Şimdi Ara

En çok Alkol yine Konya’da satıldı. Konya, viskiyi çok sevdi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zaten işleri güçleri siyasal islam propogandası yapmak.Neyin ne olduğunu onlar bizden daha iyi biliyor.İçsinler ne olucak.İçki dozunda içtimi gayet iyi gelir insana.Vicudu rahatlatır sitresi azaltır.Gece tatlı uyku çekmene yardımcı olur.Bu amaçla kullandımı zararı nedirki? Gidipte her allahın günü içsinler demiyoruz dibine kadar vursunlar demiyoruz.Böyle olayları desteklemiyorum.Konyada benim Ülkemin şehri isteyen isdiğini yapar içkisinide içer.Bu konular yobazlara prim verir sadece.Helal olsun daha çok içsinler afiyet şeker olsun diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tebrikler yobazlar ... yilin yobazi oscari size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya'ya alkol giremez. fransız fetösünün algı operasyonu bunlar. konya bildiğin hacı yağı kokuyor.

• E zaten bizim birçok şeyimiz göstermelik ya da bozuk olmasa bazı sıkıntıları yaşamazdık herhalde. Ama olayı düz mantık düşünürsek listede bir gariplik var. 1.si matematiksel açıdan en çok içki tüketilen yerin konya ya da batman vb olması imkansız. Eğer buradaki veri doğruysa da özel şartlara bakmak lazım. Ama en çok içki içilne yerin konya olması mantıksal açıdan imkansız.

• Sadece şu sözüne cevap vermiştim konuya girmedim.

'' migros falan belki satıyordur ama zincir değil ''

Migros zincir markettir dedim sustum:) say bakim demişin saymak yerine migrosun sitesinden baktım

En çok Alkol yine Konya’da satıldı. Konya, viskiyi çok sevdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt

AKP yi Konya kazandı.

• Konyalı biri olarak söyleyim Konya'da herkes içki içse litre litre Konyalı adam yine viski içmez. Çünkü Konyalı adam cimridir o kadar para vermez içkiye.

• 1- İstanbul nüfus olarak Konya'dan çok çok fazla. Konya İstanbul'u nasıl geçebiliyor? Alkollü mekan sayısı da keza çok çok fazla.

2-Turistik şehirlerde su gibi alkol tüketiliyor (yabancılar baya içiyor)

Konya nasıl birinci sırada oluyor? Bana hiç inandırıcı gelmedi, bence tamamen saçma sapan siyasi, sağ sol mok atma çabası. A haber İstanbul'da akp nin alamadığı semtleri vatan haini gibi gösteriyor, oda tv Konya muhafazakar en çok alkol tüketiyor diye haber yapıyor. Pislik içinde yaşıyoruz, insanları kutuplaştırıyorlar...

• Millet konya ve alkol bir araya gelince yorum yapmaya bayılıyor.konuya yorum yazanların çoğu bende bloklu.nerde zihniyeti bozuk var toplanmış.bundan 10 sene önce de benzer haber vardı Edirne li bir arkadaş tüm ülke birleşse bizim tükettiğimize yaklaşamaz demiştiEn çok Alkol yine Konya’da satıldı. Konya, viskiyi çok sevdi. 

• Yine beğeni alan mesajım uçmuş forum kurallarina aykiri olmayan mesajlari keyfe gore siliyorsaniz, bu forumun amacı ne o zaman? Oldu olacak gorumun adını Donanim Ahaber yapın o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Lagavulin 555 TL olduğuna göre efsane bir kafası var heralde umarım ölmeden 1 kere de olsa bizde deneyimleriz :)
    aynen, alkol oranı %43, vergi oranı %200 (%50'si diyanet'e gidiyor)

dışarda 20 para birimi

En çok Alkol yine Konya’da satıldı. Konya, viskiyi çok sevdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.