Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tylnn

Living Tribunaldan sadece bir tane var. Multiversenin koruyusudur. Bütün evrenlein üstündedir. Protege de Living Tribunalın güçlerini kopyalayıp, ondan güçlü oluyor. Bütün multiverseden üstün oluyor.

Living tribunal marvel multiverse un yargicidir.

Marvel de ise bir cok multiverse var. Earth 616 haricinde digerlerinde var mi emin degilim. Alternatif hikayelerde genelde yazilip ciziliyor ne de olsa.

Edit: Protege non canon bir karakter, ne yaptiginin bir onemi yok
    edit2: non canon = earth 616 disinda gecersiz olan her sey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 12 Ağustos 2015; 13:21:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Living Tribunaldan bir tane var. Bütün evrenlerin üzerinde bir karekter.
  • quote:

Living Tribunaldan bir tane var. Bütün evrenlerin üzerinde bir karekter.

Multiverse = Coklu evren.

Dedigin sey dogru zaten.
    Evrenlerin uzerinde bir guc.

Ama sana diyorum ki Marvel da bir kac tane multiverse var. Sadece bir tane multiverse yok. Alternatif multiverse lerde de olmali, ayni earth 691 de olusu gibi.

• Bütün multiversenin koruyusucu, yargıcı.
  • quote:

Bütün multiversenin koruyusucu, yargıcı.

http://www.altevren.net/attachments/article/126/Marvel%20-%20Evren%20ve%20%C3%96tesi.pdf

sayfa 7 de bahsettiğim şema var, onu diyorum ben
  • Living Tribunal, Megaverse seviyesinde. Protege de Living Tribunalın güçlerini kopyalayıp, Megaverse düzeyine ulaşıyor.
  • quote:

Living Tribunal, Megaverse seviyesinde. Protege de Living Tribunalın güçlerini kopyalayıp, Megaverse düzeyine ulaşıyor.

Destekli salla bari marvel da megaverse seviyesinde bir karakter yok LT de multiverse level. Protege umrumda degil acikcasi, gecerli bir karakter bile degil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IBaXTeR

En güçlü insan süper kahraman Batman.En güçlü Marvel karakteri bence Thanos.Bir de şu Tanrı vardı Marvel evreninde.Onu saymazsak tabi Thanos.En güçlü süper iyi kahraman Marvel evreninde Hulk.Bazen kötüde olabiliyor.En güçlü kötü kahraman Marvel evreninde yine Thanos.DC en güçlü kötü kahraman Darkseid bence.En güçlü Süper kahraman Süperman.İki evrende de en güçlü süper kötü karakter Thanos.En güçlü süper iyi karakter de bence Süperman.

Yalnız favorim Batman ve Joker

Protege, senin bahsettigin adamların tüm güçlerini kopyalayıp, biriktirir. Sınırsız güç kopyalaması yapar.

Protege : Darkseid + Thanos + Hulk güçleri birleşimi olur. Hepsindende güçlü olur.

O dediğin kim bilmiyorum ama o güçleri o karakterlerden kopyalamak o kadar kolay da değildir bence./b]

• IBaXTeR I kullanıcısına yanıt
    Protege, Living Tribunal'ın güçlerini kopyalıyor. Darkseid, Thanos ve Hulk'un güçlerini çok rahat kopyalar.
  • quote:

Protege, Living Tribunal'ın güçlerini kopyalıyor. Darkseid, Thanos ve Hulk'un güçlerini çok rahat kopyalar.

Olabilir.Bilinmeyen karakterlerle uğraşmak zor.
  • Marvel da megaverse seviyesinde bir karakter yok, demişsin. Beyonder megaverse seviyesinde.
  • quote:

Marvel da megaverse seviyesinde bir karakter yok, demişsin. Beyonder megaverse seviyesinde.

Hayir degil.

Pre retcon beyonder bile one above all dan guclu degil.

Marvel in en guclu karakteri multiverse seviyesinde. Hic bir yerde de su karakter megaverse sorumlusu olarak gecmez.

• Protege, herkezin gücünü sınırsız bi şekilde kopyalar ve biriktirir. Bu konunun başından beri konuştugunuz tüm kahramanların güçlerini kopyalar ve hepsinden güçlü olur.
  • quote:

Protege, herkezin gücünü sınırsız bi şekilde kopyalar ve biriktirir. Bu konunun başından beri konuştugunuz tüm kahramanların güçlerini kopyalar ve hepsinden güçlü olur.

İlk once gecerli bir karakter olsun ondan sonra bakariz

• Marvelin kendi karakteri.
  • quote:

Marvelin kendi karakteri.

Bir şeyi değiştirmez.
  • Arkadaşlar bir site vardı süper-kahraman seçip karşılaştırıp güçlerini yazıyordu aradım bulamadım bilen varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FooYou

Arkadaşlar bir site vardı süper-kahraman seçip karşılaştırıp güçlerini yazıyordu aradım bulamadım bilen varmi acaba

Bir suru site vardir oyle de detaylandirirsan belki bilen cikar

Yabanciysa screwattack olabilir

• Yok yine burda görmüştüm bulamadım sonradan her kahramanın özelliklerine gore puanlaması vardı en sonda total puan i vardı bilen vardır diye burdan sorayim dedim yine de teşekkürler cevabın için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FooYou kullanıcısına yanıt
    Bu site olabilir mi?

http://vsbattles.wikia.com/wiki/VS_Battles_Wiki
  • 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.