Şimdi Ara

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI ** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
121.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

** EN İYİ ANTI-VIRUS PROGRAMLARI **

(En Son Oy Tarihi: 7.9.2020)
Giriş
  • Sırf denemek için nod 32 kurdum bir aylık deneme sürümü. Biraz kullanıp kaldırdım ve Kaspersky yükledim. Kıs2009 yükler yüklemez virüs uyarısı verdi. Tarama yaptırdım başka virüslerde buldu. Nod32 belki kaspersky kadar kasmıyor ama güvenli değil.
  • eset smart securıty kullanıyorum memnunum kıs securutıy 2009 70 ytl nod 32 smart securıy 99 ytl pahalı olan ıyıdır dıyorum kıs nıye 70 ytl onu anlamadım kıs securıty 2009 test ettım beyendım tarama yaparken az kastı benım pc vırus programlarında bırının buldugunu bırısı bulamıyor
  • aktif antivir pasif kaspersky den şaşma.
  • Her kafadan bir ses Çıkıyor yaa Napcam ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: mersinli_arif

Arkadaşlar Sizce en iyi antivirüs programı hangisi bana öneride bulunurmusunuz? ben internet ortamından bulaşan virüsler ve trojanlarla başım dertte bir çok virüs programı ve trojan programı denememe rağmen bir türlü silinemedi.Hele warezde vürüsler cirit atıyor.Mesela bir antivirüsün iyi olduğunu neye göre belirleriz? norton en iyisi ama, Neredeyse saat başı yeni bir virüsün , solucanın geliştirilip İnternet ortamında salıverildiği günümüzde, antivirüs yazılımları sık güncellenmeyen sistemlerin sonu çoğunlukla hüsran oluyor. Norton belki de günümüzün en iyi antivirüs yazılımı fakat ...çok rahatsız edici olduğundan norton diye düşünenlere henüz kurmamışlar ise tavsiyem kurmayın. Hele hele bir virus,trojan... vb. bir şeyin varlığından şüpheleniyorsanız asla. Bildiğim kadarıyla en fazla Windows'u daha sonra Norton'u hedef alıyor. Hatta bazı virüsler norton'a öyle entegre oluyor ki tarama yaparken daha çok yayılıyor. virüs listesini güncellemesi, sistem bindiridiği yük vs...bu kriterler nelerdir? İnternete girdiğimde otomatik açtığı sayfalar. Devamlı değişen konuların hepsi tekrar -ayrı başlıklarda- tartışılmaz zorunda değil Forumları sadece tartışmaya yarayan mekanlar olarak görmeyelim. İhtiyacı olan birinin, diğerleriyle tekrar konuşmak zorunda kalmadan bilgiye ulaşması da bir amaçlayalım Tartışmanın eskiliğinden ziyade, mümkünse tek konuda yoğunlaşmasını kastettim.Tabiki burada yazmadığım bir sürü düşüncem var ama bu konu bence bitmez.Benim fikrim budur.

en ıyı vrus programı parayla satın alınan vırus programıdır ıcınız rahat eder

• VBA32 satın alın ve başınıza gelenleri görün.Para ile satın alınan iyidir diye bir şey yoktur.Ücretsiz antivirüsler yapması gerekeni gayet iyi yapıyor.Azınlıkta olsalar da
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackkartal

Slm

Arkadaşlar 2 haftadan beri network ortamından bulaşan virüsler ile trojanlarla başımız dertte bir çok virüs programı ve trojan programı denememe rağmen bir türlü silinemedi.Mesela bazı virüs programları manual scan yaptığında virüsü tespit ediyor, sil dediğimde siliyor kapatıp açıyorum Pc yi tekrar tarama yaptığımda yine buluyor.Yani virüs gelirken değilde ancak tarama esnasında bulabiliyor. İnternete girdiğimde otomatik açtığı sayfalar:

www.soxun.com
    www.bypk.com

Virüs isimleri

W32.Hooker!

bhplus.a.!tr

Denediğim virüs programları

1.Norton corparate edition

2.Kaspersky

3.AVG Antivirüs

4.Nod32 Antivürüs

5.Panda Ant.

6.McAfee Ant.

7.Avast AnT.

Yardımcı olursanız sevinirim...

dostum bi de g data antivirüs 2009 programını kur.zaten listende bi o eksik kalmış

• norton ınternet sucurıty 2009 cok ıyı denıyor mıcrosoft mouse hedıyelı aldım 99 ytl nod 32 securıty lısansım bıtınce denıycem norton symantec cok buyuk bır fırma yahoo fırması norton kullanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevrans

norton ınternet sucurıty 2009 cok ıyı denıyor mıcrosoft mouse hedıyelı aldım 99 ytl nod 32 securıty lısansım bıtınce denıycem norton symantec cok buyuk bır fırma yahoo fırması norton kullanıyor

herkes sistemi çok yorduğunu söyler arkasından kaspersk'i tavsiye eder...
    aman haa bu alemde en fazla sistemi kasan kaspersky'dir... milletin ezbere kaspersky tavsiye ettiğine bakmayınız...
    Antivirüs değerlendirmesi tek bir kriterden yapanlar yanıldığı için kaspersky'nin iyi olduğunu düşünüyorlar...
    mesela üstesinden gelemediği bir virüsla karşılaştığında (örnek sality) sistemi kilitler...
    Torrent'te film indirirken ne hikmetse .avi'yi (güvenilir kaynak axxo kesinlikle virüsle alakası yoktu inen dosyanın) indirmeyi iptal ettiriyor...
    kaspersky silindiğinde ne sistem kilitlendi, ne torrent indirmelerinde aksaklık çıktı...

Sistemi aşırı yorması, herhangibir virüs kadar sizi yavaşlatıp, çileden çıkmanıza neden oluyor...
    Kaspersky mi? bir daha asla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castorpollux -- 17 Mart 2009; 17:25:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: castorpollux

quote:

norton ınternet sucurıty 2009 cok ıyı denıyor mıcrosoft mouse hedıyelı aldım 99 ytl nod 32 securıty lısansım bıtınce denıycem norton symantec cok buyuk bır fırma yahoo fırması norton kullanıyor

aman haa bu alemde en fazla sistemi kasan kaspersky'dir... milletin ezbere kaspersky tavsiye ettiğine bakmayınız...
    Antivirüs değerlendirmesi tek bir kriterden yapanlar yanıldığı için kaspersky'nin iyi olduğunu düşünüyorlar...
    mesela üstesinden gelemediği bir virüsla karşılaştığında (örnek sality) sistemi kilitler...
    Torrent'te film indirirken ne hikmetse .avi'yi (güvenilir kaynak axxo kesinlikle virüsle alakası yoktu inen dosyanın) indirmeyi iptal ettiriyor...
    kaspersky silindiğinde ne sistem kilitlendi, ne torrent indirmelerinde aksaklık çıktı...

Sistemi aşırı yorması, herhangibir virüs kadar sizi yavaşlatıp, çileden çıkmanıza neden oluyor...

Bunu her konuya yazmaktaki amaç nedir ki.. Bence Kaspersky en iyi Antivirdir.. Benim için değişmez

• antivir ve kis2009 kullandım en çok.
    aviranın nefret ettiğim bir özelliği pcde program c-racki burakmadı sildi hepsini
    benim için 1 numara kaspersky
    2 numara avira
  • @aydinozsoy
    Ayarlardan otomatik değil de interaktif yapsaydınız silmezdi.Tercihi size bırakıyor bu şekilde.Kendi kafasına göre silmesi mümkün değil siz ayarları değiştirmedikçe.
  • İyice karışsın kafalar bi de RISING INTERNET SECURITY diye bişe war
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

quote:

Orjinalden alıntı: castorpollux

quote:

Bunu her konuya yazmaktaki amaç nedir ki.. Bence Kaspersky en iyi Antivirdir.. Benim için değişmez

Kaspersky iyidir sistem iyiyse kasma falan yapmaz yanlız ichecker ve iswift adlı özelliği bir dahaki taramada o dosyayı es geçmesi için her taradığı dosyanın sonuna bir uzantı ekler eskiden bunun disk'in zamanla okuma hızını etkilediği söyleniyordu bunu bizzat yaşadım ve gerçek şimdi aynı sorun olmayabilir düzeltmişlerdir belki kaspersky kullandığım zamanlarda bu iki özelliği ayarlardan kapatıp öyle kullanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Mart 2009; 23:43:36 >

• avira antivir 2009 sürümü
    iki gündür kafayı yemiştim sality yüzünden, temizledi vallaha helal olsun
  • nod32 gerisi boş
  • quote:

Orjinalden alıntı: slayerkaan

nod32 gerisi boş

bitime 15 gün kala bardaki amblemi kızarıp-bozarıp:"EN YÜKSEK DÜZEYDE KORUMA SAĞLANAMADI"diye ikaz ederse aynı şeyi söyleyebilecekmisiniz???
  • G-DATA INTERNET SECURITY 2010 lısanslı aldım en ıyısı gercekten %99.8 vırus bulma basarısı g-data avıra norton en ıyılerı g-data 2010 deneyın eskı kasan g-data degıl
  • Kaspersky Internet Security tartışmasız bu konunun piridir.Virüs veritabanı ve güncellemesi konusunda lider Kaspersky dir.Sistem özellikleriniz 2 Ghz ve 3GB RAM üzeriyse KIS 2009 tek ilacınızdır.Alternatif olarak faydalı sistem bakım fonksiyonları bulunan Mcafee tercih edilebilir NOKTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htcesat -- 26 Mayıs 2009; 21:08:29 >
  • pandanın deneme sürümünü kullanıyorum.
    ama zırt pırt aktive kodu ekranını karşıma çıkarıyor.Bir programdan bu kadar bıktırılır .
    selamlar panda yazılımcıları
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.