Şimdi Ara

EN İYİ DANIŞMANLIK ŞİRKETİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru acik. Memnun kaldiginiz sirketler ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben danışman şirketle üniye gelen tüm arkadaşlarıma soruyorum bu soruyu ve kimse hiç bi şirketten memnun değil (aynı şekilde bende) memnun olan yokturda zaten :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nadidas

ben danışman şirketle üniye gelen tüm arkadaşlarıma soruyorum bu soruyu ve kimse hiç bi şirketten memnun değil (aynı şekilde bende) memnun olan yokturda zaten :D

Sirket olmadan da zor ya. Forumdaki bi arkadas idealist diye bi sirketi tavsiye etti memnun kalmis :)

Onu dusunuyorum simdilik. Bakalim hayirlisi :)

• Johnson22 kullanıcısına yanıt
    Durumun nedir hocam? Hangi alanda araştırma yapıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

Durumun nedir hocam? Hangi alanda araştırma yapıyorsun?

Suanda bi arastirma yapmiyorum. Dedigim gibi yazın gidersem buyuk ihtimal idealist ile gidicem. Hosuma gitti sirket ingilizcemi gelistirmeye calisiyorum bu aralar..

• Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan danışmanlardan uzak durun.

çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken

bu danışmalık şirketleri kendilerine hayrı olan insanlar olsalardı türkıyeden eğitim mezun olan insanlar olurlardı ,Dersanelerde çalışan rehber hocalar gibi insanlar olurlardı , ve sizin iyiliğinizi düşünürlerdi.

Daha Türkçeyi konuşamayan Tek dertleri sizin paranız olan şeref yoksunu ve bütün dekanların, öğretmenlerin,sekreterlerın gö*tünü kaldırmış olan bu insanlardan uzak durun.

kendi hakkınız olan bişeyi bile bu abd avrupa hariç ulkelerde yalvar yakar ,rica iminnet alırsın hakkını anca , oda belkiiii.

burdaki öğrenciler harcadıkları parayla iş kurarlardı çoğu kişi hazırlık bilemedin 1.sınıfta geri dönmek zorunda kalmaktadırlar. danışmanlarda arkanda el sallar dönerken

Azerbaycan
    Beyaz Rusya
    Ermenistan
    Estonya
    Letonya
    Litvanya
    Gürcistan
    Kazakistan
    Kırgızistan
    Moldova
    Özbekistan
    Rusya
    Tacikistan
    Türkmenistan
    Ukrayna

Bunların hepisinden uzak durun biz yandık siz yanmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.