Er
01 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba,

Vasıfsız ve dolandırıcı emlakçılardan gına geldi desem yeridir. Sahibinden com da ise gerçek olmayan "fake" ilanlar yüzünden alıcılar, gerçek satışta olan ilanı bulamıyor ve erişemiyor. Bu sahte ilanlar da yine bu vasıfsız emlakçıların eseri.

Gerçek alıcıya ben, gerçek alıcı bana nasıl ulaşabilir acaba?

Teşekkürler..

Merhaba,

Saçlarım önden ve yanlardan arkaya doğru döküldü. Görüştüğüm uzmanlar 4000-5000 greft ekilmesi gerektiğini söylerler. Safir Perkutan tekniğini düşünüyorum.

1- Bu uygulamayı gerçekten çok iyi yapan "doğal ve sıklık" tavsiye edeceğiniz bir yer veya kişi var mıdır? İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. İstanbul olması tercihimdir.

2- Bir de Safir Perkutan yaptırmış ve en az 6 ay veya 1 yıl geçirmiş kişiler de tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.

3- Yaptırmayı düşünenler varsa toplu yaptırım ile indirim alabileceğimizi düşünmekteyim. Bu da avantaj sağlayabilir hem fiyat hem de bilgi/uygulama için birbirimize destek olunması adına..

Peşinen teşekkürler..

Cumhur

Herkese selamlar,

Bundan 4 yıl önce çalıştığım şirket bana ipad vermişti. İş için kullanma amaçlı. Akabinde 1 sene sonra işten ayrıldım ve ipad i bana hediye olarak (tazminat kısmi hesaplayarak). Bugüne kadar ufaklık oynuyor ve yüzlerce oyun yüklü idi.

Şimdi ipad i kullanmam gerekti ve içindeki yüzlerce oyunu tek tek silmek yerine cihazı sıfırlayayım dedim.

Sıfırladıktan sonra sistem açılmadı ve eski çalıştığım şirketin konfigürasyon profil şifresini istedi. Eski firmamdan bunu isteyemem hem iyi bir şekilde ayrıldığımız da söylenemez.

Sıfırlanmış ve açılmayan bu cihazı hızlı bir şekilde nasıl açabilirim?

Şimdiden Teşekkürler...
Merhaba
sözkonusu sorum bircokkez konu olmustur ama tam ve ayrıca güncel cevabı bulamadım.
Sorunum sahip oldugum ttnet adsl aboneligim. Paketim en az 1 mb den 8 mb ye kadar sınırsız paket.
Ttnet santraline 2200 m. mesafedeyim. ilk zamanlar 5 mb ile baglanıyorken sunaki baglantı hızım gecen hafta itibari ile 1.2 lere düşmüş durumdaydı.
Ancak dün aksam 0.095 lere kadar düşmüştü. Arıza kaydı actırdım ve bugün 0.800 lere cıktı.
Tellcom hatları sitemizde mevcut degil.En yakın tellcom hattı sanırrım 800 veya 1000 m. civardadır.
Ttnetten baska uygun fiyatlı sınırsız ve yüksek sabit hızlı ayrıca sürekli kopma sıkıntısı yasatmayacak üzülerekden tellcom ve ttnet dısında bir internet saglayıcı varmıdır?
şimdiden çok teşekkürler...
Merhaba
sözkonusu sorum bircokkez konu olmustur ama tam ve ayrıca güncel cevabı bulamadım.
Sorunum sahip oldugum ttnet adsl aboneligim. Paketim en az 1 mb den 8 mb ye kadar sınırsız paket.
Ttnet santraline 2200 m. mesafedeyim. ilk zamanlar 5 mb ile baglanıyorken sunaki baglantı hızım gecen hafta itibari ile 1.2 lere düşmüş durumdaydı.
Ancak dün aksam 0.095 lere kadar düşmüştü. Arıza kaydı actırdım ve bugün 0.800 lere cıktı.
Tellcom hatları sitemizde mevcut degil.En yakın tellcom hattı sanırrım 800 veya 1000 m. civardadır.
Ttnetten baska uygun fiyatlı sınırsız ve yüksek sabit hızlı ayrıca sürekli kopma sıkıntısı yasatmayacak üzülerekden tellcom ve ttnet dısında bir internet saglayıcı varmıdır?
şimdiden çok teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 514 (Bu ay: 343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Apple - iPhone - iPad
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.