Şimdi Ara

En çok kazandıran meslek!!! (ANKET EKLENDİ!!!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
6.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En çok kazandıran meslek!!! (ANKET EKLENDİ!!!)

(En Son Oy Tarihi: 8.12.2013)
Giriş
  • bence maden mühendisliğini de koy , şansında varsa iyi para kazanırsın
  • Doktorlar uzman olduğunda paranın..... abim doktor ordan biliyorum..
  • bir mekatronik mühendisi olarak eğer para diyorsan sana direk doktorluk diyeceğim.pretisyen olarak kalırsan rahatlıkla 5-6 bin ytl, uzmanlık da alırsan özeldede 10-15 bin ytl kazancın olur.. ama tabiiki çok daha zengin olmak istiyorsan ortak olarak özel hastane açabilirsin veya kendini geliştirmiş iyi bir mühendis olup belli bir dönem emir altında çalışıp, belli bir sermaye birikimi sonrasında kendi şirketini açabilirsin. allah ta yürü ya kulum derse o şirketler büyük fabrikaya ve işletmelere dönüşüp milyon dolarlara hükmeden emri altında bir sürü mühendis çalıştıran patronlardan da biri olabilirsin!.. herşey sana bağlı...
  • dayım uzman doktor 14-15 e çıkıyor ayda

webmasterlarda çok kazanıyor
  • Denizcilikte inanılmaz bir para vardır ancak çok fazla mağduriyet çekilir.
  • gözünüzü seveyim beyin cerrahı ne geziyor şıklarda ya
  • Arkadaşlar gümrük yazmıyo orda borsa gibi bi gecede zenginde olabilirsiniz bi gecede vezirde
  • film yıldızı
  • tartismazis pilot
  • fabrika sahibi mesleği
  • quote:

Orjinalden alıntı: talha_145

tartismazis pilot

İmzaya çift resim koymak yassak pilot kardeşim.
  • silah kaçakçılığı
  • icraatlerine bağlı.Ben endüstri mühendisliği diyorum
  • bunların hiçbirisi.

bu mesleklerin sahipleri bu mesleklerin verdiği standartlarla bu ülke şartlarında iyi kazandıkları varsayılsa dahi iyi yaşam şartlarında değillerdir. gerçi kime göre neye göre iyi değil orasıda var. ama bana gre değil. benim denizde yatım, boğazda katım evimde kadın:P vs.. olmadıkça ne kadar zenginim diyebilirim ki. bana göre 1 tirilyon bile çıksa bana piyangodan beni zengin etmez. sadece standartlarımı yükseltir bi ölçüde ve hayatımı hızlandırır. o parayla lüx bir ev araba alırısın o kadar. tek atımlık bir para arkası yok sonra ferrarine benzini alacak paran kalmaz. uff sabahın bu sahatinde can sıkıntısından ne yazdım ama:D
  • Ya millet uyumayın be en cok kazandırna meslek BASBAKANLIK tır

Bu boyle biline, alırsın 2 gemiçik, 3 gofretçi ohhhh olene kadar kebab

Atarsın arka cebede cakını ekmek elden su golden yasar gidersin

Maasıda iyi, masa altısıda iyi super meslek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 8 Nisan 2008; 3:30:49 >
  • Haklsın baştakilere bak
  • sevdiğin işi mi yapıyorsun?yastığa on santim kala uyuyor musun? senden zengini yok bence...
  • hortumculuk malesef
  • Sadece imzamı koyuyorum ortaya.

Başka bişeyde demiyorum
  • Siyasete gir en çok orda kazanırsın. Hem kazanırlar hem harcamazlar bu siyasetçiler herşeylerini devlete ödetirler, üç yüz bin euro'luk makam araban da hazırdır yakıt derdi de yok, daha ne istersin ki.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.