Şimdi Ara

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar? (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
1
Favori
43.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanındaki bütün oyunları full level oynadığım, hız aşırtma sınırlarını zorladığım, 5 yıl boyunca tık demeden sorunsuz çalışan Palit Fx5200'üm...

Şimdi kimbilir kimin elinde... Belkide çoktan parçalamışlardır...

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: base

mx 440 128 mb 4 senedir kullanıyorum canavar ya gta sa oynamştm nfs most wanted haylen çalışıyo geçnde fanı bozuldu çıkardım attım banamısn demiyo arada bir kasayı camdan aşşa atmak geliyo ama olsun...yaza bi sistem toplayıp bunuda bi kenra atcam inş..

bunun 64 mb lığı vardı bende dediğin gibi most wanted oyununa kadar oynadım cod 2 vs onlarıda oynattı sorunsuz

zaten ramleri bayağı hızlıydı çok iyi hatırlıyorum bunun 128 mblığını sipariş verecektik istanbuldaki depoda kalmamış 64 mb almıştım
  • ONBOARD
  • quote:

Orjinalden alıntı: By MuRaT

ONBOARD

• woodoo 3dfx ciktigi zaman tekti baska alternatifi yoktu ekran karti olayinda ufku acan en onemli gelismeydi.
  • 9550 EFSANESİ DE UNUTULMAZ
  • 1900xt ve şimdi ki GTX285
  • Voodoo 3dfx almıştım fazla kullanamadım arızalandı s3 trio vermişlerdi ama voodoo yu unutamadım :))
  • AGP 8x, 256-bit, 128MB DDR bellek ve DDR 4Mx32 overclock uygulamaları yapıyordum.
    GIGABYTE GV-N68128DH ekran kartım vardı. NVIDIA GeForce 6800 VPU ile güçlendirilmiş. Zamanında alırken çok iyi bir para (380$) vermiştim. AGP anakartım bozuldu; PCI-e terfi edince 1-1,5 yıl kartı elimde tuttum kıyamadım, ama sonra bir arkadaşa verdim. Şimdi pişmanım desem yeri var, ama dursaydı ne olacak tı?

• Creative - 3D Blaster RIVA TNT2 ULTRA 32 MB ...
    AGP 2x
    İlk paraya kıyıp aldığım kart 200 dolar civarında para saymıştım....
  • x800 GTO
  • x1950pro, kullandığım ilk 256bit ekran kartıydı ve ilk kullandığımda meğer hiçç oyun oynamamışım şimdiye kadar dedirtmişti hızıyla ve görüntü kalitesiyle. Onun haricinde yıllar önce S3 trio 3D 8mb PCI ekran kartıyla tomb raider 2'yi oynarken lara'nın üstünden süzülen su taneciklerini ve duvarda yanan meşaleleleri çok kaliteli göstermesi bana çok ayrı bir keyif vermişti.
  • 6600gt, 3 sene her oyunu oynamamı sağladı... sm3 desteği sağolsun
  • msi 5950 ultra ah ahhhhh

• Leadtek Geforce4Ti 4600
    O zamanlar hiç bir kartta bulunmayan çift fan ile bu kart sahipleri millete hava atardı...
  • S3 Virge DX 4Mb PCI
  • FX 5200 ilk kartımdı ilkler ayrıdır
  • Ah ah bilgisayar dergilerinin arkasında 9800pro vardı onun hayalini kurardım.Resmen aşık olmuştum karta.Bende o zamanlar mx4000 vardı En hayran olduğum kart 9800proydu.Şimdi yanımda olsa kart kasa kurarım onun için Ama büyük fanlılardan küçük fanlı olanlarda wardı
  • En uzun süre kullandığım kart Inno3D marka Pci Geforce2 MX 64mb idi.Tam 5 yıl kullandım.

Ama beni en çok şaşırtan kart Leadtek Winfast Geforce 7600GT 128mb olmuştu.Voltmod yaptım ve GPUya 250 mhz oc yapabildim.7900GS ile yarışıyordu artık.Tabi ozamanar bu büyük bir performanstı
  • quote:

Orjinalden alıntı: zagzirus

devasa fanıyla,his İCEQ turbo 2600xt ( dünyanın en hızlı 2600xt siymiş) üzerinde öyle yazıyordu.hız aşırtmalı

üstüne ekstra kendin de aşırtabilirsin ben 875/2150 de kullanıyorum neyse konuya dönersek

tabi ki ilklerin yeri ayrıdır daha önce bilgisayarımda 64 mb mx440 vardı 72 milyona almıştım 2004 te sonraki ciddi sistemimde x800 gto almıştım ama aklım x850 xt de kalmıştı hala da içimde o karta sahip olamayışım uhde olarak durur ondan sonra da x1900 xtx e hasta olmuştum tam iyileşirken x1950 xtx çıkıverdi ama param yoktu ve şimdiki 2600 ü alabildim anca ne acıklı hikaye oldu di mi

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.