Şimdi Ara

775 pin P45 vs P35 (Hangisi Daha İyi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşünün önünüzde iki tane anakart var. Birisi Gigabyte P35-DS3L, Ötekisi P43-ES3G. Hangisini alırdınız, sebebiniz ne olurdu ? Birde O.C için hangisi daha iyi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aralarında fiyat yoksa P43 tercih ediniz. Overclockta benzer performansı vardır. Bende P35 DS3L vardı, Q6600'ü 3.4 ghzde 1.4v ile kullanabiliyordum.
    Edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 30 Ağustos 2020; 21:21:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 si de ram seçiyo. anakart değil ona uyumlu ram bulman lazım. yani tavsiyem önce rami al. sonra o rami açan en uygun anakartı al.

ya da direkt amd ye dön.

• zombi7406 Z kullanıcısına yanıt
    O zamandan bu zamana çok vakit geçti. İsmail TPC hastanesi kanalının sahibine sordum p35 al dedi.
    Çinden aldığım ram'ler ve elimdeki ram'leri karışık kullanıyordum. Bi sıkıntı olmuyodu.
  • Bütçe düşükse hakikaten üst seviye 775 pin PC çok tatlı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: II.Yahya

O zamandan bu zamana çok vakit geçti. İsmail TPC hastanesi kanalının sahibine sordum p35 al dedi.
    Çinden aldığım ram'ler ve elimdeki ram'leri karışık kullanıyordum. Bi sıkıntı olmuyodu.

şansına denk gelmemiş.. ama şansına da denk geldi mi öyle saç baş yolduruyo ki. üstüne bu zamanda o gecikmelerle ben almam açıkçası. he satıyorum mu satıyorum. çünkü marka değerivar. amd diyince hala burun kıvıran bi güruh var. üstüne gelen de bu.

• p43 tabiki ama en iyisi x48 p45 alabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.