Şimdi Ara

EN İYİ MOUSE SİZCE HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

EN İYİ MOUSE SİZCE HANGİSİ?

(En Son Oy Tarihi: 23.6.2020)
Giriş
  • Ağırlık ve Boyutlara göre en son bu üçünde karar kıldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Rival 600 ve Corsair Glaive ve bir çok daha düşük seviye mouse sahibiyim. Glaive kullanıyorum bu aralar fakat aydınlatma ve görünüm anlamında Rival 600 çok daha hoşuma gidiyor. Eliniz uzunsa alınabilir ama çok narin bir malzeme yapısı var. Yan tarafındaki kauçuktan biraz rahatsızım soyuluyor gibi ve plastiğide güzel bir parmak izi bırakıyor bunlar dışında güzel ürün. Ben alacak olsam bu 3lüden G903 tercihinde bulunurdum
  • Aslında ikisinin de boyutları aşağı yukarı aynı. Çok kararsızım. Büyük gelmelerinden korkuyorum. Gidip deneyeyim bir gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebasaran1

Aslında ikisinin de boyutları aşağı yukarı aynı. Çok kararsızım. Büyük gelmelerinden korkuyorum. Gidip deneyeyim bir gün.
    nerde deneyeceksin
  • Hocam ankete katılım arttıkça bariz fark olursa direkt alacağım, olmazsa ikisini de deneyip kararımı vereceğim. Yüksek ihtimalle media markt.

• 3 mouse da kategori olarak birbiri ile alakası yok

g903 kablosuz
    rival 600 kablolu büyük mouse
    ec2 kablolu orta boy mouse

g903 ü geç derim
    elin büyükse rival 600 ve ec1 arasında kalmalısın.

fps oyuncularının zowie ci olduğunu herkes bilir. ama karar senin. denemen en iyi sonucu verecek. bunlar nerden baksan 300 - 400 liralık mouselar
  • WatchOverMe kullanıcısına yanıt
    Hocam elim büyük değil. O nedenle Zowei mi alsam diyorum ama G903 de fena değil. G903 950 lira hocam :). Diğerlerinden biraz daha uçuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchOverMe

3 mouse da kategori olarak birbiri ile alakası yok

g903 kablosuz
    rival 600 kablolu büyük mouse
    ec2 kablolu orta boy mouse

g903 ü geç derim
    elin büyükse rival 600 ve ec1 arasında kalmalısın.

fps oyuncularının zowie ci olduğunu herkes bilir. ama karar senin. denemen en iyi sonucu verecek. bunlar nerden baksan 300 - 400 liralık mouselar
    g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebasaran1

Hocam elim büyük değil. O nedenle Zowei mi alsam diyorum ama G903 de fena değil. G903 950 lira hocam :). Diğerlerinden biraz daha uçuk.
    elin büyük değilse EC2 al. son kararım

elin terliyorsa siyah tercih et. terlemiyorsa beyaz olanı al. beyaz çok çok güzel ama maalesef benim için ters köşede
  • Hocam gözünü seveyim yapma. Razer boş bir balon. Kullandım bu mouseu..

• İyisi kötüsü tartışılır ama ben bir paylaşımda bulunmak istiyorum.

12 eylül 2018 de aldığım g903 logitech 26 Ekim günü tuşlarında sıkıntı çıkarmaya başladı.
    Bir kere tıklamaya iki kere tepki vermeye
    Basılı tuttuğunuz tuş fonksiyonunu yerine getirmemeye başladı.

Ben aslında cihazı sevdim ama bu kadar çabuk sıkıntı çıkarması güvenimi sarstı.
    Bu gün vatana geri götüreceğim kim bilir ne olacak.
  • Ben logitech kullaniyorum cok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrebasaran1 kullanıcısına yanıt
    Zowie alacaksan tüm modellerini denemeni tavsiye ederim. Elin küçük ise Zowie'nin diğer modellerine bak, ki zaten model farklılıkları Zowie için neredeyse tamamen bundan ibaret.

EC1 ve EC2 arasındaki tek fark zaten boyutları. A ve B modelleri arasındaki fark da Sensör. B serisinde 3360 sensör var.

Eğer solaksan ZA ve FK serilerine de bakabilirsin, iki el için de rahat kullanılsın diye tasarımı. ZA ve FK arasındaki fark da tamamen senin tutuşun ile alakalı. Biri düşük profil, yani daha çok parmak ucu ile kontrol için, diğeri yüksek profil yani avuç içine daha çok kontrol sağlıyor.

Yani birileri EC2-A veya B dedi ya da x kişisi kullanıyor diye yaklaşma olaya, yakınında satan bir yerden deneyerek al. Çok daha memnun kalırsın.

Bu ayakkabılardaki ayak numarası gibi bir şey. 39 numara ayakla gidip 42 numara Adidas F50 alırsan ayakkabıya yazık etmiş olursun. Bu da aynı hesap.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.