Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.561
Cevap
40
Favori
452.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Ahaha geri vitesi kes. Hocam bu New 52 serisi mi? Bizimki Harley Quinn'i niye arıyor?

Seri, Injustice Gods Among Us. Neden aradığı konusu biraz uzun. Superman intikam istiyor

Yeni film çıkmış intikam peşinde başrolde Superman oynuyor.

Anlamadım

• quote:

Arkadaşım ikisi aynı şey değil. Mesela WW Superman kadar hızlı reflekslere sahiptir ama gel gelelim yolculuk hızında Superman ile arasında uçurum vardır. Bilmem anlatabildim mi?

Wonder Woman, Superman kadar hızlı reflekslere sahip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Her ikisi olarak diyelim. Kimisi dövüş hızında kimisi yolculuk hızında iyi. Tabi Flash her ikisinde de başı çekiyor. Ondan sonrakiler yani konu.

Bu zırvaliklardan artik biktim ve usandim. Saçma saçma muhabbet ve öylesine bir çizgi roman yorumlari artik göz boyayıcı olmaya başladı, soruya bakar misin, dövüş hizi mi yolculuk hizi mi?

Sayin mahmut kardeşim, sen benden daha iyi mi biliyorsun Silver Surfer'ı, her şeyi iyi bil okey ama benim alanim Silver Surfer bunu hiçbir zaman unutma, buraya refleksleri ile her şeyi attim, tabii sen bunlari bilemezsin, çünkü daha çook gençsin paşam.

Sen daha çizgi roman okumamışken bizim elimizde çizgi roman kitaplari ve dergileri vardi mahmut bey unutma bunu, sen daha Annihilation bilmezken biz bitiriyorduk, Defenders bilmezken biz bitiriyorduk güzel kardeşim, bana bunlari anlatma, senin internetten yazdiğin ile benim okudugumun arasinda fark var. Subjektif yorumlarinizi kendinize saklayin;)

Okuma ve anlamada problem var sanirim, SS ile ilgili bir sey mi demisim? Alintiladigin kisilere dikkat et.

Ayrica Mr. Jingles i alintiladigin ve onun cevabinda verdigi gibi Dovus hizi ve yolculuk hizi farklidir. (travelling speed) Superman boyutsal hizda ucabilirken yaklasik isik hizinda dovusur.

Ha sen cok okumus cok bilgilisin ya, bunlari da biliyorsun zaten. Ama ne hikmetse hic mi hic belli olmuyor.

Edit: Sen de engin bilgini kendine saklasan bu konudaki herkes memnun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 12 Ekim 2014; 17:03:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Arkadaşım ikisi aynı şey değil. Mesela WW Superman kadar hızlı reflekslere sahiptir ama gel gelelim yolculuk hızında Superman ile arasında uçurum vardır. Bilmem anlatabildim mi?

Dovus hizi olarak onunla savasabilecek kadar hizli denilmisti, oradan boyle tahmin ediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ahaha geri vitesi kes. Hocam bu New 52 serisi mi? Bizimki Harley Quinn'i niye arıyor?

Seri, Injustice Gods Among Us. Neden aradığı konusu biraz uzun. Superman intikam istiyor

Anlamadım

O espriyi bildiğini sanıyordum. Filmin adı intikam peşinde ya başrolde intik oynuyor diye muhabbet vardı işte o kısmı Superman ile değiştirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

quote:

Her ikisi olarak diyelim. Kimisi dövüş hızında kimisi yolculuk hızında iyi. Tabi Flash her ikisinde de başı çekiyor. Ondan sonrakiler yani konu.

Bu zırvaliklardan artik biktim ve usandim. Saçma saçma muhabbet ve öylesine bir çizgi roman yorumlari artik göz boyayıcı olmaya başladı, soruya bakar misin, dövüş hizi mi yolculuk hizi mi?

Sayin mahmut kardeşim, sen benden daha iyi mi biliyorsun Silver Surfer'ı, her şeyi iyi bil okey ama benim alanim Silver Surfer bunu hiçbir zaman unutma, buraya refleksleri ile her şeyi attim, tabii sen bunlari bilemezsin, çünkü daha çook gençsin paşam.

Sen daha çizgi roman okumamışken bizim elimizde çizgi roman kitaplari ve dergileri vardi mahmut bey unutma bunu, sen daha Annihilation bilmezken biz bitiriyorduk, Defenders bilmezken biz bitiriyorduk güzel kardeşim, bana bunlari anlatma, senin internetten yazdiğin ile benim okudugumun arasinda fark var. Subjektif yorumlarinizi kendinize saklayin;)

Okuma ve anlamada problem var sanirim, SS ile ilgili bir sey mi demisim? Alintiladigin kisilere dikkat et.

Ayrica Mr. Jingles i alintiladigin ve onun cevabinda verdigi gibi Dovus hizi ve yolculuk hizi farklidir. (travelling speed) Superman boyutsal hizda ucabilirken yaklasik isik hizinda dovusur.

Ha sen cok okumus cok bilgilisin ya, bunlari da biliyorsun zaten. Ama ne hikmetse hic mi hic belli olmuyor.

Edit: Sen de engin bilgini kendine saklasan bu konudaki herkes memnun olur.

Benim inandığım tanri senin ki değildir belki paşam, 1 veya 2 yil öncede rajon kestiğin forumda ki mesajlarina baktikça görülebiliyor zaten, Sonic'in, Living-Tribunal'den daha iyi olduğunu savunan sen, ne ara bu kadar bilgili olup burada ki insanlara bir şey öğretmeye kalkti? Insertect mi buldun yoksa? Subjektif yorumlarina bakilirsa, Insertect bulsaydin 10 dil felan biliyor olurdun, benim mesajlarimi anlamadığın halde, bana kinayeli mesajlarin çok göze çarpıcı unutma, biz ayirt edebiliyoruz ama sen ne yazik ki bunlari bağdaştiramiyorsun. Mesajımı tekrar oku anlamazsan sana da bi insertect yapalim, nasil fikir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım

O espriyi bildiğini sanıyordum. Filmin adı intikam peşinde ya başrolde intik oynuyor diye muhabbet vardı işte o kısmı Superman ile değiştirdim.

Neyse boşver hala anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

quote:

Dovus hizi olarak onunla savasabilecek kadar hizli denilmisti, oradan boyle tahmin ediyoruz.

Yok ya değil. Taş çatlasa Superman'in bir tık altıdır. Wonder Woman'ın reflekslerini sadece gelen mermileri bilekliği ile karşılarken görebiliyoruz.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Hala ayni seyi yapiyorsun... SS ile ilgili bir sey demedim onu bir anlamakla ise baslayabilirsin. Sonrada bu gereksiz tutumunu.

Beni bloklarsan sevinirim, hatta benle iletisim dahi kurma mumkunse. sana bir sey ispatlamak zorunda olmadigim gibi senin bu konuya ilk geldigin zamanlari ve bana attigin mesajlari da cok cok iyi hatirliyorum.

Senin bilgin kendine benim bilgim kendine. Hadi selametle.

• Surfing with the Alien'in verdiği siteden baktığım kadariyla(Çizgi Roman'dandı) çoğunda Silver Surfer diğer karakterlerden daha iyi gibi gözüküyor.
  • Yan karakterlere bakalim bir de.

Bane, Lobo, Abraxas, Akhenaten, Carnage, Venom, Loki. Biraz bunlari tartişalim
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    En büyük LOBO

• quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

• quote:

quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

Cesareti yeter. Kim cüret edebilir Darkseid'ın kafa da sigara söndürmeye

• quote:

quote:

quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

Bunun devami var sanirim. Onuda atsana bi

• quote:

quote:

quote:

quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

Devamı yok, sonra ne oldu bilinmiyor. Ama ileriki sayılar da ne olduğuna değineceklerdir, en azından öyle umuyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

Devamı yok, sonra ne oldu bilinmiyor. Ama ileriki sayılar da ne olduğuna değineceklerdir, en azından öyle umuyorum

Değinmeleri lazim.

• Aynen flash ikisinde de başı çekiyor bildiğimiz gibi . Yalnız thor yolculuk hızında ss ile aynı hatta daha iyi olabilir.Buraya mjolnir ile ilgili bir ss atmıştım hatırlarsınız.

Ayrıca Gladiator denmiş, evet o da çok güçlü hatta bir dönem marvel ın superman i olarak tanımlanmış o da ama su an pek gözükmüyor. Ayrıca thor şu an Marvel'ın üvey evladı oldu boş boş takılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Haddock

quote:

quote:

quote:

En büyük LOBO

Darkseid yer gibi

Aynen. Bu tıpkı Wolverine'nin Apocalypse'in kafasında purosunu söndürmeye çalışması gibi birşey.

Apocalypse yerinde thanos olsa daha mantıklı olur bence.

• Benim 2 sorum var
    1. Monitorler multiverse'ün dışında orada olan olaylardan etkilenmeden yaşıyorlar . New52 öncesinde olan olaylardan dolayı sadece bir monitor kalıyor. New52 ile DC rebootlanınca monitorler geri dönüyor mu eğer dönüyorsa o zaman onlar nasıl multiverse'ün dışında yaşamlarına rağmen etkileniyorlar?
    2. Anti-monitor vs mandrakk(dark monitor)

• 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.