Şimdi Ara

1milyon 278 bin dolarlık telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir topic yokmuş ondan açıyım dedim.Varsada kusura bakmayın.
    Bir dergide görmüştüm bu telefonu.

Nedir? = 18 ayar altınla kaplı servet değerinde bir telefon.GoldVish kendini lükse telekomünikasyon markası olarak tanımlıyor.140 gram altından olan bu telefon ile iletişim gerçekten lüks olsa gerek.

Neyi Farklı ? = Zenginliğin göstergesi olanaltın ve mücevherlere bezeli bir telefondur.

Özellikleri = 198 gram
    110 x 46 x 17 mm boyutunda.
    Quad band.
    GPRS class10.
    EDGE class 10.
    USB.
    Bluetooth
    Resim ve Video kaydedebilme.
    Mp3 Çalar.
    FM Radyo.
    Ses kayıt.
    Handsfree.
    2GB hafıza.

Fiyatı = 1.278.000 $ . (1 milyon 278 bin)

Telefonun fiyatı özelliklerini söylememi gerektirmiyor.GoldVish adlı marka servet değerinde bir telefon üretmiş.
    Alan olur mu bilmem:)

İşte resimleri =

• symbian var mı ?
  • İlginç...

Kim alıp kullanabilir ki?
  • bedava verseler kullanmam,

satarım :)
  • Bunu anca Kraliçe Elizabeth kullanır
  • bende vardı sattım foto çekimi hoşuma gitmedi
  • Alt tarafı birkaç yüzyıllık asgari ücrete denk geliyor, niye abartıyorsunuz ki?..

• sagem myv55 i almışlar hafıza ve bt koyup tuşları ksayı ziynetlkeştirip piaysaya sürmüşler gibi
  • heralde bunu alana yanına özel koruma veriyolardır adamı linç ederler elinden alırlarda onu kurtarmak için
  • bu telefona bu parayı verenin aklına şaşarım.1.278.000 dolarla kaç bin tane açı doyurursunuz.
  • jet sosyeteye duyrulur...
  • yok bee hiç güzel tel. değil... <<<<< >>>>>> (kedi ciğer meselesi )
  • güsel bi konu ama bence hiç deymez okadar para vermeye =))))
  • abi bari tip olsa ya berbat!!!! bun ualan valla enayı drr gene 8800 gold bı karızması var
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAKSIMUS

bu telefona bu parayı verenin aklına şaşarım.1.278.000 dolarla kaç bin tane açı doyurursunuz.

Valla o konuda haklısın ayrıca illa altın mı veririm benim 6233 ün kapağını bir kuyumcuya derim bunun 20 ayar altın dan ve elmasla süslü olanından istiyorum (o metalik kısımlar beyaz altın olacak tabi) İşte tuş takımlarındaki rakamlar da küçük taşlardan olsun derim. Hepsi bu hem daha güzel olur, hem daha özellikli olur hem de 4-5 milyara kapatırız işi. Ne o fiyat ya 1 milyon küsür dolar peh peh peh. Ben o paraya bizim binayı kople vücudumu altınla kaplatırım be, he bir de heykelimi yaptırım altından üstüne de bir yat alacak param kalır. Düşün yani o kadar bir para. Nasıl bir telefon muş ki bu ekranında sıvı kristal yerine sıvı pırlanta mı kullanmışlar.

quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

abi bari tip olsa ya berbat!!!! bun ualan valla enayı drr gene 8800 ****ı karızması var

Evet hemde nette altın kaplama kapağı da satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 24 Kasım 2006; 10:36:46 >

• bunu alan adama ben insan demem yani böyle zevk olmaz kardeşim 40 50 milyar olsa neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

symbian var mı ?

• para biriktirmeye başladım bile günde 1 dolar biriktirsem 1278000/365 sene sonra alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAUREAU -- 23 Kasım 2006; 23:51:57 >
  • valla nokia ile anlaşmışlar yeni symbian çıkartıp takçaklarmışya ben bu telefona okadar para verecek insanın aklından şaşarım onun parası ile kaç tane 3310 alınır biliyomusunuz
  • sevgilinin resmini wallpaper yapabiliyomusun bunda kroyuzallahınakadar.gif

abi bu paraya telefon alsan amerika saldırır içinde petrol var diye
    ohaaa yani

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.