Şimdi Ara

EN GÜÇLÜ AĞRIKESİCİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
150.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arveles
    Majezik
    Cataflam muhteşem 3'lü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morfin verdiler bir kere uçmuştum, gayet şiddetliydi ama tekrar vermediler bağımlılık vs. yapıyor diye.
  • Apranax diyorum başka bişey demiyorum.Alt çenedeki dişler en fazla ağrıyandır çunku iltihap surekli sinire baskı yapar 1 ikincisi sinirlere çok yakındır.Hiç bir ağrı kesici apranax gibi geçirmiyor 5-10 dk da kesiyor 5-6 saat sızlamıyor bile.Ama galiba kişiden kişiye degişiyor sevgilime apranax vermiştim hem saatlerce bulandı hemde geçirmedi

Kesinlikle denemelisiniz yetişkin iseniz 550lik alın çok rahatlatıyor boyun baş diş kuş herşeyinize iyi gelir xD
  • yok bi de parol yazsaydınız ama reçetesiz ulaşım için haklı olabilirsiniz evet.

• Müzik

• Ameliyat olduğumda Voltaren 75 mg vermişti doktor. Süperdi o kadar diyeyim.
  • at bayıltan vardı konuya çağırın
  • Basit durumlar için Minoset öneririm. Orta dereceli ağrılar için Majezik. En güçlüsü de Apranax Fort'ur.
  • Arveles..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Apranax diyorum başka bişey demiyorum.Alt çenedeki dişler en fazla ağrıyandır çunku iltihap surekli sinire baskı yapar 1 ikincisi sinirlere çok yakındır.Hiç bir ağrı kesici apranax gibi geçirmiyor 5-10 dk da kesiyor 5-6 saat sızlamıyor bile.Ama galiba kişiden kişiye degişiyor sevgilime apranax vermiştim hem saatlerce bulandı hemde geçirmedi

Kesinlikle denemelisiniz yetişkin iseniz 550lik alın çok rahatlatıyor boyun baş diş kuş herşeyinize iyi gelir xD

kesinlikle katiliyorum

• Vücudunun neresi ağrıyorsa yine vücudunda o bölgeye en uzak noktayı seç kanat ağrı 5 dakika içinde geçecektir. Kanat dediysem de ne parçala ne de küçük bir çizik at. Hafif yar canın yansın yani sürekli olarak orta derecede.
  • Benim şuana kadar gördüğüm en güçlü beyaz reçeteli analjezik diklofenak sodyum. Cataflam, Dikloron gibi ilaçlarda bulunuyor. İşe yaramazsa doktora yazdırıp kodeinli birşeyler kullanabilirsin.
  • Majezik der giderim
  • Minoset ve parol mu bunlari agri kesici olarak gormuyorum bile.Apranax iyi ama benim basagrimi sadece Arveles geciriyor.10 dk ya agri falan kalmiyor.Onsuz adim atmam.Soguk alginligi icin de Theraflu yu tek gecerim 2 hapla iyilestiriyor insani.

• İbuflam içtiğin anda rahatlamaya başlıyorsun.Ama Türkiye'de satılmıyor yanılmıyorsam
  • Morfin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden-

Morfin.

Ad-cevap uyumu

• bir zamanlar bu arkadaşımızda buralardaydı aktivitelere katılır konu açardı ama hayatın gerçeği olan ölüm onu aramızdan aldı ve forumda açtığı konular attığı mesajlar kaldı bize hatıra , kim hatırlardı bu arkadaşımızı unutulup beni hatırlayan olur mu demişmidir acaba bilemem ama bir çağrışım bana bu arkadaşımızı hatırlattı ve ona bir fatiha göndermeyi kendime borç bildim , sizlerde bi fatihayı esirgemeyin ve bu dostumuzun ruhuna hediye edin

@Çakma Zippo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 15 Mayıs 2020; 3:51:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.