Şimdi Ara

EN İYİ İNTEL ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar intel socket 478 de Vdimm mod olmadan en iyi oc olan anakart sizce hangisidir? (ram timingleri mümkünse manuel seçilebilsin ) değerli görüşlerinizi bekliyorum

• intel cipsetlimi demek istedin yoka intel anakartmı
  • abit ai7 olabilir 865 chipsetli vdimm 3.2v yada asus c800 olabilir 875 chipsetli fakat vdimm 2.8v ama çok basit bir mod ile 3.2v yapılabiliyor

tavsiyemi sorarsan c800 daha stabil ai7 ile bir tecrübem oldu ama pek memnun kalmadım tabi şahsi görüşüm bu ha keza çok memnun arkadaşlar da var..
  • Aradığın bu anakart imzamda da bulunan ASUS p4 800 865 pe olabillir O\C potansiyeli oldukça iyi
  • quote:

intel cipsetlimi demek istedin yoka intel anakartmı

tabiki intel cipsetli marka önemli diil
  • quote:

Aradığın bu anakart imzamda da bulunan ASUS p4 800 865 pe olabillir O\C potansiyeli oldukça iyi

hocam bende aynı anakartı kullanıyorum ama vdimm mod uygulamadan oc istiyorum ram timingleri sanırım manuel ayarlanamıyor bu board ta
  • abit max3 ü dusunebilirsin
  • Abit IC7 Intel i875P ile ABIT IC7-MAX3 (875P,GLAN,SATA) arasında ne fark var acaba varsada bu 60 küsür dolar edermi nedersiniz?
  • p4 800
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_Pock

Abit IC7 Intel i875P ile ABIT IC7-MAX3 (875P,GLAN,SATA) arasında ne fark var acaba varsada bu 60 küsür dolar edermi nedersiniz?

max 3 o/c için özel üretim gibi birşeydir 3.2v memory voltajı var ama 2.8v üzerinde sorunlu olduğu için bir anlam ifade etmiyor ıc7 de de 2.8v mem voltajı var eğer yüksek mem voltajı isityorsan tek seçeneğin abit ai7
  • MSİ 865PE Neo de ramlere 3.2 veriyo o da tavsiyedir.
  • bence epox 4pda 2+ rev 2,0 3,3vdimm verio ama overvolt yapio
    ve3,4 denasagi dusmuyo 2,6 - 3,3 v arasinda istediini seciosun
  • iide hocam OTES modülü yüzünden max 3 e zalman 7000 cu yu nasıl takacaz bide aslında secure ide kartı hediye ediyor ic7 deki guru düzgün çalışmıyor iki anakart da kaliteli kararsızım remlerim kington hyperx bh-5 dual kit iyi bir fsb de 2 2 2 5 görmek istiyorum mode suz ic7 max3 acaba bunu 2.8 volt üstünde stabil verirmi
  • bence socet 478 te en iyi anakart âsus p4c800 delux, ben su ana kadar hic bir problem gormedim. siddetle tavsiye edilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurulke

bence socet 478 te en iyi anakart âsus p4c800 delux, ben su ana kadar hic bir problem gormedim. siddetle tavsiye edilir

ya bencede iyidir bende P4P800 Kullanıyorum da, dediğim gibi memory timing ve voltajlarda yeni nesil anakartlarda nasıl bir performans alınabilir ? zira sizin kartınızda Vdimm mod olmadan bişiler yapmak benim anakartımda da olduğum gibi ama üstad Tuzsuzdelibekir Vdimm modla sizin anakartla aşmış mevzuyu bilmem anlatabildimmi
  • p4p800 de ram timinglerini manuel olarak ayarlayabiliyorsun ben de p4p800 kullaniyom
  • abit aı 7
  • tabiki C800-E deluxe...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

tabiki C800-E deluxe...

+1 tabiki
  • en iyi 478 anakart gigabyte 8KNXP en iyi oc olan anakart ise ABIT IC-7 MAX3....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.