Şimdi Ara

EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
70.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

BEYLER BENDE T-MAC5 VAR AYAGI OLDUKÇA İYİ TUTUYO TABANI DA YUKSEK YANİ KALIN YENI BI AYAKKABI ALMAYI DUSUNUYORUM SIÇRAMA POTANSIYELI YUKSEK OLAN TABANI KALIN OLAN T-MAC5 GİBİ İRİ YARI OLAN AYAKKABILARA ÇOK ONEM VERIRIIM BASKETBOL IÇINDE COK ONEMLI SİZCE T-MAC6 YI MI BEKLEMELIYIM YOKSA BILDIGINIZ BIŞEY VARMI?
    T-MAC6 :
     EN İYİ BASKETBOL AYAKKABISI

Bu ayakkabı çıktı mı çıkacak mı ne zaman çıkacak??????

• yokdahalık 1-2 ayı var
  • Arkadaşlar ben internetten tmac5 siparisi verdim takımdan bi arkadasım tmac serisi icin işe yaramaz odun gibi ayakkabı dedi tabanı cok sert tahtada geziyomussun gibi simdi ben korkuya kapıldım eger kullanan varsa yardımcı olabilirmi acaba acaip sıkıldım ayakkabının özelliklerinden bahsedebilirmi biri bide dısı süet sanırım bu da canımı sıkıyooo... siparisi verdiğim icin pisman oldum diyebilirim...:(
  • lebron 4 te çıktı beyler tmac5 tekrar almayyı dusunuyom bu acaba tmac5 ten ıyımıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazgUL_vB -- 17 Kasım 2006; 17:22:34 >
  • bende bi jermaine oneal sever olarak eski ayakkabısı nike shox ups ı tavsiye ederim bende su anda nike shox lethal war pek mennun deilim
  • lebron 4 turkıyede çıktı 211 ytl ınceledım ama gıymedım t -mac5 gıbı kaba yapılı ve bence çok iyi şımdı bunu alcam
  • ben geçenlerde bi çocuğun ayağında görmüştüm lebron 4ü. çok güzel bişeye benziyor kesinlikle alacağım
  • ya ebay.com dan ayakkabı alan arkadaş nasıl aldın fiyatı neyken neye patladı kaç günde geldi abi nasıl yaptın o işi ya valla güvenilir ve dağlar gibi bi fark yoksa bende ordan alırım
  • beyler bende lebron 4 alıyorum 125 ytlye holeyyyyyyyyyyy jordan 21 var.18 alacaktım ama lebron4 alacam usttekı resımdekınden renk yanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

BEYLER BENDE T-MAC5 VAR AYAGI OLDUKÇA İYİ TUTUYO TABANI DA YUKSEK YANİ KALIN YENI BI AYAKKABI ALMAYI DUSUNUYORUM SIÇRAMA POTANSIYELI YUKSEK OLAN TABANI KALIN OLAN T-MAC5 GİBİ İRİ YARI OLAN AYAKKABILARA ÇOK ONEM VERIRIIM BASKETBOL IÇINDE COK ONEMLI SİZCE T-MAC6 YI MI BEKLEMELIYIM YOKSA BILDIGINIZ BIŞEY VARMI?
    T-MAC6 :

ayakkabının altakındakı seyler ne ıse yarıyor? t-mac 6 daki

• abi bi bildiiniz ayakkabı tmac ya sanki başk ayakkabı yokmu bende tmacte war shoxta air jordanda ama bence en iisi shox kesinlikle sağlam basıorum yere onla tmacin sadece adı war bşka bişeyi yok bende bi tmac 6 bide değişik bişe war geçen sene ibrahim kutlay giyiyodu arkası siyah yanları janjanlı bişey modelini bilen warmı bi soriim dedim
  • be leBron 4 alacam ne zaman cıktı ac ay oluyor hava yastıkları olmaması dısarıda zararı azaltıyor ıcınde korucu cok kalın taban var alayımmı sımdı jordan 21 var
  • arkadaslar yazdıgınız bu yazıları okudum, belkide yazanların bi cogu artık forumu kullanmıyo cunku uzernden bayaa bi zaman gecmis.. her neyse adidas almayın nike alın demissiniz, ben internetten bakıyorum ebay dan. nike jordan XXIII cok guzel ama onu alamayabilirim, jordan XVIII bulamadm, bunların haricinde baktıgım ayakkabılar ; nike hyperdunk 2010, Adidas Ts Supernatural Commander Beasley benm size sormak istedigim bu adidas modeli nasıldır?? tavsiye eder misiniz? veya tavsiye edecegniz herangi baska modeller varsa onlara da acıgım.. yorumlarınızı bekliyorum..
  • Hep Lebron James in ayakkabsını aldım hepde memnun kaldım. Öneririm.
  • adidas G06976 PRO MODEL 2010 BASKETBOL AYAKKABI bu ayakkabıda mukemmele yakın fıyatıda uygun

http://www.sporservis.com/?urun-5115-G06976-PRO-MODEL-2010-BASKETBOL-AYAKKABI.html

• hort
  • hazır konu hortlamışken başka başlık açmayayım;

kardeşim 173 boyunda 11 yaşında 43 numara giyiyor,basketbola yeni başladı (anadolu-efes pilsen)
    bu hafta ayakkabı alacağım
    aklımda adidas vardı ama nike öneren çok birçok konuda,kararsız kaldım..
    nihayetinde yaşı daha ufak genç ayakkabısı için çok erken...
    hem ekonomik hemde ilk başlangıç için uygun model önerisi varmı ???
  • bugün adidasın mağazasında(m1 tepe adana) dwight howardın ayakkabısı vardı 143 tl bence kardeşine çok uygun en yakın adidas mağazasından alabilirsin
  • bahsettiğin ayakkabı güzelmiş,geçen gün nike'da 43 no bulduğum ilk modeli aldım ama buda aklımda olsun =)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.