Şimdi Ara

En iyi iPhone 6 kılıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf tavsiyelerine de açığım fiyatı 100 lirayı geçmezse sevinirim

syg.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Alttaki kılıftan kullanıyorum . Arkası için kalın mat kaymayan jelatin , ön için parlak ince jelatin çıkıyor . Kenarlar için tam sarmalayan , koruyan yapısı var . Bunun metal versiyonu da mevcut . Seçenekler arasına alabilirsiniz .

En iyi iPhone 6 kılıfı
  • Telefonun estetiğini de bozmamış. bunu not aldım.

çok teşekkür ederim

syg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Alttaki kılıftan kullanıyorum . Arkası için kalın mat kaymayan jelatin , ön için parlak ince jelatin çıkıyor . Kenarlar için tam sarmalayan , koruyan yapısı var . Bunun metal versiyonu da mevcut . Seçenekler arasına alabilirsiniz .

En iyi iPhone 6 kılıfı

Ne kadara aldınız hocam ?
  • Speck Candy Shell ve Element Case ION serilerine bakmanızı öneririm.

Paylaşım için teşekkürler.
  • satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhans76 -- 8 Kasım 2014; 19:24:48 >
  • 89 TL ' ydi yanlış hatırlamıyorsam hocam .
  • Apple silikon kılıf kullanıyorum gayet başarılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

89 TL ' ydi yanlış hatırlamıyorsam hocam .

Peki nerden aldiniz?

• spigenın istanbulda mağazası varmı ? elime alıp yakından inceleyıp almak için? internette gorundugu gıbı olmuyor
  • quote:

Hocam bi kılıf için çok değil mi ? Kılıf kullanmadım hiç fiyatları nedir bilmem de ama küçük bi aparat için bana çok geldi, daha ucuza temin edebiliceğim yer varmıdır sizce?(çin siteleri dışında)

Edit: ön ve arka jelatin içinde mi yani fiyata dahil mi? Ayrıca nereden aldınız o zaman biraz uygun gibi oluyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1F20SL -- 4 Kasım 2014; 23:52:04 >
  • Hastayim su sitesinin reklamini yapmak icin konu acanlara. Forumda yonetici kalmadiki sunlari ortadan kaldirsin.

• sgp air skin iphone 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: PєntaxiaN

quote:

Hocam bi kılıf için çok değil mi ? Kılıf kullanmadım hiç fiyatları nedir bilmem de ama küçük bi aparat için bana çok geldi, daha ucuza temin edebiliceğim yer varmıdır sizce?(çin siteleri dışında)

Edit: ön ve arka jelatin içinde mi yani fiyata dahil mi? Ayrıca nereden aldınız o zaman biraz uygun gibi oluyor sanırım

Orjinal düzgün kılıfların fiyatı hep böyle hocam .

Çin sitelerinde , çin malı kılıflar daha uyguna bulunabiliyor .

Ben htc one da spigen soft kilif kullaniyordum. Üzerinde cizikler olusunca, spigen bana birebir aynisinin sifirini yolladi:)

Kutudan cikiyor herşey. Youtube daki incelemeler çakma ürünün incelemeleri. Onlarda jelatin falan cikmiyor .

İşin komiği pembesini bile yapmış çinliler. Spigenin öyle bir ürünü yok. Orjinal spigen diye utanmadan koymuşlar🙈

• Hocam bu ürünün çerçevesi metal olanından Türkiyede hiç bir sitede bulamadım. Bildiğiniz yurt içi bir site varsa, yardımcı olabilir misiniz ?

Şu ürün ;  En iyi iPhone 6 kılıfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 7 Kasım 2014; 3:00:16 >
  • apple store'da satılanlar en iyisi
  • metal olanlardan kacının... cıhazın kenarlarındakı boyayı sokup alıyor.. kullanıslı degıl.. bana gore en ıyısı 0.2mm kalınlık olan silikon kılıflar... hem ucuz hem her renk var... 4-5 renk sipariş atın farklı farklı kullanın ..
  •  En iyi iPhone 6 kılıfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 7 Kasım 2014; 10:55:25 >
  • Arkadaşlar merhaba, ttec markasının ekran koruyucu filmlerinden uzun süredir memnundum ve sitesinden yeni aldığım iphone'um için sade bir kılıf siparişi verdim. Kargo az önce ulaştı. Öncelikle paketlemeleri - kutuları bugüne kadar hiçbir firmada görmediğim özende ve kalitede. Kılıfta gerçekten çok hoşuma gitti. Bence bu firma ve ürünleri de değerlendirilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alttaki kılıftan kullanıyorum . Arkası için kalın mat kaymayan jelatin , ön için parlak ince jelatin çıkıyor . Kenarlar için tam sarmalayan , koruyan yapısı var . Bunun metal versiyonu da mevcut . Seçenekler arasına alabilirsiniz .

En iyi iPhone 6 kılıfı

Tam adı nedir hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.