Şimdi Ara

***EN GÜZEL TELEFON*** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
2
Favori
99.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiikide walkman phonesözelliklede yesil w550i.
  • fırsatım olsa kendime özel süper özellikleri olan cep telefonu yapardım yada param olsa yaptırtırdım sony sesi kamerayı samsung a tasarımı nokia ya malzeme kalitesini vb vb
  • Bu ikisini çok seviyorum

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

• Özellik Olarak N80
    Zariflik Ve Görünüş Acısından 8800
  • VeRTu...
     ***EN GÜZEL TELEFON***
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayfa-140

sıradaki konuğumuzu çağırıyorum
    o bir dijital kamera
    o bir mp3 player
    o bir video camera
    o biiiir k850i

***EN GÜZEL TELEFON***

alala yahu bu telefon piyasaya çıktı mı?
    son zamanlarda s.e un değişik çirkin modellerini görüyorum.
    umarım bu gerçektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: codexhoo

quote:

Orjinalden alıntı: tayfa-140

sıradaki konuğumuzu çağırıyorum
    o bir dijital kamera
    o bir mp3 player
    o bir video camera
    o biiiir k850i

***EN GÜZEL TELEFON***

alala yahu bu telefon piyasaya çıktı mı?
    son zamanlarda s.e un değişik çirkin modellerini görüyorum.
    umarım bu gerçektir.

Tel şuan piyasada değil
    ama çıktığı dönemlerde baya gündem oluşturur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murselsevim -- 3 Temmuz 2007; 23:31:50 >

• Vallahi Hepsi Birbirinden Güzel epsini Alim Özel Bir Çanta Yaptırcam Kendime
  • Yeri bambaşkadır..

***EN GÜZEL TELEFON***
  • quote:

Orjinalden alıntı: AjanWhite

Vallahi Hepsi Birbirinden Güzel epsini Alim Özel Bir Çanta Yaptırcam Kendime

peki favorin nedir
    hala 8800 mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2wicky

Bu ikisini çok seviyorum

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

Bendeeeee..... ama hala Türkiye'ye gelmedi... özelliklede W 850i'nin beyazı... Bi süpriz yapıpta şubattan önce piyasaya sürüyoruz W 850i'nin beyazını deseler keşke... Napalım şubata kadar beklicez artık öle boşboş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitaldelisi -- 20 Aralık 2006; 18:05:26 >

•  ***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

Ben BU telefonu diğer markalar ve konularda açmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_10586332/tm.htm

1.278.000 $

• bence 7610 dur.
  • bence en kibar telefon 6111

***EN GÜZEL TELEFON***
  • 106 karatlık pırlanta var fiyatı 2 trilyon

quote:

Dünyanın En Pahalı Telefonu

Değeri 500 bin sterlin olan dünyanın en pahalı cep telefonu Avusturya'da yapıldı.
    Lüks aksesuvarlar yapımcısı Peter Aloisson tarafından tasarlanan ve Alman bir fabrikatör için üretilen telefon, saf altından yapılmış ve çevresinde dünyada bulunan en nadir mücevherlerden olan 2 bin 950 parça mavi elmas var.
    Aloisson, "cep telefonları artık hayatın vazgeçilmez bir parçası oldu. Saat ve broşlar gibi günlük yaşamımızın parçası olan tüm diğer aksesuvarlar gibi onların da lüks versiyonları bulunmalı" diyor.
    Peter Aloisson, yılda yaklaşık üç cep telefonu üretiyor. Tabii bu sayı, ünlü ve zengin müşterilerinin isteklerine bağlı olarak değişiyor. Telefonların ortalama fiyatları ise 20 bin sterlin civarında

Bide Bunu Deneyin

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

• quote:

Orjinalden alıntı: funy251

106 karatlık pırlanta var fiyatı 2 trilyon

quote:

Değeri 500 bin sterlin olan dünyanın en pahalı cep telefonu Avusturya'da yapıldı.
    Lüks aksesuvarlar yapımcısı Peter Aloisson tarafından tasarlanan ve Alman bir fabrikatör için üretilen telefon, saf altından yapılmış ve çevresinde dünyada bulunan en nadir mücevherlerden olan 2 bin 950 parça mavi elmas var.
    Aloisson, "cep telefonları artık hayatın vazgeçilmez bir parçası oldu. Saat ve broşlar gibi günlük yaşamımızın parçası olan tüm diğer aksesuvarlar gibi onların da lüks versiyonları bulunmalı" diyor.
    Peter Aloisson, yılda yaklaşık üç cep telefonu üretiyor. Tabii bu sayı, ünlü ve zengin müşterilerinin isteklerine bağlı olarak değişiyor. Telefonların ortalama fiyatları ise 20 bin sterlin civarında

Bide Bunu Deneyin

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

Barbara Cartland yaşasa bu telefonu kullanırdı herhalde

• quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

Yeri bambaşkadır..

***EN GÜZEL TELEFON***

evet karizmada üstüne tanımam bi sirocco bi 8910
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2wicky

quote:

Orjinalden alıntı: funy251

106 karatlık pırlanta var fiyatı 2 trilyon

quote:

Bide Bunu Deneyin

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

Barbara Cartland yaşasa bu telefonu kullanırdı herhalde

kesin malzemesinden ve görünümünden başka hiçbir özelliği yoktur... sadece şık tasarım ve para harcamayı çok seven kişiler için yapılmış...

• quote:

Bide Bunu Deneyin

***EN GÜZEL TELEFON***

***EN GÜZEL TELEFON***

buna telefon demek yanlış olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 23 Aralık 2006; 13:52:15 >

• Sony Ericcson Z310i
     ***EN GÜZEL TELEFON***
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.