Şimdi Ara

En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle mini kategorisi için G2 mini en alınası telefon özellikleri ve g2 den gelen miras kesnilkle güvenilir ve alınır

• Hukuksever yine atıp tutmuş ips ekranlı m2 için...bence bu segmette T2 ultra güzel telefon...

• Sony m2 hiç düşünmeyin bile. Türkiye fiyatı 1200 tl olacak.

• 1200 e xz var yav. bakalim sony mobile mi once batacak, htc mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 11 Mart 2014; 16:43:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

1200 e xz var yav. bakalim sony mobile mi once batacak,chtc ni

1300'e de g2 var

• olmayan GMD2, DH de sanal şişirilmeye başladı bile, malum aktörler devrede. bir elinizdeki GMD ye bakın, bir de buna. zevkler tartışılır ama kalite tartışılmaz
    En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası'En alınası telefonlar 'GM Discovery 2, Xperia M2, LG G2 Mini ve fazlası'

• Sony her zaman favorim olmustur...fakat bu katogoride gmd2 favorim ve geldiginde almayi dusunuyorum..g 2 mini bence gmd nin altinda bir fiyatla girerse bi satis yakalar ancak pek de oyle bi fiyat farki olmuycaktir g2 740 olursa gmd 800 olursa ben gmd alirim yine..cunku 5 inc hd arka kamera 13mp ön kamera 5 mp 2500 mah pil hizlandirilmis işlemci goz onune alindiginda gmd önde...m2 sony biraz daha pahali olur 900 civari ve iyi bi satis yakaliyamaz...gmd2 acik ara onde derim...

• Ayrica 5 inc den yukarisi bence abarti 5 inc ideal boyutta..ekranlarin bu kadar buyutulmesine gerek yok...gmd2 5 inc cikararak bence dogru bir secim yapmis oluyor ve ram inde 2 gb olmasi gayet yeterli olmus olacak..eger gmd2 1 gb ram ile gelirse hayal kirikligi olur

• 800 altı olursa gmd2 dağıtır burayı

• m2 399 usd ile onsipariste, tr de 800-900 araliginda satilirsa 800 e gmd2 yi, 700 e gmd yi zor satar

• Ben ciddi anlamda m2 yı beklıyorum ve almayı dusunuyorum.Fakat sızın çinli üreticiler orayı yok edecek silecek terör estiricek gibi şeyler söykemenız aklımı karıştırdı :)

• G2 mini fiyatı ne kadar olur

• abi şimdi GMD de iki model de türkiyeye gelicek mi acabaaa :D

• htc tasarımı çok süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Tövbe bir daha almam general mobile'dan. Discovery alırsın rom sorunu kamera pembeleşmesi diye birçok şeyle uğraşırsın. Güncelleme denir isteklerinizi aldık derler ama 1 tane bildirim ışığını geçmez olanlar üstüne herkestede ayni çalışmaz. Allahtan bende soket arizasi olmadi. Hayır şimdi ucuZ etin yahnisi diye bir laf var öyle gerçekten olanlar. Elite dediler dediler ocaktan beri bekledim bir telefon Daha almayi düşünüyordum. Ne haberi ne reklami yapildi en son Mesut abi adamları buldu. 800ac yok lte yok o zaman niye beklettiniz amaciniz neydi ? Valla fiyat iyi güzel hoşta sorunu da çok maalesef

Haklısınız fiyat iyi güzel donanım da iyi ama yazılım sorunu olmasa ne olur ki hem atrix hem gmd hem ideosx5 3üde zamanın f/p canavarı üçünü de denedim 3ünde de yazılım sorunları delirtiyor insanı

• valla kafam karisti HTC mi Sony mi :D
  • LG Türkiye'ye g2mini'nin ne zaman gelebileceği hakkında msj attım gelen cevap;
    Markamiza göstermis oldugunuz yakin ilgiden dolayi tesekkür ederiz.

Belirtmiş olduğunuz model cihazın satışı şuanda planlanmamaktadır.Mevcut talebiniz satış geliştirme uzmanlarımıza iletilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 23 Mart 2014; 19:05:48 >
  • Xperia M kullanan birisi olarak M2yi merak ediyorum , M gibi başarılı bir telefon olsun yeter , M'de tek bir donma olmuyor istediğin kadar uygulama aç hiç kasmıyor , 1 ve 2 gb üzeri uygulamalar.....

• Discovery sahipleri de hicbir seyi begenmiyor. Adama demezler mi verdigin mangira bak soktugun zangira bak

• abi çıktı çıktı çıkamadı gmd2 ne zaman çıkacak acaba bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.