Şimdi Ara

EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
70.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol pau.ben 121'e kg aldım.şuan rahatım belki ilerde t-mac 6 çıkar onu alırım
  • t-mac 6 ciktimi ???ustteki t-mac 6 mi?? bu arada bilgiler icin bisey degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

t-mac 6 ciktimi ???ustteki t-mac 6 mi?? bu arada bilgiler icin bisey degil

onların feyk olduğunu düşünüyorum..adidasın ve t-mac in sitesinde t-mac6 ile ilgili bişey yok
  • yok bee fake değildir,ama olabilir de. adidas sitesinde çoğu ayakkabıyla ilgili bilgi werilmiyor zaten
  • T-Mac 6 nın çıkttını sanmıyorum. Ama Answer IX i hiçbişeye deyişmem Harika ayakkabı yapmış adamlar yaa helal olsun
  • josh smith abbi sana katılıorum ya o ayakkabı süper bende bulursam o ayakkabıdan alcam nerede bulabilirim ki o ayakkabıyı yalnız istanbul içinde olsun
  • bu da jordan XVIII
     EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI
  •  EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI

iverson IX super yanından ayar çekion içine ona göre hava doluyoo hem hafif bi ayakkabı hemde tabanı çok hoşuma gitti bnm..
  • ayakkabı hakkında daha fazla bilgi içinhttp://www.rbk.com/uk/answer9/default.htm

technology'den görürsünüz o ayarlama olayını...
  • b eyler lebron ne kdr bilen var mı ?
  • ya abi peki bu answer IX u nerde bulabiliriz (istanbul) birde fiyatını bilen birisi sölesin
  • bence nike air zoom de ii hem ii zıplatma kapasitesi var hemde duruşu çok hoşuma gidio sizce cevapsız bırakmayın

• tmac, dwyane ve kg ayakkabıları hoş
  • arkadaÅŸlar ben NÄ°KE AÄ°R MAX 360 Alıcam super bır ayakkabı bence

• answer IX'u ben kadıköyde gördüm çok beğendim,çok rahat
  • quote:

Orjinalden alıntı: the iverson

ya abi peki bu answer IX u nerde bulabiliriz (istanbul) birde fiyatını bilen birisi sölesin

ben türkiyede hiç görmedim ingiltereden getirtim.....fiyatı 85pound 1pound 2,5ytl old. göre 212,500YTL oluyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soul_Reaver

bu da jordan XVIII

kesinlikle
  • bende war o jordan XVII,güzeldir ama ben yurtdışından getirttim,burda war mı bilmiyorum
  • ebay.com!dan aldım ben çok memnunum,hiçbir sorun çıkarmaz orası
  •  EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI

Bir Jermaine O'neal sever olarak aldım kendisinin ayakkabısını.Ebay'dan almıştım.Oldukça da memnunum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidfb -- 28 Ağustos 2006; 2:23:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.