Şimdi Ara

En iyi LPG ustası nerde?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
14.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Megan2 aracıma LPG taktıracağım Ankarada bu konuda tavsiye edebileğiniz iyi bir usta varmıdır?

Bir arkadaşım mavidenizlerde taktırmış iyi olduğunu söyledi ne dersini? Burada tavsiye edebileceğiniz bir usta varmıdır?

• prins marka için..prins lpg memduh usta...yada kayra otogaz...zavoli için ankara polaris lpg...ama memduh usta ön planda..çünkü o bir dahi....
  • teşekkürler, şu an için BRC düşünüyorum ama olmazsa prins de bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parcequil

teşekkürler, şu an için BRC düşünüyorum ama olmazsa prins de bakarım.

BRC düşünüyorsanız çok fazla iyi usta aramanıza gerek yok yetkili bayi olup olmadığına dikkat etmeniz yeter bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talfar -- 13 Haziran 2010; 17:05:23 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prins Recep -- 14 Temmuz 2011; 14:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parcequil

Arkadaşlar Megan2 aracıma LPG taktıracağım Ankarada bu konuda tavsiye edebileğiniz iyi bir usta varmıdır?

Bir arkadaşım mavidenizlerde taktırmış iyi olduğunu söyledi ne dersini? Burada tavsiye edebileceğiniz bir usta varmıdır?

Mavidenizleri tek geçerim :)
    Selamlarımı iletin lütfen :)
  • mocan otogazlada mutlaka görüşün mocanla görüşmeden kararınızı vermeyin meganıma mocanda montaj yapılmıştı hiç sorun yaşamadım ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 7 Kasım 2010; 23:17:08 >
  • selamlar bende turkuazotogazı öneririm araçlarla ilgilenen bizzat makina müh. bakmanızda fayda var.
    siteden bilgilere bakabilirsiniz
    www.turkuazotogaz.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _passenger_ -- 8 Kasım 2010; 13:18:19 >
  • Bursa da kimi önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyis61

Bursa da kimi önerirsiniz

Bende merak ediyorum..
  • quote:

Tomurcuk oto,
    Net oto
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Tomurcuk oto,
    Net oto

Faruk abi sonunda bitane çikolatalı kestane şekerini kapıp sana geleceğim tomurcuk oto, net oto derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_85

quote:

quote:

Tomurcuk oto,
    Net oto

Faruk abi sonunda bitane çikolatalı kestane şekerini kapıp sana geleceğim tomurcuk oto, net oto derken

Sevgili meslekdaşlarımdan özür dilerim ama zaten bana haftada 1 tane Bursali kardeşim geliyor zaten :)
    Bu haftaki müşterimizde siz olursunuz

Kestane şekeri sade olsun lütfen

• quote:

Sevgili meslekdaşlarımdan özür dilerim ama zaten bana haftada 1 tane Bursali kardeşim geliyor zaten :)

Bayramdan sonra kararımı verip inşallah geleceğim yanınıza ilgi alakanıza teşekkür ederim, bu ilgiyi ne yazık ki hemşehrilerimden göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_85

quote:

Bayramdan sonra kararımı verip inşallah geleceğim yanınıza ilgi alakanıza teşekkür ederim, bu ilgiyi ne yazık ki hemşehrilerimden göremiyorum.

Kulaklarını çekeceğim merak etmeyin :))

• kayseri de neresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenmat

kayseri de neresi?

Bunlardan birisi ile görüşerek kendiniz karar verin, Kayseriyi çok iyi bildiğim söylenemez :)

KAYSERİ ALEMDAR OTOGAZ Osman Kavuncu Cd. No: 206 0 352 336 99 77 0 352 330 09 19 ALEMDAR CENGİZ

143 KAYSERİ GÜRPINAR OTOM. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Osman Kavuncu Bulvarı No: 603 0 352 326 48 48 0 352 326 92 52 SEYFİ TATLIOĞLU

144 KAYSERİ İNCİROĞLU MOTORLU ARAÇLAR SAN. ve TİC. A.Ş. Osman Kavuncu Bulvarı No: 384 0 352 326 38 38 0 352 326 38 42 LEVENT ŞENGÜR

145 KAYSERİ İNOTO OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    30 Ağustos mah. Osman Kavuncu Bulvarı No:493
    Melikgazi 0 352 327 29 29 0 352 327 38 36 ONUR TUNCER

146 KAYSERİ ÖZARLAR OTOMOBİLCİLİK TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ. Osman Kavuncu mah. Emirhan cad. No:5 Melikgazi 0 352 336 42 22 0 352 336 42 98 NURETTİN BEKTAŞ

147 KAYSERİ YAVUZ OTOGAZ LTD. ŞTİ. Yeni Sanayi Sitesi DSİ Gİrişi 2. Cd. No: 111 0 352 331 31 78 0 352 332 30 08 OĞUZHAN YAVUZ

• mrb ben ağrıda çalışıyorum ve haftada 2 gün de erzurumdayım honda jazz 2002 model arabama lpg taktırmayı düşünüyorum. ağrıda brc takan biryer var sadece brc takıyor ama a2 sitesinde ağrıda montaj yapan bir yer gözükmüyor. o yüzden erzurumda taktırmayı düşünüyorum. Erzurumda yeterli ustalığa sahip birini bulabilir miyim, yoksa ankaraya gidinceye kadar bekleyip ankara da mı taktırmamı önerirsiniz? Erzurumda doğru düzgün hiç jazz görmedim o yüzden biraz temkinliyim arabamı denek olarak kullanırlar diye kormuyorum yani
  • istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkansimsek

mrb ben ağrıda çalışıyorum ve haftada 2 gün de erzurumdayım honda jazz 2002 model arabama lpg taktırmayı düşünüyorum. ağrıda brc takan biryer var sadece brc takıyor ama a2 sitesinde ağrıda montaj yapan bir yer gözükmüyor. o yüzden erzurumda taktırmayı düşünüyorum. Erzurumda yeterli ustalığa sahip birini bulabilir miyim, yoksa ankaraya gidinceye kadar bekleyip ankara da mı taktırmamı önerirsiniz? Erzurumda doğru düzgün hiç jazz görmedim o yüzden biraz temkinliyim arabamı denek olarak kullanırlar diye kormuyorum yani

Erzurumdaki arkadaşların hepsi eski ve konusunda uzman arkadaşlardır, sevgilerimi iletirseniz yardımcı olurlar :)
    kendileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz :)

ERZURUM ÇİMENLER OTOM.
    Artvin Tortum yolu üzeri San. Sit. Bitimi Tofaş
    Entegre Tesisleri 0 442 242 25 25 0 442 242 01 29 HİKMET NURİ ŞAHİN

86 ERZURUM DADAŞ OTOGAZ Sanayi Sit. H Blok No: 90 0 442 242 78 39 0 442 242 78 39 HAYATİ ÇAKMAK

87 ERZURUM TULU OTOM.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. San. Sit. Tortum yolu üzeri 0 442 242 99 30 0 442 242 67 47 KENAN İRDEMEZ

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.