Şimdi Ara

En İyi Honda Servisi Sizce Hangisi? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
5
Favori
49.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mutluhan ve ay ışığı ile çeşitli tecrübelerim var

Mutluhan çok büyük bir yer ama ofiste bulunan çalışan sayısı yetersiz bence nezman gitsem bekletiliyorum

servisi ise bazı bölümleri çok kötü.Servisteyken arabanın tamponunu sürtmüşler üstünü fırçayla boyamışlar.Serviste arabayı incelerken görmedim eve geldiğimde farkettim.

Ayışığı bana uzak olmasına rağmen orayı tercih etmek bence daha mantıklı
  • ankarada bar honda nasıldır giden bilen ve tavsiye eden varmıdır
  • Ankarada city ile kaza yaptık sağ kapı değişmişti.kaskodan değişti ankara Bora da.ön tamponda taş atmadan dolayı boya zarar görmüştü.sanırım badana fırçasıyla boyamışlar.ayrıca kapılarda yerine oturmadığını görünce babam çıldırmış.tekrar içeri alıp kapıları düzeltmişler fakat babam yinede beğenmeyip teslim raporuna şerhli imza atıp durumu hondaya iletmelerini söylemiş.son halinin resmini çekip honda merkezle konuşup babama size dönüp bilgi vereceğiz demişler ama ne arayan var ne soran.durumu ingilizce maille japonya honda merkeze hatta ceo ya bildireceğim bakalım o zaman ne olacak
  • Budur:

En İyi Honda Servisi Sizce Hangisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Budur:

En İyi Honda Servisi Sizce Hangisi?

budur

• ben bu servise ne isterse veririm..........
  • Bar Hondalar iki oldu; Hüseyin Usta'nın Bar Hondasını tavsiye ederim.
    Aynı kalitede işe daha az para ödemek istersen, "Şaşmaz'daki Kadir Usta'dan şaşma" derim.
  • Ankara'da Efe ve Bora ikiside çok kötü.Eskişehir Ufuk ve İzmit Uzuner çok iyi.
  • Otoparktan çıkarken arabanın sol arka lastik önünü sürttüm.
    Kaporta hafif içe göçtü , boyası da kalktı
    Servis buna boya-rötüş yapar mı?
    Değiştirmelerini istemiyorum... Nazarlık olarak kalsın ama boya sıyrıldığı için kötü gözüküyor.
    Damla'dan aldım. Servis olarak yine oraya gideyim diyorum.....
  • Servis ler okuldaki fizik hocalarına benzer en iyisi bile inceden ipnetorluk vardır bence.....
  • Ben arabayı aldığım bayi olan Damla'ya gittim.
    Servis biraz küçük ama arabayı alırken de bilgi veren servis sorumlusu Uğur bey çok ilgiliydi.
    Bu dedi düzeltilir ve boyanır,birşey kalmaz. Ben düzeltilmesini istemediğimi söyledim.
    Rötüş için hemen ilgilenilsin diye bir arkadaşı görevlendirdi.
    Benim korktuğum gibi büyük birşey değilmiş ve ücreti de yokmuş.Ufak bir bahşişle hallettik .
    Bakalım 1000 km. bakımda neler olacak.
  • kardeşimde honda city var ve sol yan aynasına çarpıp kaçmışlar bu nedenlede ayna kırılmış ancak elektrik aksamı çalışıyordu. Damla Honda dış kabın değişmeyeceğini tamamının değişmesi gerektiğini bildirdi ve 360 ytl talep etti. Göztepe ikiler honda ise tamir için 40 lira yeni dış kap ile değişimde 70 liraya yapmıştır. Ben şahsen gitmedim ancak kardeşim çok nazik ve ilgili davrandıklarını söyledi.
  • 10bin bakıma gideceğim arkadaşlar.İzmirdeyim terakkiyemi çamkıranamı gideyim bilemedim.terakkiye 1000bakımı için gitmiştim pekte memnun kalmadım.çamkıran biraz uzak kalıyor oturduğum ere ama gidebilirim iyi derseniz.birde 10bin bakımı ne kadar tutuyor söylerseniz iyi olur durduk yere kazıklanmayalım (:.
  • Bugün 100 km. bakım için Damla Honda'ya gitim.
    Servis sorumlusu ve çalışanları son derece ilgili davrandılar.
    Servis randevusu almamama rağmen gittiğimde hemen aracımı bakıma aldılar.
    Bakım boyunca arabanın başında idim. Sorular sordum,sabırla cevapladılar.
    Şimdilik izlenimlerim bunlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gilth

10bin bakıma gideceğim arkadaşlar.İzmirdeyim terakkiyemi çamkıranamı gideyim bilemedim.terakkiye 1000bakımı için gitmiştim pekte memnun kalmadım.çamkıran biraz uzak kalıyor oturduğum ere ama gidebilirim iyi derseniz.birde 10bin bakımı ne kadar tutuyor söylerseniz iyi olur durduk yere kazıklanmayalım (:.

Terakkiyi bende sevmiyorum, soğuk herifler, Çamkıran çok daha iyi, düzgün çalışıyorlar ve her isteğinizi yerine getiriyorlar, ben 10 bin bakımında 170 yerien 230 ödemiştim, (Fazladan polen filitresinide değiştirttirmiştimde) sanırım hala aynıdır 170 Tl ama polende değşirse + 70 daha
  • En iyi servis para lamayan servistir :)
  • İzmir
    Bornova 2. Sanayi de
    Özel servis
    Kazım Usta
    Tel: 0 532 351 14 82
  • bursa inallar değil
  • eskişehir ufuk için "O eskidendi" diyorum.
    Artık kendilerini elit gören bir şirket olmuşlar.
    Hele bu ötv indirimi döneminde gidip de paranızla rezil olmanızı istemem

serviste Eren Bey vardı, hala duruyorsa direk onunla muhatap olun.
    Ali Kuş ve Ali Bayrı gidince servisin kalitesi kalmadı.

Eskişehir'de bu arkadaşların açtığı özel Honda servisi tavsiye olunur.
    Mobil Otomotiv
  • Arkadaşlar Ben aracımı istanbula getirmeyi düşünüyorum cünkü memlekette otoparkda boş boş yatıyor yanlı aracı getirmeden önce yada getirdikten sonra istanbulda servise vermekte kararsız kaldım. Ne olur olmaz diyerek bana İSTANBUL- AVRUPA yakasında özel servislerin isimlerini ve adreslerini yazarmısınız ve mümkünse sadece işinin ehli olanları yani işciliği ve honda hakkında teknik bilgisi iyi olan ustaları istiyorum. Aslında Denizlide ki yaşar ustam on numara adamdır kendi cebinden çıkacakmış gibi özen gösterir abartı fiyat vermez ve yapılması gereken neyse onu yapar, ama bu sefer parça değişme olayı olacağı için ve bu durumun istanbulda daha kolay çözüleceğini düşündüğüm için burda yaptırıp yaptırmama arasında kaldım...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.