Şimdi Ara

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
1
Favori
43.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3dfx vodoo1 4 mb işlemciye fazla bağımlı değildi...döneminde nerdeyse tekti ve rakipsiz di :)
  • gta 3 ün ilk çıktığı zamanlar 128mb geforce4 mx440 almıştım. internet kafelerde kaldırmıyordu oyunu. ne büyük zevkle oynamıstım. ne günlerdi o günler..
  • GTS 512
  • Diamond Stehalt II S220 (Rendition Verite 2100 4MB PCI)

98 senesiydi. voodoo lardan geçilmiyordu. piyasanın en iyi 2-3 kartından biriydi.
  • HD4870 & 8800 ultra
  • mx 440 128 mb 4 senedir kullanıyorum canavar ya gta sa oynamştm nfs most wanted haylen çalışıyo geçnde fanı bozuldu çıkardım attım banamısn demiyo arada bir kasayı camdan aşşa atmak geliyo ama olsun...yaza bi sistem toplayıp bunuda bi kenra atcam inş..
  • devasa fanıyla,his İCEQ turbo 2600xt ( dünyanın en hızlı 2600xt siymiş) üzerinde öyle yazıyordu.hız aşırtmalı
  • S3 Virge 6MB Ekran Kartı Uçardi=)
  • GF3
  • FX5200 ve HD4850
  • RADEON 9600XT sattıgımıa hep pisman oldum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasimboo

RADEON 9600XT sattıgımıa hep pisman oldum

O kartı çok istemiştim ama bulamamıştım
  • fiyatına göre en iyi ekran kartım ati radeon 955o ge idi. üstelik ilk defa gerçek anlamda 3 boyutlu oyunları da bu kartla oynamaya başlamıştım. o yüzden en sevdiğim kartım da bu olmuştur.
  • XFX 8800 GTS şuan kullanıyorum verdiğim parayı hakeden tek kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: duvar sürüngeni

fiyatına göre en iyi ekran kartım ati radeon 955o ge idi. üstelik ilk defa gerçek anlamda 3 boyutlu oyunları da bu kartla oynamaya başlamıştım. o yüzden en sevdiğim kartım da bu olmuştur.

radeon 955o OC canavarımdı ama en sevdiğim kart şu an kullanmakta olduğum GTX260
  • 32 MB Winfast Leadtek GeForce 256 DDR

Evimin bir köşesinde görevini layıkıyla yamış olmanın huşusuyla sessiz sessiz durur.

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar?
  • x800 gt

• zotac amp 8800 gt
  • fx5200-7600gs-hd4850
  • Benim ilk makinamdaki 2 mb S3 Trio vardı, ilk 14" ekranda ne inanılmaz gelmişti o kart bana hala o aldığım keyfi unutamam, Future shock Terminatör oyunu vardı mükemmel gelmişti bana hep
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.