Şimdi Ara

En İyi Fiyat / Performans Notebooklar (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.457
Cevap
249
Favori
1.047.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 gün geçmiş ve tam 400tl koymuş üstüne, bu millete acıyor muyum hayır. Dolar uçuyor ve kimse sesini çıkarmıyor görüyorsunuz bu bilgisayar geçen günlerde hepsiburada da kdv indirimi vardı 4000bin tl nin altındaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brogba

Arkadaşlar merhaba:

2250 TL'ye kadar ofis işleri, internette gezinme vs için kullanılacak ve oyun oynanmayacak; şarjı iyi gidebilen ve fiyat limitim dahilinde hızı iyi olan bir laptop tavsiyesi istiyorum.

Forumdaşlar merhaba;

Her ne kadar üstte alıntıladığım mesajıma tatmin edici bir cevap gelmemiş olsa da "Casper F600 İ5 7200U 2.5GHZ, 8GB Ram, 1TB Hdd, 2GB 15.6" dizüstü bilgisayarı aldım ancak henüz elime ulaşmadı. Kullanımdan sonra tavsiye isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.
  • Günlerdir oyun laptop arıyorum. Aklımda iki model var: Abra A5 V10.3.2 ve Dell Inspiron 7567.

Özellikler oldukça benzer. Monster: i7-7700HQ / 2*8GB DDR4 / 4GB 1050Ti / 256GB M2 SSD. Dell'in farkı ise SSD 128GB. Buna ilaveten 1TB hdd mevcut.

Nedense Monster'a daha yakınım. Kullanıcısı varsa olumlu olumsuz, iki model için de tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.
  • Dell 7567, Lenovo y520, acer nitro 5 arasında f/p ürünü olan ürün hangisidir?( Black friday fiyatlarını göz önüne aldığımızda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Notebook alacaksanız ASUS markası diğerlerinden bir tık daha iyidir.

5000 ler civarında yukarıda ki modeli tavsiye edebilirim vede 5 yıl rahatlıkla tüm işinizi görür.

Seneye 4K modelleri çıkacak vede ülkemizede laptop markalarının 4K bir kaç modeli gelecektir.

Sözün özü beklerseniz daha iyi notebook sahibi olunur ama dözvüz kurları o zaman ne olur bir şey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamorex

Notebook alacaksanız ASUS markası diğerlerinden bir tık daha iyidir.

5000 ler civarında yukarıda ki modeli tavsiye edebilirim vede 5 yıl rahatlıkla tüm işinizi görür.

Seneye 4K modelleri çıkacak vede ülkemizede laptop markalarının 4K bir kaç modeli gelecektir.

Sözün özü beklerseniz daha iyi notebook sahibi olunur ama dözvüz kurları o zaman ne olur bir şey diyemem.

bir ürün alınırken veya övülürken... kıyaslama için şartlar açıklamak daha mantıklı
    oyuncuların özellikle monster gibi modelleri tercih ederken.....
    bilişim veya supportlar workstation modellerini seçerken... bazı sektörlerdeki çalışanlar thinkpad tercih ediyorken... web sitesi editör vs kısmı ise özellikle mac probook seçerken...

bu insanlar kendielrince sebep ve gerekçeleri var

son dönemde çıkan pentium veya celeron çekirdekli o kadar çok fazla model makine çıktı ki... birçok ev kullanıcısı hem maliyet düşük hemd eyeterli performansı alıyor. marka bağımsız şekilde hemde..

bir arkadaşım sürekli gezdiği için 11-12 inch lik vaio ları tercih ediyordu... dolaşırken sürekli boyun askısında rahatca taşıyabildiği ve oldukça da ona yeterli performanslı diye

ayrıca asus son 4-5 senedir iddialı notebook çıakrtıyor.. daha öncesinde bu kısımda aşırı iddialı değildi...

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Günlerdir oyun laptop arıyorum. Aklımda iki model var: Abra A5 V10.3.2 ve Dell Inspiron 7567.

Özellikler oldukça benzer. Monster: i7-7700HQ / 2*8GB DDR4 / 4GB 1050Ti / 256GB M2 SSD. Dell'in farkı ise SSD 128GB. Buna ilaveten 1TB hdd mevcut.

Nedense Monster'a daha yakınım. Kullanıcısı varsa olumlu olumsuz, iki model için de tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

hocam takipteyim monster icin.
    beni de aydinlat lutfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme tahtasi kullanıcısına yanıt
    Monster'da karar kıldım. Ama zorlayıp 17,3", GTX 1060 modellere bakayım diyorum

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    GTX1060 kraldır. GTX1050Ti yetersiz. Bütçeniz varsa hiç şaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamorex

Notebook alacaksanız ASUS markası diğerlerinden bir tık daha iyidir.

fiyatı 6bin miş ama sonuna kadar hakediyor gibi duruyor. kupon indirim vs denk getirip 5bine yaklaştırılabilir fiyat. bütçesi yetene çok hoş

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    hocam tasinabilirligi kesinlikle etkiliyo 17 inc.bikgin olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schroef kullanıcısına yanıt
    İndirim vs bekliyorum. Bu anlamda 1-1,5 ay daha beklemek niyetindeyim.

• deneme tahtasi kullanıcısına yanıt
    Muhakkak. Ancak evde kullanacağım

15,6" oyun bilgisayarları için bir arkadaşım çok ısınıyor dedi. O yüzden kararımı bu yönde değiştirdim.

• www.hepsiburada.com

İndirim bekleyen arkadaşlar yukarıdaki site 24 kasım gecesi başlayacak ve bir gün sürecek

% 40 ila %80 arası indirim yapacakmış.

Diğer büyük mağzalarda da indirim var.
    http://www.vatanbilgisayar.com/black-friday/
    https://www.teknosa.com/pages/black-friday-indirimleri
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/blackfriday.html?navidmainbanner=blackfriday

Takip etmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 23 Kasım 2017; 20:18:8 >

• FIRSAT indirim (son 1 saat)
    Asus Laptop %24 gerçek indirim. Efsane Cuma İNDİRİM fırsatı . Gaming laptop
    Özellikleri videodan bakınız:https://www.youtube.com/watch?v=gx3eZNDD-Lk

• FIRSAT indirim (son 1 saat)

Asus Laptop %24 gerçek indirim. Efsane Cuma İNDİRİM fırsatı .
    Gaming laptop
    Özellikleri videodan bakınız:https://www.youtube.com/watch?v=gx3eZNDD-Lk
  • 1800 liraya kadar f/p laptop arıyorum arkadaşlar, konudaki linkler hep uçmuş

• Merhaba,

6000-6500TL bütçe ile bir laptop arıyorum. Arada oyun oynarım ama asıl photoshop için kullanılacak.

Aşağıdaki ürün 1299$'a düştü. Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
    https://www.amazon.com/GL702VS-Gaming-Display-GeForce-i7-7700HQ/dp/B075KX1MJS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511774508&sr=8-1&keywords=gl702vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeares -- 27 Kasım 2017; 12:44:6 >

• egeares kullanıcısına yanıt
    Laptop hem oyum hem render hem photoshop için fazlasıyla güçlü.Tek tavsiyem aldıktan sonra iyi bir m2 ssd ile değiştirmeniz(Samsung pro serisi olabilir.

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.