Şimdi Ara

En agır RPG oyunlarına Türkçe yama fırsatı (TR RPG Yama Birligi Projesi) TR RPG (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
14
Favori
25.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Leş gibi evet. Emek verilmiş olması bu gerçeği değiştirmiyor.

Ayrıca 1000 liraya satılan bir yama yok. Bu kadar da sallama.

Son olarak, yamaya ihtiyacım yok. Son 4 yılda çıkan hemen hemen her yamada bulunmuşluğum var zaten "paşam" :)

• Arkadaşlar bu konu dahilindeki discord kanalı kapalı mı ben bulamadım ama eğer discord da birleşirsek daha efektif olabiliriz diye umuyorum

• SucukAdam S kullanıcısına yanıt

Discord var ama aktif değil şuan, genelde buradan paylaştı herkes oyun tecrübesini. Eğer yeni bir oyun RPG çeviri girişimimiz olursa haber edeceğim herkesi.

discord
    Join the RPG/ CRPG/ JRPG Türkiye Discord Server!
    https://discord.com/invite/BACZWPWc
  • BEKOKOBE35 kullanıcısına yanıt

Davet linki bozulmuş tekrar gönderebilir misin?

• Beyler çok büyük bir iş başarmışsınız sizi tebrik ederim, aynı ekip Wasteland 3'ü de çevirmiş kesinlikle en kısa zamanda iki yama için de bir abonelik alacağım. İleride böyle bir birlik kurulup yama yaptırma durumu da tekrardan olur umarım.
    Özellikle Pillars 2'yle Pathfinder: Wrath of the Righteous'un Türkçe olmasını çok isterim.
  • Slayer444X S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Maalesef Pillars 1 için gelen talep beklenenin çok çok altındaymış,biraz hayal kırıklığı oldu. O yüzden çeviri grubu devamını sponsorlu olsada çevirmeye sıcak bakmıyor,biraz hayal olabilir o yüzden.

Bakalım belki BG3 sayesinde Türk oyuncular biraz daha bu türe ilgi duyarsa tekrar gündeme getirebiliriz.

• frp.net sitesinde Baldurs Gate 2'nin Türkçe yamasının yapım çalışmlarına başlandığını bunun için gönüllü çevirmen arandığı belirtilmiş. İlgilenen olursa bir baksın derim.

• mikbalatas kullanıcısına yanıt

Gördüm, umarım tamamlanabilecek bir proje olur. 3. oyuna başlamıyorum o yüzden 1 den 3e atlamak istemiyorum.

• mikbalatas kullanıcısına yanıt

Deniz Edward Hope, ismini yanlış yazdıysam çok özür diliyorum. Kendisi Türkiyemizden taşınmasaydı aslında çoktan çevirilmşti. İlk oyununun çevirisyle birlikte terimler sözlügüde hazırlanmıştı aslında. Çok emek var. Umarım ilk oyunun çevirisinden faydalanırlar terimler sözlügü ile.

• Arkadaşlar Anonymous çeviri Discordlarında anket yapıyor hangi oyunu çevirelim diye. Ankete Pillars of Eternity 2 de koymuşlar, girip oy atabilrsiniz.

discord
    Join the Anonymous Çeviri Discord Server!
    https://discord.com/invite/anonymousceviri
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.