Şimdi Ara

En güçlü Anime/Manga Karakteri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
957
Cevap
4
Favori
52.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dayak_Arsızı -- 8 Ağustos 2017; 9:1:32 >

• En güçlü Anime/Manga Karakteri

• Goku'dan güçlüsü yoktur.
  • İlk mesajı spoiler içine almalısın, OP'de güncele gelmeyenler için spoiler içeriyor.
  • Dragon Ball'dan Son Goku

Hangi karakter en güçlüsüdür sorusuna bu yanıtı vermeyenler ya Dragon Ball izlememiştir, ya da hiç anime izlememiştir :)

Adam galaksiler arası yolculuklar yapıyor, gezegenler patlatıyor, ötesi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 21 Eylül 2011; 21:01:50 >
  • Ben her manganın kendi içinde dedim.Ona bakarsan songoku one piece ta logia kullanıcılarına vuramaz.Ayrıca death note'ta adı ibr yazılsa kurtuluş yok.
  • Logia meyveleri bildiğim kadarıyla fiziksel hasardan etkilenmiyor (seriyi takip etmiyorum). Ama bu adamlarda sadece fiziksel hasar yok ki, bir sürü elemental teknikler de kullanıyorlar. Ayrıca Death Note'a ismi yazılırsa Ejder toplarıyla hayata geri döner bir sıkıntı olmaz :) Aslında Death Note'la kıyaslaman baştan yanlış sonuçta bilek kuvvetinden bahsediyoruz öldürme yetisinden değil. Sonuç olarak kazanan hala Goku :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 21 Eylül 2011; 22:45:51 >
  • broly

• Animelere göre konuşursak.

Bleach'de - Kurasaki Ichigo

Naruto'da - Uchiha Madara

One Piece'de ise White Beard

Not: Manga takip etmiyorum. Animeye göre seçtim.
  • Yagami Light. Son Goku'yu da Son Gohan'ı da Beyazsakalı'da tek kalem darbesiyle harcar. Kalem kılıçtan keskindir. Gerçi Goku'dan emin değilim. Adam hamamböceği gibi öldüremiyorsun bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

Yagami Light. Son Goku'yu da Son Gohan'ı da Beyazsakalı'da tek kalem darbesiyle harcar. Kalem kılıçtan keskindir. Gerçi Goku'dan emin değilim. Adam hamamböceği gibi öldüremiyorsun bir türlü.

Problem?

• Son Goku. Ölse bile ejderha topuyla diriltilir, Kira'nın yanına ışınlanarak işini halleder. Super Saiyajin 3 halinden bahsediyoruz, evrenin en güçlü adamı...

• Dragon ball'daki karakterler gezegen yok ediyorlar. O yüzden en güçlü karakterler o animeden çıkar. Fakat Bleach şöyle 5-10 yıl daha sürerse İchigo'nun nasıl olacağını kestirmek güç.
  • Kurosaki İchigo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara Kisuke.

Kurosaki İchigo

Nick Urahara - Avatar Ukitake - Cevap Ichigo

Ne ayaksın la sen

(Şaka yapıyorum)
  • En güçlü anime karakteri yoktur. Hepsini aynı animeye mangaya koysan çizer hangisine isterse ona kazandırır , şimdi evlerinize dağılabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Li' DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara Kisuke.

Kurosaki İchigo

Nick Urahara - Avatar Ukitake - Cevap Ichigo

Ne ayaksın la sen

(Şaka yapıyorum)

Ya Urahara'yı öylesine koymuştum. Ukitake'yi seviyorum Değiştircem en kısa zamanda ismi

• Her animeyi izlemedim ama büyük ihtimalle Madaradır. Adam zaman/boyut kontrol ediyor daha ne olsun. Tutsun Goku'yu atsın başka evrene susuzluktan ölür.
  • @lev@
    Hocam manga okumuyorsan açma.

Minato harcadı Madara'yı yanlız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

@lev@
    Hocam manga okumuyorsan açma.

Minato harcadı Madara'yı yanlız

Hayatta olanlardan seçtim yav.
    Yoksa
    Sage
    tabiki.
    1. Hokage veya Minato'da olabilir dediğin gibi.

Naruto manga okumuyorsanız açmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 23 Eylül 2011; 20:48:40 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.