Şimdi Ara

En İyi Honda Servisi Sizce Hangisi? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
5
Favori
49.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hondanın el kitabında herşey yaziyor kaçta ne bakımı o parçaları alacaksın gidip ustana yaptıracaksın neservisi ordakilerin birbirinden haberi yokyahu hava filtresi yağ f vs vs her 10bin bakımda fuzuli verilen 150 ytl sonra garantiye bişey girmez bütün servisler aynıdır kötü kullanımdan debriyaj biter oda zaten garantı dışı ee ne bozacak bu araba en ii araba garantisiz olanıdır
  • süper servis, bostancı'da sevtaş oto'da (575 77 00 - 575 77 64)
    eksik ekspertiz ve şişirme iş ise göztepe ada oto'da.
  • istanbuldaki tüm servisler hakkında küçük büyük bir ton şikayet duydum.
    Özellikle Marmara Honda dan şikayet aradım yok.. Çok ilgililer.. Tavsiye ederim.
  • Damla
  • Damlayı bir arkadaşım tavsiyesiyle gittim araç aldım almaz olaydım. Navigasyon taktırdım. Sorunlar çıktı bişeyi halledemediler. Hiç ilgilenmediler beni hasta ettiler. En sonunda binbir uğraşla paramı geri aldım. 10 kere gittim geldim şunu söyleyebilirim biz sizi ararız diye 10 kere söylediler bir kere bile aramadılar. İlgisiz ve küçük servis bana göre en son gidilecek servis.

Şimdi Altunizade Ayışığına gidiyorum ilk defa bukadar ilgili bir servis gördüm. Arıyorlar ve ilgileniyorlar, büyük ve kaliteli bir servis.
    Ben şu anda memnunum.
  • anadolu yakası için e5 göztepe köprüsünde özel ada honda servisi var ben memnunum kendilerinden.
  • hocam ayışında mı calısıyorsun??? ben hayatımda o ayısıgı kadar ahlaksız tıcaret yapan adamlar gormedım... arkadaslar gelın arabanızın ben parasını vereyım gıdın baska yerde yaptırın ama o ayısıgına gıtmeyın..

quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Arkadaşlar anadolu yakasın da ayışığı ından başka tanımam

anadalu yakası honda plaza ayışığı
  • ben ayışıgından 2.el araç aldım bana herşeyi tam ,bakımları tam 5.000 km sonra bakım var dendi..Özel servisime gittigimde yag su bilimum şeyler eksik takviye edildi çalışmayan elektirik lambaları yapıldı.ön frenler bitikdi yenilendi velhasıl ben 500 ytl ek bakım yaptım..

2.el araba tabiki eksik gedik olur ama bana hiç sorun yok benzin koy git denmesi üzdü..Yani satıncaya kadar mantıgını ben sevmem ben zaten aracı begenip geldim alma niyetim var sen bana söyle şu kadar da masraf çıkacak diye ..

Servisine gitmedim hiç ama teyb çalışmıyordu yanmış çıkışları son anda arkadaş farkına vardı da bedavaya yaptırdık onlara yoksa oda bize giriyordu..İnsan hiç yapmazmı ne kadarlık zaman alırki koskoca plaza bayi bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 17 Ocak 2009; 12:25:50 >
  • selam arkadaşlar bende dün itibariyle vw boradan 2003 honda crv terfi ettim aranpza böylelikle karıştımbenden önceki sahibi ankarada bar hondaya gidiyormuş bende orayamı gideyim yoksa başka bir özel servisemi teşekkürler
  • Kesinlikle Eskişehir Ufuk HONDA.Ödülleri.

Müşteri Hizmetleri Ödülü

Satış Ödülü

BQ

En İyi Gelişim Ödülü

Müşteri Memnuniyeti Ödülü

Servis Ödülü

Servis Danışmanlığı Ödülü

Yatırım Ödülü

Yedek Parça Ödülü
  • cennette

ERKUT honda özel servis

klima taktırdım memnunum

orda süper işçiliği olan bir usta var.
    çok beğendim bakımada gidicem.
    fiyat hakkında bilgim yok
    ama yetkili servisten iyidir tahminimce.

yetkili servisler kazıktır arkadaşlar yeni hondası olanlara lafım yok garanti olayından ötürü.
    parası çok olan gider.
  • Benim aracım 2005 makyajlı civic arkadaşlar.Garantisi bittiği için yetkili servislere adım atmam.biçok servis dolaştım hepsinin eksik bir yanı var.Eksikleri artılarından daha fazla.o yüzden özel servise gidiyorum.garantisi biten arkadşlara tavsiyem istanbul güngörende Toyotronic-Mithat Usta var.Honda ve Toyota servisi kendisi.Japonyadan toyota fabrikasından kurslar almış,Türkiye çapında birçok birincilik ödülü var.Ama en önemlisi hem usta hemde esnaf.Aracınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.bende tavsiye üzerine gittim,ilk gittiğimde "usta arabanınbütün filtrelerini bujilerini vs. değiştir dedim.senin paran çok herhalde dedi.önce bakıcaz eğer gerekiyorsa değiştircez dedi ve değiştirmedi."işte böyle bir esnaf Mithat Usta.-http://toyotronic.com/index.php.
  • uzun vadede lazım olabilecek bir bilgi.bu zamanda bu şekilde düşünen esnaf kaldımı demeden de geçemedim. müşterisine özen ve önemi veren parasını kendi cebinde değilde lazım olduğu kadar hakkı kadar para kazanmayı hedef çizen bilgili esnaf hep kazanır.

tşkler .
  • quote:

Orjinalden alıntı: advancedmobile

Benim aracım 2005 makyajlı civic arkadaşlar.Garantisi bittiği için yetkili servislere adım atmam.biçok servis dolaştım hepsinin eksik bir yanı var.Eksikleri artılarından daha fazla.o yüzden özel servise gidiyorum.garantisi biten arkadşlara tavsiyem istanbul güngörende Toyotronic-Mithat Usta var.Honda ve Toyota servisi kendisi.Japonyadan toyota fabrikasından kurslar almış,Türkiye çapında birçok birincilik ödülü var.Ama en önemlisi hem usta hemde esnaf.Aracınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.bende tavsiye üzerine gittim,ilk gittiğimde "usta arabanınbütün filtrelerini bujilerini vs. değiştir dedim.senin paran çok herhalde dedi.önce bakıcaz eğer gerekiyorsa değiştircez dedi ve değiştirmedi."işte böyle bir esnaf Mithat Usta.-http://toyotronic.com/index.php.

nerde bu servis kardeş

• parayı verince bütün honda servisleri mükemmeldir
    servis parayı alıp arabanızı bozacak hali yok neyse
    bakım programı aynen uygular bundan süpheniz olmasın
    honda yansanayi parça asla kullanmaz ve gereksiz
    parça değiştirmez bazan biz müşteriler agresif oluruz
    en iyiyi biz biliriz tavırlarıyla servise çamur atıp
    servisteki yapılacak bakımı 3 4 ustayı dolaşarak
    yaptırırız ucuz diye yan sanayi balatayı alıp 5bin
    km sonra disk'ide yeriz
    ben bilirimmm benbiliriiiimmm

• ben 10 senedir honda kullanmaktayim ve arabalarımı düzenli olarak yetkili servise goturmekteydim. bir arkadasimin tavsiyesi uzerine MASLAK ATATÜRK SANAYİ SİTESİNDEKİ 1. KISIM NO.335 teki BİRLİK OTO honda özel servine gitmeye basladim , 2 tecrübeli ustanin calistiği ve bizzat arablari kendilerinin yaptigi yanlarinda işçi çalistirmayan bir servis. tam teşekküllü servislerde alamdiğim randimani bu serviste almaktayim ve ögrendim ki 30 senelik turkiyedki ilk özel honda servisi burasiymiş. tüm honda kullanicilarina tavsiye ediyorum....

MASLAK ATATÜRK SANAYİ SİTESİNDEKİ 1. KISIM NO.335
    BİRLİK OTO HONDA SERVİSİ (benzincinin arka sokağı)
    ustalar: AHMET VE MUSTAFA bey..
    telefon : (212) 276 20 90
  • quote:

Orjinalden alıntı: newerdais

parayı verince bütün honda servisleri mükemmeldir
    servis parayı alıp arabanızı bozacak hali yok neyse
    bakım programı aynen uygular bundan süpheniz olmasın
    honda yansanayi parça asla kullanmaz ve gereksiz
    parça değiştirmez bazan biz müşteriler agresif oluruz
    en iyiyi biz biliriz tavırlarıyla servise çamur atıp
    servisteki yapılacak bakımı 3 4 ustayı dolaşarak
    yaptırırız ucuz diye yan sanayi balatayı alıp 5bin
    km sonra disk'ide yeriz
    ben bilirimmm benbiliriiiimmm

Başıma geldiği için biliyorum hepsi mükemmel değil.Ya değişmemesi gereken parçayı da değiştirdiklerini yada parça değitirmelerine rağmen aynı arızanın devam ettiğini çok gördüm.

• quote:

Orjinalden alıntı: ayhanjan

quote:

Benim aracım 2005 makyajlı civic arkadaşlar.Garantisi bittiği için yetkili servislere adım atmam.biçok servis dolaştım hepsinin eksik bir yanı var.Eksikleri artılarından daha fazla.o yüzden özel servise gidiyorum.garantisi biten arkadşlara tavsiyem istanbul güngörende Toyotronic-Mithat Usta var.Honda ve Toyota servisi kendisi.Japonyadan toyota fabrikasından kurslar almış,Türkiye çapında birçok birincilik ödülü var.Ama en önemlisi hem usta hemde esnaf.Aracınızı gözü kapalı teslim edebilirsiniz.bende tavsiye üzerine gittim,ilk gittiğimde "usta arabanınbütün filtrelerini bujilerini vs. değiştir dedim.senin paran çok herhalde dedi.önce bakıcaz eğer gerekiyorsa değiştircez dedi ve değiştirmedi."işte böyle bir esnaf Mithat Usta.-http://toyotronic.com/index.php.

nerde bu servis kardeş

merterden güngörene giderken stadyuma varmadan sağda hemen.linkden ulaşabilirsin açık adrese.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ayhanjan

quote:

nerde bu servis kardeş

merterden güngörene giderken stadyuma varmadan sağda hemen.linkden ulaşabilirsin açık adrese.

linkten ulaşamıyom maalesf dostum

• çok iyi honda ustasını bulduk peki parçalar nerden alınacak?
    servisten almayında göreyim neler çekeceğinizi servisten
    alınmayan parçalar için aynı kalite vs yorumunu bakım
    akabilinde yapmayın lütfen
    bende servise gitmiyorum hondada 7 yıl çalışan usta aynı
    zamanda arkadaşım o bile mutlaka herşeyi servisten alalım
    diyor neler hava filtresi balatalar debriyaz seti tiriyer kayış
    filtreler vs vs zaten yan sanayisi nekadar ucuz değermi?
    benim diskler 80binde değişmesi lazım servis 380tl dedi
    bosch servisinde yansanayı 2 sınıf 150tl
    alırsam 20binden sonra işe yaramazlar biliyorum güya
    aynısıymış

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.