahtekarlıklarını sürdürmekte ısrar ediyor diye soracak kendine ?...

Neden bu evli,çocuklu,reklamlı,ofisli,hastaneli,onlu bunlu şunlu insanlar hala sahtekarlıklarına devam ediyor diye soracak kendine ??

Diyecek ki...Hadi ben neyse en fazla 100-200 bilemedin 500 km yol yapacam,bu Avrupadan gelen Türklerde yada yabancılarda hiç mi akıl yok o kadar

mesafeti katedip geliyor Türkiyeye bu doktorlardan tedavi görmek için diye soracak kendine ??

Hatta bunlarla kalmayıp,bir devrimci olarak bu sektöre savaş ilan edecek....

Belkide ardından intihar saldırıları ve estetik merkezleri önüne zaman ayarlamalı bomba koyup,doktorları hedef alacak!!

Saç mağdurlarından oluşan bir grup ile belkide dağa çıkıp özgür KELİSTAN diye mücadele edecek bu capitalist doktorlara karşı...

Yada daha meşru bir yol izleyip MGK önünde protesto yapıp,Türkiye için en büyük tehditler sıralamasına Saç ekim Merkezlerini koyulması için istekte buluncaklar...

Sonuç olarak...Verim ve faydadan tamamıyla uzak,karalama,reklam kokan bazı mesajlar artık insanları bu forumdan tamamıyla soğutmuştur...

Ektiren fotosunu koysun,doktorunu söylesin,söyle davrandılar böyle davrandılar desin...

Herkes buraya, yok şuna tel açtım yok bundan bu e mail geldi,yok yazı fontu arial black değildi,yok e maili virüslüydü,

yok cep telefonu nosu bizim şehirin plakasıyla bitmiyordu yada vodafone değildi der ise açık söyleyim,birşeyler öğrenmeye çalışan insanlara faydamız olmaz

sadece kendi egolarımızı ve nefretimizi bu forumlar aracılı tatmin etmiş oluruz...Kara verme aşamasında olan bir çok insanın hakkına girmek zaten ayrı bir konu....

Herkes istediği şeyi yapmakta özgürdür...Ama bu işin suyu çıktı artık...

Ekim yaptığınız yer dışındaki yerleri,yüzünü bile görmediğiniz doktorları ve bu iş ile evine rızık götüren insanları, yanlızca sizin, hiçbir resmi yada meşru temele dayanmayan önyargılarınız yada yargılarınız yüzünden insanların elemesine sebeb olacak mesajlar yazmanız ADALET anlayışına ne kadar sığar...

BİR YERİN KALİTESİ O YERİN İNSANLARIN GÖZÜNDE BIRAKTIĞI İNTİBA İLE ÖLÇÜLÜR...RAKİPLERİNİ KALİTESİZLİKLE İTHAM ETMESİYLE DEĞİL...!!!

Bu şuna benzer,Alman milleti çok zekidir ama Türkler geridir...HAYIR...Türklerin geriliği onları ileri gösteren şeydir...Aslından onlar olması gerekeni yapıyordur...

Herneyse...Kimse alınmasın yada kızmasın...Sessiz çoğunluğun sesi olmak istedim...Lütfen herkes artık verimli mesajlar atsın ve bilgi versin...

Hayırlı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LionMurat -- 2 Eylül 2011; 15:33:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buran26

quote:

Kime güveneceğiz ben de anlamadım. Alp Aslanın bir hastasını (4 ay olmuş ektireli) gördüm. Bayağı iyiydi ama onla ilgili şikayetlerde yayınlandı forumda. Ben de alp aslanı düşünüyordum. Şikayetten sonra vazgeçtim

hangi şikayet o? ve şu ana kadar alp aslanla ilgili ne tür olumlu ve olumsuz şeylere şahit oldunuz? paylaşırsanız sevinirim.
  • ARKADASLAR MERHABA O BELGELI DOKTORUN EKIMIYLE ILGILI ASAGIYI OKUYYUN LUTFEN...1999 DAN BU YANA ADAM SAÇ EKIMIYLE UGRASIYORMUS BIDE...SIMDI ARAMIZDAN BAZILARI NEDEN FUT YAPTIRMIS DIYE HASTAYA KIZABILIR AMA KARDESIM NASRETTIN HOCANIN DEDIGI GIBI HIRSIZIN HIÇ MI SUÇU YOKKK...

ASAGIDAKI MESAJ SAÇEKIMIFORUM.COM SITESINDEN ALINMISTIR

SAYGILAR BULENT

Arkadaslar herkese iyigunler ben fut yontemi ile ankarada …
    Comment posted Saç Ekimi Firmaları ile ilgili şikayetler by caglar.

arkadaslar herkese iyigunler ben fut yontemi ile ankarada civas klinikte dr.ekrem civas yonetimindeki ekipe sac ekimi yaptirdim 2 yil kadar once amaliyat oncesi sitelerinde yazdiklari gibi herhangibir on arastirma yapmadilar vede hic belli olmaz dedikleri ensedeki iz yuzunden kisa kestiremiyorum saclarimi birde suanda yurtdisinda yasiyorum buradaki herkesin sac ekimin 1 kmden belli demelerinden artik biktim psikolojim bozuldu saclarim gercektende seyrek ve ekilen sac tellerine onemli olan dogal yonu vermek konusunda usta oldugu soylenen doktor bey maalesef benim ekimimde basarili olamadi sanirsam birde sunu iyi bilmeniz gerekiyorki arkadaslar benim ekim yaptirdigim yerin butun ekim personeli yani hemsireleri ekim gunu icin kiralanmis kisiler bu hususlara cok dikkat edin lutfen disaridan amaliyat gunu icin ozel kiralanmis kisiler islerinde ne kadar hassas olabilirler sonuc ortada masraflardan kacip sabit eleman calistirmamak hastalara pahaliya patliyor ama benim sacimin seyrek ve cok belirgin bir sekilde kotu ekilmesi benim kaybim oldugu gibi kendilerinede cok kotu bir reklam oldu artik hollanda,almanya,belcikada bulundugum siralarda kim sorarsa nerede ektirdiniz iyi olmamis diyorsa direk civas sac ekim merkezinin ismini veriyorum size tavsiyem arkadaslar birkere asla fut yaptirmayin onlar iz kalmaz vs deselerde inanmayin vede ekim yaptiracaginiz hastanenin doktorlarinin vede personelinin uzmanlik derecelerini arastirin kiralik saglik personeli ile calismayan klinikleri tercih edin kisacasi siz size dikkat edin kliniklerin amaclari sadece para kazanmak
  • ARKADASLAR

INGILIZCESI OLANLAR ASAGIDAKI LINKE BI GOZATSIN LUTFEN..DR. EKREM CIVAS SADECE ORAYA BURAYA UYE DIYORLAR AMA BIZDEN DE BASKA DOKTORLAR VAR...

http://www.ishrs.org/doctor-search/physicians-country.php?Country=Turkey
  • quote:

quote:

quote:

hangi şikayet o? ve şu ana kadar alp aslanla ilgili ne tür olumlu ve olumsuz şeylere şahit oldunuz? paylaşırsanız sevinirim.

bk1975 rumuzlu arkadaşın verdiği şikayet linkinden bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buran26 -- 2 Eylül 2011; 16:09:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brky23

arkadslar bayabi arastırdım enaz olumsuz yorum alan hakan doganay kendısı ıle konustum bana güzel seyler söyledı ikna edıcı bana yaptığım ekımı beyenmezsen paramı gerı ıade edeceğını söyledı simdilik orayı dusunuyorum ... bu adam hakkında bılgısı olan ekım yaptıran arkadslar bana ulasırlarsa sevinirim ...1 ay sonra ekım yaptırmayı dusunuyorum insallah dogru dusunuyorumdur bana bu adam hakkında olumlu yada olumsuz seylerı paylasırsanız sevınırım ...

slm kardeşim dün benim hakan beyle yüzyüze görüşme imkanım oldu ve bende artık kararımı verdim dr hakan doganay olarak.bana kimse bu adamı seç demedi kendim seçtim kendim görüştüm sende öyle yap bence.kesinlikle kimse vebal almak istemez ama hakan bey için ismi geçenler arasında şikayet eden kimseyi görmedim ama eleştiri almış bir kişi. tabiki eleştirenlerde sadece fotograftan eleştiri yapmışlar. denmişki yok seyrek olmuş vs. ama bence adam işini layıkıyla yapanlardan birisi.tabikide sende araştır bu benim bulabildiklerim, gözümden kaçan birşey varsa ikimizde birbirimizle paylaşalım lütfen. reklama gerek duymadıgını da düşünüyorum. ikimiz içinde en iisi olr inşllah.

ve hala karar vermiş yada verecek bu saç ekimi düşünen herkez için allah en iisini gönüllerine göre versin inşallah. hepimiz gülmeyi fazlasıyla hakediyoruz çünki. allah bizi gülmemizden edecek kişilerden korusun ve bin beterini o kişilere versin. ve verecektir de. 2 gün önce bir arkadaşımla konuştum saç ekimi yaptırmış ki bir kişinin ısrarı ve tavsiyesi üzerine(sonrasında tavsiye degil parayla hasta bulma işi oldugu ortaya çıkmış). bu ekim merkezi çim adama çevirmiş arkadaşımı. ama arkadaşım o kadar iyi niyetli birisiki beddua bile etmemiş.neyse lafı uzatmayayım hem bu işi yapanlar hemde tavsiye edenler fazlasıyla ektiklerini biçmişler.arkadaşımın ögrendigi kadarıyla tabikide.

arkadaşlar kimseyi suçlamıyorum yada hedef göstererek bu sitede de öyle kişiler vardır demiyorum ama varsada o kişilere tek birşey söylemek isterim. demem o ki senden çıkmazsa bile çolugundan çocugundan çıkar.
    bu iş gerçekten hak işidir ve hak kulu yiyen bir kişi ne bu tarfta ne diger tarafta acı çekmeye hep mahkumdur. bizden bir günlük gülmemizi bile engel olurlarsa bilinki onların gülmesi sadece birgünlük olur ve ömür boyu gülümseme duyguları ellerinden alınır. saygılarımla... allah yardımcımız olsun....
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

Yorum # 10909 drsamiloglu
    http://www.sacekimiforum.com

ARKADAŞLAR YUKARIDA YAZDIĞIM SİTEDE BİR DOKTOR ÇOK GÜSEL YORUM YAZMIŞ AYNEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPIYORUM.

Herkese iyi bayramlar,

Foruma ilk defa giriyorum. Bir hastamın bahsetmiş olması dolayısıyla bakma ihtiyacı duydum.Eskiye dönük fazla okuma şansım olmadı, şuan zamanımda yok..

Çok ilginç bir forum. Eğlenceli de,

Ben bir doktorum ve İstanbul da saç ekimi yapıyorum.

Maalesef bura da bir çok yanlış bilgi paylaşılıyor, dolayısıyla insanlar yanıltılıyor. Burada ki herkes çok duyarlı olmak zorunda. Çünkü sadece bu tür siteler aracılığıyla tercih yapan insanlar var. Lütfen bu insanların yerine kendimizi koyarak yazalım

Benim forum sitelerinden faydalanmak isteyen arkadaşlara ancak tek önerim olabilir. Lütfen ama lütfen bu işi doktorlara yaptırın, bunun ne kadar önemli olduğunu ancak başınıza kötü bir şey geldiğinde anlayabilirsiniz.
    Ayrıca ekim yaptırdığınız doktorun, Dünya Saç Cerrahisi” ve ”Avrupa Saç Cerrahisi” üyeliklerinden her hangi birine üyeliği varmıymış sorgulayın.

Bende bu belgeler şuan yok ama almak için harıl harıl çalışıyorum. Bu adamlar bizde ki gibi önüne gelene belge, yetki vermiyorlar emin olun. Bu belgeleri alabilmek için çok iyi olmanız gerekiyor, size bu derneğin üyesi olan enaz 2 doktorun referans olması gerekiyor ayrıca yaptığınız saç ekim dosyalarınız kurula giriyor v.s. ama bazen bu bile yetmiyor. Kendileri de ayrıca araştırma yapıyorlar.

Ben şuan bütün bu belgelere sahip olan, dünyanın her yerinde saç ekimi yapma ve eğitim verme yetkilerine sahib bir doktorun yanında çalışyorum. Dünyanın bir çok yerinden Plastik Cerrahlar gelip burada ”saç ekimi” eğitimi ve sertifikası alıyorlar. İsim vermeğe gerek yok reklam olmasın. Söyleyeceğim o ki bu iş çocuk oyuncağı değil.

Herkese tekrar iyi bayramlar diliyorum.

ÇOK GUSEL YORUM YAPMIŞ ACABA BİLGİSİ OLAN VARMI BU BELGELER HAKKINDA ?

o belgelere sahip tek doktor, bildiğim kadarıyla transmed deki malike külahçı. yanlış biliyorsam düzeltin.
    eğer yorumu yapan doktor haklıysa, transmed dışındaki hiçbir klinikte ekim yapılamaz

Medi magazine göre bu diplomaya sahip tek kişi Dr. Ekrem Civaş ve bu forumda şimdiye kadar ismi bile geçmedi. Demek ki adam forumlarda reklam yaptırmaya ihtiyaç duymuyor uluslar arası diplomalara sahip olmasına rağmen.

Haberi aynen aktarıyorum::
    Şu anda dünyada Amerikan Board diploması alan 150 hekim arasına giren Dermatoloji Uzmanı Dr. Ekrem Civaş, hem dünyada hem de Türkiye'de bu diplomayı alan ilk Türk hekim oldu.

Civaş, Uluslararası Cerrahi Birliği Toplantısı'nda bu konuya yeterlilik ve standart getirilmesinin kararlaştırıldığını belirterek, 1995 yılında Amerikan Dermatolojik Akademisi, Amerikan Plastik Cerrahi Akademisi, Uluslararası Saç Cerrahi Birliği ve Amerikan Cosmatic Cerrahi Akademisi tarafından kurulan ''American Board of Hair Restoration Surgey'in (ABHRS)'' kurularak sertifikasyon programına başladığını anlattı.

Saç Cerrahisi Yeterlilik diplomasının ilk olarak 1996 yılında verildiğini bildiren Civaş, ''Sınavlar yılda bir kere düzenlenip, adaylarını sadece saç cerrahisi alanında psikometrik ve istatistiksel olarak geçerli bir sınava tabi tutarak bu alanda yeterliliklerini belirler. Sınav, saç cerrahisinin tüm alanlarına hakim, güvenli ve estetik birikime sahip doktorları ayırt etmek amacını güder'' diye konuştu.

-''BAŞVURU İÇİN HEKİM 500 SAÇ CERRAHİSİ UYGULAMASI YAPMIŞ OLMALI''-

Civaş, her hekimin de başvuruda bulunamadığını, başvuru için belli koşullar olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

''Hekimin başvuru gününe kadar toplamda 500 vakaya saç cerrahisi yapmış olması gerekiyor. Bu 500 vakanın da kayıt altına alınmış olması, hastanın yaşından saç sıklığına, saç tipinden saçın dökülme nedenine kadar hastanın tüm bilgilerinin de kayıtlı olması isteniyor. Uygulamanın, gelişen komplikasyonların da ayrıntılı olarak belirtilmesi gerekiyor.
    Bunun dışında 10 ayrı vakanın da uygulama öncesi ve sonrası fotoğraflarının olması gerekiyor.
    Öte yandan bu diplomayı alan iki hekimin de referans mektubu isteniyor.
    Acil müdahale ile ilgili hekimin sertifikasının olması gerekiyor.
    Uluslararası Cerrahi Birliği'nin en az iki kongresine katılmış olmak şartı da aranıyor. Bu şartların tamamlanmasından sonra başvuruda bulunuluyor ve komisyon tarafından hekimin başvurusunun kabul edilip edilmediği kararlaştırılıyor.
    Başvurunun kabulünden sonra 200 sorudan oluşan yazılı ve uygulamalı sözlü sınav yapılıyor. Sözlü de bir sözde bir uygulama üzerinde hekimin başarısı incelenerek puan veriliyor.
    Sınavdan yeterlilik alan uzmanların 4 yıl ara ile resertifikasyon sınavına tabi tutulması gerekiyor.''

-''BENİM DEĞİL, TÜRKİYE'NİN BAŞARISIDIR''-

Sınavın oldukça kapsamlı olduğunu ve alınan saç cerrahisi diploması ile hekimin alanda uluslararası yeterlilik unvanı kazandığını dile getiren Civaş, ''Bu Türk hekimlerinin, dünya standartlarında olduğunun bir göstergesidir. Benim değil, Türkiye'nin başarısıdır'' dedi.

dostum doktorun ne sertifikası aldığı hiç önemli değil, çünkü bahsettiğin doktorun ne ekimlerini gördük.
    her zaman kliniğinin önünden geçiyorum. ekim yaptırdığım belli olmasa inan kendisi ile de görüşeceğim,

önemli olan doktorun tek bir hastasına güzel ekip de sonrakileri sallamaması.
    mesela esteworld ünlü bir adama usulüne uygun güzel bir ekim yaptı. her yerde reklamları yapıldı. adam televizyonlara çıktı.
    eee ne oldu sonra. diğer vatandaşlara fabrikasyon ekim yaptılar. koyuyorlar saç ekim kooordinatörü adı altında mini etekli güzel hatunları. oraya sırf ön görüşme için giden kardeşlerimiz de hurrraaa balıklama dalıyorlar. bir de bakmışsın saç ektirmiş. daha dün ekimi arıştırmaya başladın. ne oldu da birden ektirdin. sorma diyor hatunun ilgisi beni çok etkiledi...:)) 6 ay sonra da pişmanlık var tabi.

bunlara aldanmayın arkadaşlar.

bk1975 nikli arkadaş yazmış ne güze. okudum da en az 5 tane merkeze gitmiş. en kötüsüne de, orta halli olanına da, en iyisine de gitmiş. siz de gidin. araştırın. şurada yaptırın demiyrum. araştırın kafanıza yatan yere yaptırın fakat kesinlikle araştırın.

yoksa ekilen saçlar, ÇATIKADİ KİREMİTLER GİBİ DEĞİL DE, BAHÇEDEKİ KAVAK AĞAÇLARI GİBİ OLURSA .... anladınız siz..))

araştırdıkça bilgi sahibi olursunuz. ekim tekniklerini bildikçe de eleştiri gücünüz artar ve benim gibi her yeri beğenmezsiniz.
    sonra da sahtekarlıkla suçlanırsınız...:) belki geçen senelerde bu forumda yazsaydım, eleştiri yapanlar ve bilgi sahibi olan arkadaşlar hakkında yanlış düşünürdüm.

haydi kalın sağlıcakla...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bk1975 rumuzlu arkadaşın verdiği şikayet linkinden bahsediyorum

sen de alemsin be dostum. ne idüğü belirsiz birinin yaptığı gerçekliği bile tartışılacak şikayete bakıyorsun. şikayetin konusu bile belli değil; yukarıda o şikayete değinmiştim. 4 aylık çok iyi örnek gördüğünü söylüyorsun. bir söz vardır: duyduğuna değil, gördüğüne inan diye. her doktor hakkında az veya çok şikayet ve eleştiri duyacaksın emin ol. ama en fazla iyi örnek ve en az şikayet neredeyse oraya yaptır. benim görüşüm bu...
  • zeydan 84 arkadasım merhaba...

siz dr.alp e mı ektıreceksınız ? yada saç ektırdınız mı ? geçmişte ektirdiysenız bilgileri bizimle paylaşır mısınız ?

saygılar

bulent
  • Arkadaslar 25 yasindayim ve saclarim gitti gidiyor,bu senesac ektirmeye kararverdim.Son zamanlarda Aysegül hanim hakkinda baya iyi seyler duymaya basladim ve facebook´daki resimler i görüncede hak vermeye basladim,ama gecenlerde arastirma yaparken bie op.dr. ali duman´a rasladim acaba hakkinda birseyler bilen varmi veya ona sac ektiren gelicek sene evlenmeyi düsünüyorum ve herseyin bu sene yapilmasini cok cok arzuluyorum.
  • arkadaslar belki işinize yarayabilir yada günün birinde lazım olur diye aşağıdaki linki burda paylaşmak istedim.

doktor bilgi bankası, tc kımlık nosunu bılgınız doktorun dr olup olmadıgını sorgulayabılıyorsunuz

http://sbu.saglik.gov.tr/drbank/default.aspx
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.