Şimdi Ara

En agır RPG oyunlarına Türkçe yama fırsatı (TR RPG Yama Birligi Projesi) TR RPG (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
14
Favori
25.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce adamlara bu yamadan sonra teşekkür edip istediklerini verelim zaten kendileri devam ederler.Gerçekten saygı duyuyorum çalışmalarına

• Selamlar herkese

Oyunun çevirisi/testi(DLC Dahil) tamamlandı ve Anonymous kendi üyelik sistemlerine ekledi. Oynamak ve denemek isteyen arkadaşlar Spoiler olmayacak şekilde bize tecrübelerini paylaşabilir.

Zamanında Epic games oyunu bedavaya vermişti, hesaplarınıza bakabilrsiniz.

İyi oyunlar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEKOKOBE35 -- 4 Ocak 2023; 15:56:15 >
  • Kısaca bir göz atma fırsatım oldu dün yine Wasteland 3 gibi harika bir iş yapılmış. Çeviride emeği geçen, yapılmasına olanak sağlayan kim varsa herkese teşekkürler. Bir sandviç fiyatına yüzlerce saatlik rpgleri deneyimlememizi sağlayan Anonymous a da başarılarının devamını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAKIRCU -- 4 Ocak 2023; 16:16:40 >
  • Mükemmel bir oyunun mükemmel bir çevirisi olmuş iyi ki varlar! Umarım bu oyun gibi daha çok RPG oyunu Türkçe olur ister Anonymous yapsın ister başkası yeter ki olsun!

• 10 Numara Çeviri Yapanında Eline Sağlık Dert Görmesin

• B2 seviye ingilizcem olmasına rağmen ana dilin gibi ingilizce bilmeden oynanmayacak bir oyundu. Bu kadar zor bir çeviriyi bu kadar kısa sürede bitirmeleri takdire şayan. Artık benim gözümde kendileri Türk oyun çeviri tarihinin en verimli ve işini en iyi yapan grubu oldular. Umarım çok daha iyi bir oyun olan Pillars Of Eternity 2'nin de çevirisi gelir.

• Sırf bu oyun için gittim üye oldum. Aldıkları para helali hoş olsun. Darısı diğer RPG'lerin başına.

• mikbalatas kullanıcısına yanıt
    Oyunu çevirdiler mi? Nereden alınıyor? Pillars of eternity 1 mi çevrildi sadece 2’de var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt

Çeviren ekip anonymousceviri. Şu an için sadece 1. oyunu çevirdiler. 1. oyuna talep olması halinde 2. oyunu da çevireceklerini beyan ettiler.

• Pillars of eternity çevirisi çok kaliteli olmuş gerçekten arkadaşlar anonymous çevirinin emeğine sağlık.

• 5000 liraya oyun çevirmek ne be kardeşim eskiden millet gönüllü oluyordu çeviriyordu şimdi yok 10 lira 20 lira kahretsin bu işi paraya dökenleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kokoshov K kullanıcısına yanıt

İngilizce bilmene bile gerek yok eğer bedava yama istiyorsan. Gel ben sana satırları ses kaydı olarak atayım, sen sadece Türkçe olarak git yerlerine yaz. Bedavaya hem de. Sonra da aşağı yukarı 400 saat kadar otur metinler doğru yerde doğru şekilde çıkıyor mu diye yamayı haftalarca/aylarca test et.

Yapar mısın? 2 milyon küsür kelime İngilizce olarak, Türkçe karşılığı 2 milyonu da geçer. Diyosan ki 3 milyona yakın kelimeyi bana söylenen yerlere tek tek yazarım, gel bedava çevirelim.

Saçma sapan konuşmayın yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 27 Ocak 2023; 16:29:47 >
  • Skyrimin çıkan bir tane çevirisi var bilir misin? Hem de ücretsiz. MW3 Türkçe dublaj var bilir misin? Hem de ücretsiz.

• kimse "ücretsiz" çeviri yapmak zorunda değil devir değişti artık. ama hiçkimse de oyun çevirisine para vermeye "zorunlu" değil makine çeviri bekle oyna. gerisi boş boş tartışmaktan başka bir şey değil bu konu için.

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

Ee kardeşim oyuna para ver sonra git yamaya para ver. Oyun alıyorum paramla sonra gidip çevirisine para veriyorum. Bir de parayı aylık veriyoruz öyle tek para verelim alalım değil saçma sapan işler.

• Kalite anlamında bu denli bir ekibin bu denli özverili çalışması olduğu sürece böyle yamalara para da verilir,aylık üye de olunur,bunda hiçbir sıkıntı göremiyorum. RPG dünyasının taşlarından bir parça olan bu oyun kimse tarafından yıllardır çok zahmetli diye çevrilemedi. Adamlar bunu tahminlerden çok daha kısa sürede ve inanılmaz kaliteli yaptı. Ben şahsen böyle bir emeğe parada veririm aylık bağışda da bulunurum. Bazı şeyleri sırf tartışmak için yazmayın kardeşim,eğer istemiyorsan vermezsin para almazsın üye de olmazsın bu kadar basit.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Yamayı yapan ister parayla satar ister ücretsiz sunar
    Parayla satmasından şikayetçiyseniz bunu oyun firmasına dile getirin
    Burda gösterdiğiniz tepki pekte işe yaramaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Evet bilirim, kör ölür badem gözlü olur hesabı. Dünyanın en leş çevirilerinden birine sahip o dublaj. Yama da ortalama seviyede. Oyunçeviri'yi takdir ediyorum yaptıkları şeyden ötürü. Ama kalite konusunda o kadar iyi değiller.

Dediğim gibi, teklif yukarıda. Bedava yama istiyorsan gel gönüllü yaz satırları. Bak bakalım kolaymıymış.

• her güzel ortamın içine toksiklik karışmasa olmaz ki... yurdum insanı ya!

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Adamlar emek verip dublaj yapmış leş diyorsun emeğe saygı yok. Sen git bir yamaya 1000 lira bayıl hadi paşam.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.