Şimdi Ara

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
199.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeynelkucuk

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

Arkadaşlar Nike'ın Professional ayakkabıları çok iyidir ama halı saha ayakkabılarını pek özenerek yapmıyor.

Halı saha ayakkabısı alacaksan Adidastan şaşmayacaksın Nike'a göre çok daha kalitelidir.

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?

Adidas Predator Absolute.

Bunun Halı Saha modelini Al Pişman olmazsın.
    Yağmur,Kar,çamur farketmez top ayağından ayrılmaz.
    Acayipde Falso verir.

Önerin için teşekkür ederim Real Mardid. Avrupa'da uzun süredir takip ettiğim ve desteklediğim takımdır Real Madrid. Kısa bir süre önce biten maçın skoru: Valladolid:1 (Albiol p.p.)- Real Madrid: 4 ( Cristiano Ronaldo, Higuaín 3). Hala Madrid

Evet Seyrettim KAÇARMI...

• Tabikide nike tempo
  • Nike Tiempo modelini öneren ve beğenen bir sürü kişi var ancak, ben incelediğimde, ayakkabının uç kısmının biraz fazla boşluklu olduğunu hissettim ( gerçi herkesin ayak yapısı farklı olabilir, bu da bir etkendir). Bugün Tiempo adını okuduğum zaman, akşam aradığım bir Nike mağazasının çalışanının Nike Tiempo Mystic olan ayakkabıyı Nike Tempo Mıstık şeklinde okuması aklıma geliyor.

Mağaza çalışanlarının kişisel tavsiyeleri yeni gelen CTR360 ve T90 Laser 3 modelleri. Birden fazla markanın ürününü bulunduran mağazalarda da Puma'nın modelleri öneriliyor. Vallahi karar verip almak çok güç; zira çok sayıda marka ve model var. Bu nedenle arkadaşların kullandıkları ayakkabıları objektif bir şekilde değerlendirmeleri bize daha yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelkucuk -- 15 Mart 2010; 2:36:55 >

• anket eklense iyi olur bu konuya...

iyice karışmış öneriler.
  • Herkesin futbol stili farklıdır. Krampon seçiminde en önemli faktörlerden biri stiline göre krampon alınmasıdır. Mesela hızlı biri Mercurial giyer çünkü o ayakkabı hız içindir. Stoperlerde mercurial giyen görmeyiz çünkü stillerine uygun değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysff_srdr -- 15 Mart 2010; 3:00:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dino13

ukalalık yapacaksak çoluk çocukla oynadığın için her maç o kadar gol atman normal diyebilirim ben de sana, ama demiyorum ;)
    beğendiğin ve tavsiye edeceğin bir ayakkabı varsa yaz, yoksa ne kadar gol attığın bu başlık için pek bişey ifade etmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

TOPA VURMAYI BILMIYORSAN AYAAKKABI NE HACET 15 TL LIK SAMAN PAZARINDAN ALDIGIM AYAKKABI VAR AYAGIMDA HER HAFTA HALISAHA MAC YAPARIZ KESINLIKLE RAKIP KIM OLURSA OLSUN 5 GOLUN ALTINA DUSMEDIM YETERKI KENDINI SAKLAMAYI BIL DEFANS YAPARIZ SAGLAMDIR GOL OLMAZ OLURSADA ANCAK YA 1 TANE YADA EN FAZLA 3 FORVETTTE TEKIM ARADA 1 KISI GELIR YARDIMA AMA AYAGIMA GELEN TOPU AFFETMEM PASIN BITTIGI NOKTABENIM AYAGIMDIR CAKARIM VE GOL OLUR KESINLIKLEDE 8*10 TANE ATARIM.

rakip takımda herkes Forvet oynuyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

Herkesin futbol stili farklıdır. Krampon seçiminde en önemli faktörlerden biri stiline göre krampon alınmasıdır. Mesela hızlı biri Mercurial giyer çünkü o ayakkabı hız içindir. Stoperlerde mercurial giyen görmeyiz çünkü stillerine uygun değildir.

evet,tam ben diyecektim.mesela ben forvet oynadığım için T90 aldım.kanatlarda oynayan biri mercurial alır.çalım atan biri tiempo alır,ölümcül paslarıyla oyuna şekil verebilecek biri ise CTR360 tercih eder...bunları da göz önünde bulundurun lütfen

• Bugün CTR360 aldım (99TL- BOYNER). Henüz maç yapmadığım için herhangi bir yorum yapamayacağım. Sadece ilk izlenimlerimi anlatayım:
    Öncelikle dar kalıpta olduğu kesin. Bu nedenle alacak arkadaşlara tavsiyem 0.5-1 numara büyüğünü almalarıdır. Kalite olarak dayanıklı olacağı hissi uyandırıyor. Aynı gün Nike Tiempo modelini de denedim ve onun da rahat bir ayakkabı olduğunu söyleyebilirim. Adidas Adinova'yı da denedim ancak görünüm ve oynadığım mevkii olarak ( orta saha, oyun kurucu) CTR360 bana daha uygundu. Perşembe olan maçımız arkadaşların işleri nedeniyle Pazar gününe ertelendi. Pazar akşamı kısmetse deneyip ilk deneyimlerimi de paylaşırım. Pazar günü ayrıca ÜDS sınavım da var, sınavın ardından da maç yapacağız. Her ikisi için de dualarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • Adidas predator öneririm Steven Gerard ın giydiği şekil çok süper ben orta saha oynarım maçlarda ayağı tam kavrıyor çok rahat çok esnek sen topa dokunurken o noktasına gönderiyor ....

http://www.prodirectsoccer.co.uk/prod_images/zoom/PDS002001885.jpg

halı saha için olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryan cohen -- 15 Mart 2010; 22:43:51 >
  • Vay be...

Geçen sene bu zamanlar açmışım konuyu , o zamanlar çakı gibiydim...1 senede 15 kilo aldım , futboldan uzaklaştım vs.vs...futbol hayatım bitti

Kapatın la bu konuyu görünce duygulanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelkucuk

Bugün CTR360 aldım (99TL- BOYNER). Henüz maç yapmadığım için herhangi bir yorum yapamayacağım. Sadece ilk izlenimlerimi anlatayım:
    Öncelikle dar kalıpta olduğu kesin. Bu nedenle alacak arkadaşlara tavsiyem 0.5-1 numara büyüğünü almalarıdır. Kalite olarak dayanıklı olacağı hissi uyandırıyor. Aynı gün Nike Tiempo modelini de denedim ve onun da rahat bir ayakkabı olduğunu söyleyebilirim. Adidas Adinova'yı da denedim ancak görünüm ve oynadığım mevkii olarak ( orta saha, oyun kurucu) CTR360 bana daha uygundu. Perşembe olan maçımız arkadaşların işleri nedeniyle Pazar gününe ertelendi. Pazar akşamı kısmetse deneyip ilk deneyimlerimi de paylaşırım. Pazar günü ayrıca ÜDS sınavım da var, sınavın ardından da maç yapacağız. Her ikisi için de dualarınızı bekliyorum arkadaşlar.

sınav tabi daha önemli....

izlenimlerini bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Vay be...

Geçen sene bu zamanlar açmışım konuyu , o zamanlar çakı gibiydim...1 senede 15 kilo aldım , futboldan uzaklaştım vs.vs...futbol hayatım bitti

Kapatın la bu konuyu görünce duygulanıyorum

bu bir işaret olabilir dostum...

demekki o kiloları vermenin bir yolunu bulmalısın.

tekrar halı sahaya başlamalısın.

BU arada bu forumu açmışsın, ayakkabı olarak ne almıştın o zamanlar._?

bir ufak rica: konuya anket ekleyebilir misin.?

• Abi bu iş biraz yetenek işi... tamam ayakkabınında önemi var. ama yetenek olmadıkdan sonra o ayakkabıyı istediğin kadar giy

Ben aldım 40 liraya gayet güzel.. yorumumuda 1 kaç sayfa önce belirttim.
  • Nike mercurial steam II yarı profesyonel , istanbulda nerde vardır ?

alanlar varsa yorumları alalim
  • Nike CTR360 ile haftasonu yaptığım maç sonrasındaki değerlendirmelerimi paylaşayım.
    Ayakkabı ile topu kontrol etmek eski halı saha ayakkabıma göre daha kolaydı. Rahat ve isabetli paslar atılabiliyor. Topa sert vurulduğunda ayakta herhangi bir rahatsızlık hissi oluşmuyor. Yine ayağı hafif yatırıp içiyle sert ve düzgün giden şutlar çekebilmek mümkün. Ancak, ilk giydiğimde de hissettiğim durum maçta da aynen karşıma çıktı ki topa istediğiniz gibi falso vermek biraz uğraştırıyor. Belki de ilk giymemden kaynaklı bir durumdur. Alıştıktan sonra düzelebilir de.
    Genel olarak ayakkabının sahayı tutuşu güzel, ayağınız kaymıyor.
    Maçın sonucunu soracak olursanız 13-9 yendik . Benim de 2 golüm var . defanstan bir kişimiz eksik olduğu için orta saha- defans kurgusu içinde oynadım.
    Diğer arkadaşların, kullandıkları ayakkabılarıyla ilgili deneyimlerini bekliyoruz...

• resimdeki ayakkabının modelini bilen varmı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: llHardboyll

sağlamlığını pek bilmem ama şekil bakımından nike bn hep nike kullndım sna tavsiyem nike nin yni serisi oln pembe panter aykkabsı htta bi ara ribery de giyiodu çk ttlı duruo

bu cıvılerle suni çim veya halı sahada oynanabılıyor mu ?bende vapor ya da adıdas f30 almayı dusunuyorum ,bunları bulabılecegım yerler hakkında yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: xenoophobe

resimdeki ayakkabının modelini bilen varmı ??

nike mercural steam V TF olblr..
  • en baba ayakkabı adidas f50i tunit mavisi süper hem görnüşü süper hemde özellikleri
    bu ayakkabıyı messi denemiş ilk ve hala kullanıyomuş
    en önemli özelliği hangi şekilde nerde oynarsan oyna oynadığın zemini tutması ve hiç bir şekilde sorun çıkarmamasu birde hız gücünü düşürmemesi üstelik şut deneyimini de süper yapmışlar top istedğin yere gidiyor ve maç sonrası o topuklardaki yorgunluk olmuyo bu ayakkabıda süper rahat ayağını kaplıyo gerçekten süper
  • ben nike mercurial aldım memnunum. çok iyi kavrıyor ve istediğim yere gidiyor top.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 23 Nisan 2010; 1:22:24 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.